VDR I futbolo lyga 1978–1979 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1978–1979 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1978–1979 m.,
VDR II futbolo lyga 1978–1979 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#79


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bau Rostock 22 16 4 2 52 — 23 36
2. Vorwarts Stralsund 22 12 7 3 49 — 22 31
3. Vorwarts Neubrandenburg 22 9 10 3 39 — 23 28
4. Dynamo Schwerin 22 10 7 5 47 — 31 27
5. TSG Wismar 22 9 5 8 33 — 24 23
6. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 8 6 8 38 — 40 22
7. ISG Schwerin-Sud 22 6 8 8 25 — 27 20
8. Post Neubrandenburg 22 5 9 8 28 — 27 19
9. KKW Greifswald 22 6 6 10 28 — 29 18
10. Veritas Wittenberge 22 7 4 11 38 — 45 18
11. Motor Wolgast 22 2 7 13 19 — 50 11
12. Motor Stralsund 22 3 5 14 19 — 74 11

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Frankfurt 22 18 4 0 77 — 6 40
2. Stahl Eisenhuttenstadt 22 11 6 5 37 — 18 28
3. Rotation Berlin 22 10 8 4 34 — 18 28
4. Chemie Premnitz 22 8 9 5 27 — 26 25
5. Chemie PCK Schwedt 22 8 7 7 34 — 28 23
6. Halbleiterwerk Frankfurt 22 10 3 9 30 — 45 23
7. Motor Babelsberg 22 8 4 10 38 — 34 20
8. TSG Neustrelitz 22 7 6 9 28 — 29 20
9. Stahl Hennigsdorf 22 7 6 9 27 — 35 20
10. Bergmann-Borsig Berlin 22 4 8 10 17 — 43 16
11. NARVA Berlin 22 5 3 14 31 — 57 13
12. Motor Eberswalde 22 1 6 15 14 — 55 8

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 22 16 3 3 61 — 28 35
2. Stahl Blankenburg 22 12 5 5 43 — 23 29
3. Chemie Buna Schkopau 22 12 4 6 38 — 20 28
4. Vorwarts Dessau 22 12 3 7 46 — 28 27
5. Chemie Wolfen 22 10 7 5 40 — 25 27
6. Dynamo Eisleben 22 9 5 8 40 — 37 23
7. Einheit Wernigerode 22 8 7 7 30 — 30 23
8. Stahl Brandenburg 22 8 3 11 27 — 33 19
9. Lokomotive Stendal 22 6 5 11 20 — 32 17
10. Stahl Nordwest Leipzig 22 6 5 11 26 — 38 17
11. Fortschritt Weissenfels 22 6 3 13 24 — 50 15
12. Motor Sud Brandenburg 22 1 2 19 8 — 59 4

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Energie Cottbus 22 17 4 1 51 — 12 38
2. Motor Werdau 22 14 5 3 54 — 22 33
3. Lokomotive Dresden 22 11 7 4 39 — 21 29
4. Aktivist Schwarze Pumpe 22 10 6 6 33 — 19 26
5. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 8 7 7 23 — 34 23
6. Fortschritt Bischofswerda 22 6 9 7 26 — 23 21
7. Vorwarts Plauen 22 6 7 9 25 — 31 19
8. Aktivist Espenhain 22 6 6 10 34 — 36 18
9. Motor FH Karl-Marx-Stadt 22 5 7 10 24 — 34 17
10. TSG Lubbenau 22 6 2 14 23 — 58 14
11. Robur Zittau 22 4 5 13 20 — 40 13
12. TSG Groditz 22 4 5 13 24 — 46 13

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Suhl 22 15 4 3 60 — 28 34
2. Motor Weimar 22 15 3 4 56 — 27 33
3. Wismut Gera 22 12 7 3 54 — 25 31
4. Aktivist KW Tiefenort 22 11 6 5 36 — 21 28
5. Motor Nordhausen 22 10 7 5 49 — 29 27
6. Motor Rudisleben 22 8 7 7 37 — 25 23
7. Chemie Zeitz 22 8 6 8 28 — 34 22
8. Chemie IW Ilmenau 22 7 6 9 26 — 34 20
9. Fortschritt Weida 22 6 4 12 26 — 37 16
10. Motor Hermsdorf 22 5 5 12 22 — 44 15
11. Robotron Sommerda 22 3 5 14 23 — 58 11
12. Chemie Schwarza 22 0 4 18 9 — 64 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Frankfurt 8 7 1 0 24 — 6 15
2. Chemie Leipzig 8 3 3 2 11 — 7 9
3. Motor Suhl 8 4 1 3 14 — 19 9
4. Energie Cottbus 8 1 2 5 9 — 13 4
5. Bau Rostock 8 1 1 6 8 — 21 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3218-0=3218 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).