VDR I futbolo lyga 1977–1978 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1977–1978 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1977–1978 m.,
VDR II futbolo lyga 1977–1978 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#78


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa Rostock 22 17 3 2 75 — 13 37
2. Vorwarts Stralsund 22 15 3 4 46 — 20 33
3. TSG Wismar 22 13 3 6 46 — 30 29
4. Kernkraftwerk Greifswald 22 10 5 7 36 — 30 25
5. ISG Schwerin-Sud 22 9 7 6 35 — 32 25
6. Dynamo Schwerin 22 9 5 8 43 — 27 23
7. Bau Rostock 22 8 7 7 35 — 25 23
8. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 8 5 9 32 — 32 21
9. Motor Wolgast 22 6 7 9 31 — 46 19
10. Rotes Banner Trinwillershagen 22 5 7 10 22 — 40 17
11. Einheit Gustrow 22 3 2 17 21 — 64 8
12. VB Demmin 22 1 2 19 8 — 71 4

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Neubrandenburg 22 14 5 3 49 — 7 33
2. Motor Babelsberg 22 13 6 3 48 — 29 32
3. Motor Eberswalde 22 11 7 4 33 — 17 29
4. Chemie PCK Schwedt 22 9 9 4 32 — 23 27
5. Stahl Eisenhuttenstadt 22 10 6 6 41 — 26 26
6. Post Neubrandenburg 22 9 3 10 45 — 34 21
7. Rotation Berlin 22 8 5 9 30 — 26 21
8. Stahl Hennigsdorf 22 6 9 7 43 — 40 21
9. Bergmann-Borsig Berlin 22 7 5 10 29 — 48 19
10. Dynamo Furstenwalde 22 7 4 11 32 — 42 18
11. Motor Hennigsdorf 22 6 3 13 25 — 55 15
12. Traktor Gross Lindow 22 0 2 20 19 — 79 2

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 22 14 5 3 45 — 15 33
2. Stahl Blankenburg 22 13 6 3 43 — 15 32
3. Chemie Premnitz 22 11 6 5 42 — 40 28
4. Chemie Buna Schkopau 22 10 6 6 38 — 21 26
5. Dynamo Eisleben 22 9 5 8 29 — 28 23
6. Chemie Wolfen 22 8 5 9 39 — 35 21
7. Vorwarts Dessau 22 8 5 9 30 — 27 21
8. Einheit Wernigerode 22 7 6 9 41 — 44 20
9. Stahl Brandenburg 22 6 7 9 32 — 28 19
10. MAB Schkeuditz 22 3 11 8 18 — 36 17
11. Stahl Thale 22 6 4 12 26 — 41 16
12. Chemie Schonebeck 22 1 6 15 18 — 71 8

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Dresden 22 15 4 3 69 — 25 34
2. Energie Cottbus 22 12 7 3 34 — 13 31
3. Motor Werdau 22 11 7 4 45 — 29 29
4. Aktivist Espenhain 22 8 12 2 43 — 36 28
5. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 8 10 4 44 — 34 26
6. Vorwarts Plauen 22 9 6 7 42 — 32 24
7. Fortschritt Bischofswerda 22 8 7 7 28 — 23 23
8. Aktivist Schwarze Pumpe 22 6 9 7 32 — 30 21
9. TSG Groditz 22 7 7 8 37 — 47 21
10. Motor Ascota Karl-Marx-Stadt 22 3 6 13 24 — 48 12
11. Dynamo Lubben 22 4 2 16 17 — 52 10
12. Motor WAMA Plauen 22 2 1 19 16 — 62 5

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 22 18 3 1 74 — 15 39
2. Motor Weimar 22 12 5 5 46 — 32 29
3. Motor Suhl 22 11 6 5 51 — 29 28
4. Motor Nordhausen 22 12 3 7 50 — 31 27
5. Aktivist KW Tiefenort 22 8 9 5 33 — 25 25
6. Fortschritt Weida 22 7 8 7 30 — 39 22
7. Chemie Zeitz 22 8 6 8 27 — 38 22
8. Robotron Sommerda 22 8 3 11 39 — 45 19
9. Motor Hermsdorf 22 7 5 10 29 — 38 19
10. Landbau Bad Langensalza 22 6 6 10 30 — 34 18
11. Dynamo Gera 22 3 2 17 31 — 67 8
12. Motor Steinach 22 2 4 16 19 — 66 8

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 8 7 1 0 27 — 4 15
2. Hansa Rostock 8 5 1 2 14 — 9 11
3. Chemie Leipzig 8 3 1 4 12 — 14 7
4. Vorwarts Neubrandenburg 8 1 2 5 5 — 17 4
5. Lokomotive Dresden 8 1 1 6 7 — 21 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3220-0=3220 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).