VDR I futbolo lyga 1981–1982 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1981–1982 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1981–1982 m.,
VDR II futbolo lyga 1981–1982 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#82


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Stralsund 22 15 5 2 60 — 20 35
2. Vorwarts Neubrandenburg 22 14 4 4 53 — 20 32
3. Bau Rostock 22 12 6 4 49 — 27 30
4. ISG Schwerin-Sud 22 13 4 5 53 — 36 30
5. Post Neubrandenburg 22 11 6 5 45 — 28 28
6. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 10 5 7 37 — 26 25
7. TSG Wismar 22 8 8 6 39 — 38 24
8. Dynamo Schwerin 22 9 4 9 39 — 36 22
9. Hydraulik Parchim 22 7 1 14 34 — 47 15
10. Motor WW Warnemunde 22 3 3 16 25 — 66 9
11. Lokomotive Anklam 22 3 3 16 18 — 65 9
12. TSG Neustrelitz 22 2 1 19 16 — 59 5

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Berlin 22 15 5 2 53 — 16 35
2. Motor Babelsberg 22 15 2 5 64 — 19 32
3. Chemie PCK Schwedt 22 14 4 4 43 — 27 32
4. Dynamo Furstenwalde 22 13 5 4 54 — 27 31
5. Stahl Brandenburg 22 12 4 6 46 — 38 28
6. Kabelwerk Oberspree 22 10 3 9 34 — 29 23
7. Stahl Eisenhuttenstadt 22 7 8 7 37 — 32 22
8. Stahl Hennigsdorf 22 7 5 10 44 — 45 19
9. Bergmann-Borsig Berlin 22 6 5 11 37 — 48 17
10. Motor Hennigsdorf 22 2 7 13 28 — 55 11
11. EAB Berlin 22 3 4 15 23 — 57 10
12. Stahl Finow 22 2 0 20 15 — 84 4

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Bohlen 22 15 3 4 53 — 19 33
2. Vorwarts Dessau 22 14 5 3 46 — 24 33
3. Dynamo Eisleben 22 11 6 5 43 — 21 28
4. Chemie Leipzig 22 11 5 6 40 — 25 27
5. Stahl Blankenburg 22 7 8 7 26 — 25 22
6. Einheit Wernigerode 22 9 4 9 35 — 41 22
7. Lokomotive Stendal 22 5 11 6 30 — 31 21
8. Motor Altenburg 22 6 8 8 29 — 35 20
9. Stahl Thale 22 7 5 10 32 — 31 19
10. Stahl Nordwest Leipzig 22 6 6 10 28 — 34 18
11. Chemie Zeitz 22 4 5 13 19 — 51 13
12. Empor Halle 22 2 4 16 19 — 63 8

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 22 15 4 3 61 — 26 34
2. Aktivist Schwarze Pumpe 22 12 5 5 28 — 23 29
3. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 11 6 5 37 — 28 28
4. Lokomotive Dresden 22 11 5 6 44 — 29 27
5. Fortschritt Bischofswerda 22 8 5 9 26 — 31 21
6. Motor FH Karl-Marx-Stadt 22 7 6 9 28 — 34 20
7. TSG Groditz 22 6 8 8 23 — 34 20
8. Vorwarts Kamenz 22 5 9 8 22 — 30 19
9. Motor Werdau 22 7 4 11 40 — 37 18
10. Aufbau Krumhermersdorf 22 6 5 11 29 — 41 17
11. Robur Zittau 22 5 6 11 29 — 42 16
12. Motor Ascota Karl-Marx-Stadt 22 4 7 11 25 — 37 15

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Nordhausen 22 17 3 2 56 — 16 37
2. Wismut Gera 22 15 5 2 61 — 16 35
3. Motor Suhl 22 15 2 5 47 — 20 32
4. Chemie IW Ilmenau 22 11 6 5 30 — 23 28
5. Motor Weimar 22 8 8 6 31 — 32 24
6. Aktivist KW Tiefenort 22 8 6 8 26 — 21 22
7. Motor Rudisleben 22 5 11 6 20 — 22 21
8. Motor Eisenach 22 6 7 9 36 — 32 19
9. Gluckauf Sondershausen 22 5 6 11 33 — 47 16 9–10
10. Fortschritt Weida 22 5 6 11 35 — 49 16 9–10
11. WK Schmalkalden 22 2 4 16 17 — 63 8
12. Stahl Silbitz 22 2 2 18 15 — 66 6
Dėl 9-osios vietos Gluckauf Sondershausen Fortschritt Weida 3-0 4-1

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Bohlen 8 6 1 1 16 — 4 13
2. Union Berlin 8 4 3 1 11 — 8 11
3. Vorwarts Stralsund 8 2 3 3 7 — 9 7
4. Stahl Riesa 8 2 2 4 10 — 11 6
5. Motor Nordhausen 8 0 3 5 5 — 17 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3286-0=3286 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).