VDR I futbolo lyga 1972–1973 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1972–1973 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1972–1973 m.,
VDR II futbolo lyga 1972–1973 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#73


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Stralsund 22 15 6 1 52 — 16 36
2. TSG Wismar 22 14 3 5 39 — 27 31
3. Dynamo Schwerin 22 13 4 5 62 — 32 30
4. Vorwarts Neubrandenburg 22 13 3 6 44 — 23 29
5. Hansa-2 Rostock 22 9 8 5 44 — 28 26
6. KKW Nord Greifswald 22 11 2 9 44 — 23 24
7. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 7 6 9 33 — 38 20
8. Motor Schwerin 22 7 4 11 28 — 44 18
9. Post Neubrandenburg 22 6 4 12 27 — 35 16
10. Nord MM Torgelow 22 4 7 11 21 — 48 15
11. Motor WW Warnemunde 22 2 7 13 17 — 48 11
12. VB Waren 22 1 6 15 10 — 56 8

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo-2 Berlin 22 13 6 3 35 — 14 32
2. Energie Cottbus 22 14 3 5 41 — 17 31
3. Vorwarts-2 Frankfurt 22 10 8 4 39 — 25 28
4. Stahl Eisenhuttenstadt 22 9 9 4 29 — 21 27
5. Dynamo Furstenwalde 22 11 3 8 46 — 37 25
6. Vorwarts Cottbus 22 7 9 6 32 — 30 23
7. Stahl Hennigsdorf 22 7 8 7 35 — 28 22
8. Motor Eberswalde 22 7 7 8 31 — 27 21
9. Lichtenberg Berlin 22 6 6 10 34 — 35 18
10. Motor Hennigsdorf 22 6 6 10 26 — 32 18
11. Motor Kopenick 22 4 5 13 17 — 36 13
12. Aufbau Grossraschen 22 2 2 18 8 — 71 6

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Leipzig 22 13 5 4 47 — 23 31
2. Stahl Brandenburg 22 12 4 6 34 — 21 28
3. Chemie-2 Halle 22 9 8 5 48 — 34 26
4. Lokomotive-Vorwarts Halberstadt 22 9 8 5 31 — 25 26
5. Lokomotive Stendal 22 10 4 8 36 — 40 24
6. Chemie Bohlen 22 7 7 8 30 — 32 21
7. Lokomotive-2 Leipzig 22 8 5 9 26 — 28 21
8. FC Magdeburg-2 22 7 6 9 28 — 34 20
9. Veritas Wittenberge 22 6 7 9 47 — 66 19
10. Chemie Wolfen 22 6 6 10 29 — 35 18
11. Dynamo Eisleben 22 7 3 12 42 — 39 17
12. Motor-Vorwarts Oschersleben 22 4 5 13 23 — 43 13

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo-2 Dresden 22 14 6 2 60 — 24 34
2. Stahl Riesa 22 12 8 2 40 — 14 32
3. Aktivist Schwarze Pumpe 22 10 4 8 26 — 28 24
4. Lokomotive Dresden 22 7 9 6 29 — 27 23
5. Sachsenring-2 Zwickau 22 8 6 8 33 — 30 22
6. TSG Groditz 22 6 9 7 26 — 28 21
7. Vorwarts Lobau 22 7 7 8 21 — 28 21
8. FC Karl-Marx-Stadt-2 22 8 4 10 35 — 36 20
9. Motor Werdau 22 8 4 10 38 — 46 20
10. Motor WEMA Plauen 22 7 5 10 26 — 34 19
11. Wismut-2 Aue 22 5 6 11 21 — 33 16
12. Wismut Pirna-Copitz 22 2 8 12 21 — 48 12

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Zeitz 22 11 8 3 42 — 19 30
2. Wismut Gera 22 13 3 6 44 — 26 29
3. Carl Zeiss-2 Jena 22 9 9 4 30 — 14 27
4. Vorwarts Meiningen 22 9 9 4 32 — 18 27
5. Rot-Weiss-2 Erfurt 22 9 6 7 29 — 23 24
6. Stahl Maxhutte 22 10 4 8 24 — 38 24
7. Zentronik Sommerda 22 6 7 9 20 — 21 19
8. Motor Steinach 22 5 9 8 28 — 30 19
9. Motor Nordhausen-West 22 8 3 11 28 — 34 19
10. Motor Hermsdorf 22 5 9 8 20 — 29 19
11. Aktivist KW Tiefenort 22 5 6 11 21 — 35 16
12. Chemie Glas Ilmenau 22 3 5 14 10 — 41 11

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 8 5 2 1 21 — 7 12
2. Energie Cottbus 8 4 2 2 10 — 14 10
3. Vorwarts Stralsund 8 2 4 2 9 — 8 8
4. Chemie Zeitz 8 2 2 4 12 — 17 6
5. Vorwarts Leipzig 8 1 2 5 8 — 14 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3224-0=3224 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).