VDR I futbolo lyga 1975–1976 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1975–1976 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1975–1976 m.,
VDR II futbolo lyga 1975–1976 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#76


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa Rostock 22 17 5 0 65 — 17 39
2. Vorwarts Stralsund 22 16 3 3 58 — 21 35
3. Post Neubrandenburg 22 15 4 3 59 — 21 34
4. TSG Wismar 22 15 2 5 48 — 27 32
5. Dynamo Schwerin 22 11 4 7 49 — 30 26
6. KKW Greifswald 22 7 7 8 32 — 29 21
7. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 5 9 8 27 — 40 19
8. Bau Rostock 22 7 5 10 31 — 48 19
9. Einheit Gustrow 22 4 8 10 27 — 47 16
10. Einheit Grevesmuhlen 22 4 1 17 19 — 50 9
11. Nord MM Torgelow 22 3 3 16 21 — 67 9
12. Lokomotive Bergen 22 1 3 18 19 — 58 5

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Berlin 22 13 5 4 41 — 20 31
2. Stahl Eisenhuttenstadt 22 12 5 5 47 — 26 29
3. Dynamo-2 Berlin 22 12 3 7 35 — 24 27
4. Vorwarts Neubrandenburg 22 11 5 6 39 — 32 27
5. Motor Eberswalde 22 10 4 8 33 — 34 24
6. Stahl Hennigsdorf 22 10 3 9 48 — 35 23
7. Vorwarts-2 Frankfurt 22 8 5 9 38 — 32 21
8. Dynamo Furstenwalde 22 8 5 9 37 — 39 21
9. Motor Babelsberg 22 7 6 9 29 — 30 20
10. Stahl Finow 22 7 5 10 22 — 37 19
11. Lichtenberg Berlin 22 5 3 14 24 — 55 13
12. Einheit Pankow Berlin 22 3 3 16 18 — 47 9

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie-2 Halle 22 13 5 4 44 — 24 31
2. FC Magdeburg-2 22 9 7 6 37 — 29 25
3. Vorwarts Dessau 22 8 9 5 24 — 22 25
4. Dynamo Eisleben 22 10 4 8 43 — 30 24
5. Lokomotive Stendal 22 6 11 5 33 — 24 23
6. Einheit Wernigerode 22 10 3 9 40 — 38 23
7. Chemie Buna Schkopau 22 8 6 8 42 — 39 22
8. Stahl Brandenburg 22 6 10 6 34 — 34 22
9. Stahl Blankenburg 22 8 6 8 24 — 26 22
10. Veritas Wittenberge 22 7 6 9 32 — 43 20
11. Aktivist Espenhain 22 4 6 12 23 — 45 14
12. Chemie Premnitz 22 3 7 12 23 — 45 13

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Werdau 22 15 5 2 50 — 17 35
2. Wismut Gera 22 12 6 4 36 — 19 30
3. Chemie Bohlen 22 11 6 5 51 — 24 28
4. Dynamo-2 Dresden 22 9 7 6 47 — 29 25
5. Wismut-2 Aue 22 9 6 7 29 — 27 24
6. Stahl-2 Riesa 22 9 4 9 39 — 41 22
7. Lokomotive Dresden 22 8 5 9 32 — 41 21
8. Vorwarts Plauen 22 7 5 10 34 — 38 19
9. TSG Groditz 22 6 7 9 30 — 38 19
10. Aktivist Schwarze Pumpe 22 8 3 11 25 — 38 19
11. Energie-2 Cottbus 22 6 6 10 24 — 26 18
12. Motor Bautzen 22 0 4 18 11 — 70 4

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Carl Zeiss-2 Jena 22 13 5 4 43 — 19 31
2. Motor Suhl 22 11 8 3 49 — 29 30
3. Chemie Zeitz 22 10 7 5 34 — 17 27
4. Zentronik Sommerda 22 10 4 8 39 — 36 24
5. Motor Nordhausen 22 7 9 6 30 — 27 23
6. FC Karl-Marx-Stadt-2 22 8 6 8 31 — 27 22
7. Motor Weimar 22 7 6 9 21 — 21 20
8. Sachsenring-2 Zwickau 22 9 3 10 28 — 37 20
9. Motor Hermsdorf 22 6 6 10 26 — 40 18
10. Aktivist KW Tiefenort 22 4 9 9 25 — 33 17
11. Motor Veilsdorf 22 5 6 11 24 — 52 16
12. Chemie Schwarza 22 5 5 12 19 — 31 15

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa Rostock 8 5 3 0 20 — 8 13
2. Union Berlin 8 5 2 1 13 — 8 12
3. Motor Werdau 8 3 1 4 14 — 13 7
4. Motor Suhl 8 2 1 5 12 — 21 5
5. Vorwarts Dessau 8 1 1 6 9 — 18 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3168-0=3168 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).