VDR I futbolo lyga 1982–1983 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1982–1983 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1982–1983 m.,
VDR II futbolo lyga 1982–1983 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#83


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 12 9 1 55 — 23 33
2. Vorwarts Neubrandenburg 22 13 7 2 54 — 26 33
3. Dynamo Schwerin 22 10 7 5 44 — 22 27
4. Vorwarts Stralsund 22 11 5 6 46 — 30 27
5. ISG Schwerin-Sud 22 7 8 7 29 — 32 22
6. Post Neubrandenburg 22 7 7 8 33 — 34 21
7. TSG Wismar 22 8 5 9 31 — 32 21
8. Bau Rostock 22 7 6 9 37 — 44 20
9. Lokomotive-Armaturen Prenzlau 22 7 6 9 32 — 40 20
10. Veritas Wittenberge 22 6 8 8 33 — 42 20
11. KKW Greifswald 22 6 2 14 24 — 51 14
12. Hydraulik Parchim 22 1 4 17 23 — 65 6

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Brandenburg 22 16 3 3 53 — 21 35
2. Dynamo Furstenwalde 22 11 8 3 49 — 30 30
3. Energie Cottbus 22 11 8 3 37 — 30 30
4. Stahl Eisenhuttenstadt 22 11 3 8 41 — 34 25
5. Chemie Premnitz 22 8 7 7 37 — 42 23
6. Chemie PCK Schwedt 22 9 4 9 43 — 31 22
7. Motor Babelsberg 22 7 8 7 38 — 27 22
8. Stahl Hennigsdorf 22 7 7 8 44 — 37 21
9. Rotation Berlin 22 7 5 10 37 — 45 19
10. Kabelwerk Oberspree 22 5 8 9 29 — 33 18
11. Bergmann-Borsig Berlin 22 4 5 13 31 — 59 13
12. Halbleiterwerk Frankfurt 22 2 2 18 27 — 77 6

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 22 20 1 1 43 — 9 41
2. Vorwarts Dessau 22 17 3 2 56 — 23 37
3. Chemie Buna Schkopau 22 11 8 3 45 — 23 30
4. Dynamo Eisleben 22 8 5 9 42 — 43 21
5. Stahl Thale 22 8 5 9 27 — 29 21
6. Chemie Markkleeberg 22 5 10 7 28 — 29 20
7. Einheit Wernigerode 22 5 8 9 24 — 37 18
8. Chemie Wolfen 22 6 5 11 29 — 41 17
9. Motor Schonebeck 22 5 7 10 28 — 43 17
10. Lokomotive Stendal 22 5 6 11 20 — 31 16
11. Motor Altenburg 22 6 2 14 22 — 44 14
12. Stahl Blankenburg 22 3 6 13 26 — 38 12

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 22 18 4 0 63 — 15 40
2. Aktivist Schwarze Pumpe 22 11 4 7 36 — 28 26
3. Vorwarts Kamenz 22 11 4 7 43 — 37 26
4. Motor FH Karl-Marx-Stadt 22 10 4 8 31 — 34 24
5. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 9 5 8 28 — 27 23
6. Motor Werdau 22 8 5 9 33 — 29 21
7. Fortschritt Bischofswerda 22 8 5 9 32 — 29 21
8. TSG Groditz 22 9 3 10 24 — 34 21
9. Lokomotive Dresden 22 5 10 7 28 — 28 20
10. Vorwarts Plauen 22 5 7 10 24 — 34 17
11. Lokomotive Cottbus 22 7 1 14 23 — 40 15
12. Fortschritt Neustadt-Sachsen 22 3 4 15 16 — 46 10

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wismut Gera 22 14 5 3 62 — 17 33
2. Motor Nordhausen 22 13 4 5 45 — 24 30
3. Motor Suhl 22 11 6 5 35 — 21 28
4. Chemie IW Ilmenau 22 10 7 5 31 — 21 27
5. Gluckauf Sondershausen 22 10 6 6 51 — 38 26
6. Motor Rudisleben 22 9 7 6 39 — 28 25
7. Aktivist KW Tiefenort 22 7 11 4 26 — 15 25
8. TSG Ruhla 22 7 6 9 25 — 35 20
9. Motor Weimar 22 7 5 10 31 — 35 19
10. Motor Hermsdorf 22 5 6 11 22 — 46 16
11. Motor Eisenach 22 2 7 13 21 — 38 11
12. Motor Steinach 22 1 2 19 13 — 83 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 8 4 4 0 20 — 4 12
2. Chemie Leipzig 8 5 1 2 13 — 9 11
3. Stahl Brandenburg 8 3 2 3 13 — 9 8
4. Wismut Gera 8 3 1 4 14 — 17 7
5. Schiffahrt-Hafen Rostock 8 1 0 7 7 — 28 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3245-0=3245 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).