VDR I futbolo lyga 1976–1977 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1976–1977 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1976–1977 m.,
VDR II futbolo lyga 1976–1977 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#77


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Stralsund 22 15 6 1 67 — 14 36
2. Dynamo Schwerin 22 15 4 3 54 — 20 34
3. Post Neubrandenburg 22 13 6 3 65 — 19 32
4. Bau Rostock 22 13 4 5 44 — 28 30
5. TSG Wismar 22 10 7 5 50 — 36 27
6. Kernkraftwerk Greifswald 22 9 8 5 45 — 29 26
7. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 8 6 8 39 — 34 22
8. Einheit Gustrow 22 8 3 11 27 — 54 19
9. Rotes Banner Trinwillershagen 22 7 0 15 31 — 66 14
10. Motor Schwerin 22 2 7 13 28 — 63 11
11. Einheit Grevesmuhlen 22 3 4 15 25 — 59 10
12. Nord MM Torgelow 22 1 1 20 24 — 77 3

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Hennigsdorf 22 15 2 5 52 — 21 32
2. Stahl Eisenhuttenstadt 22 14 3 5 46 — 12 31
3. Vorwarts Neubrandenburg 22 13 4 5 41 — 22 30
4. Motor Eberswalde 22 11 4 7 36 — 24 26
5. Motor Babelsberg 22 9 6 7 39 — 31 24
6. Rotation Berlin 22 9 5 8 29 — 28 23
7. Aufbau Schwedt 22 9 3 10 31 — 29 21
8. Motor Hennigsdorf 22 7 5 10 26 — 36 19
9. Dynamo Furstenwalde 22 7 4 11 35 — 39 18
10. TSG Neustrelitz 22 7 3 12 23 — 42 17
11. Stahl Finow 22 4 5 13 23 — 46 13
12. Lichtenberg Berlin 22 5 0 17 19 — 60 10

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 22 14 5 3 46 — 22 33
2. Stahl Blankenburg 22 11 5 6 41 — 22 27
3. Einheit Wernigerode 22 11 4 7 50 — 34 26
4. Chemie Buna Schkopau 22 10 6 6 30 — 22 26
5. Dynamo Eisleben 22 10 6 6 26 — 21 26
6. Aktivist Espenhain 22 9 5 8 27 — 27 23
7. Vorwarts Dessau 22 7 7 8 30 — 34 21
8. Stahl Brandenburg 22 6 7 9 21 — 27 19
9. Stahl Thale 22 5 8 9 23 — 31 18
10. Veritas Wittenberge 22 7 3 12 22 — 48 17
11. Lokomotive Stendal 22 4 8 10 27 — 30 16
12. Lokomotive Halberstadt 22 4 4 14 18 — 43 12

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Bohlen 20 14 3 3 49 — 21 31
2. Lokomotive Dresden 20 11 5 4 36 — 18 27
3. Vorwarts Plauen 20 9 4 7 39 — 30 22
4. Aktivist Brieske-Senftenberg 20 7 8 5 23 — 22 22
5. Energie Cottbus 20 7 6 7 45 — 23 20
6. TSG Groditz 20 7 6 7 30 — 33 20
7. Motor Werdau 20 7 5 8 28 — 37 19
8. Aktivist Schwarze Pumpe 20 4 9 7 23 — 28 17
9. Fortschritt Bischofswerda 20 5 6 9 32 — 40 16
10. Motor Altenburg 20 4 5 11 25 — 43 13
11. Fortschritt Krumhermersdorf 20 5 3 12 23 — 58 13

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wismut Gera 22 15 5 2 64 — 19 35
2. Motor Suhl 22 14 3 5 48 — 28 31
3. Aktivist KW Tiefenort 22 13 5 4 36 — 18 31
4. Motor Nordhausen 22 6 11 5 26 — 27 23
5. Fortschritt Weida 22 8 7 7 34 — 37 23
6. Zentronik Sommerda 22 8 6 8 36 — 29 22
7. Chemie Zeitz 22 8 6 8 29 — 25 22
8. Motor Hermsdorf 22 8 4 10 27 — 43 20
9. Motor Weimar 22 8 3 11 36 — 39 19
10. Chemie IW Ilmenau 22 6 2 14 24 — 43 14
11. Umformtechnik Erfurt 22 4 5 13 24 — 37 13
12. Motor Veilsdorf 22 2 7 13 18 — 57 11

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Bohlen 8 5 2 1 17 — 11 12
2. Wismut Gera 8 3 4 1 14 — 10 10
3. Chemie Leipzig 8 3 3 2 11 — 10 9
4. Vorwarts Stralsund 8 3 1 4 10 — 8 7
5. Stahl Hennigsdorf 8 0 2 6 8 — 21 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3194-0=3194 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).