VDR I futbolo lyga 1973–1974 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1973–1974 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1973–1974 m.,
VDR II futbolo lyga 1973–1974 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#74


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Stralsund 22 18 3 1 51 — 13 39
2. Post Neubrandenburg 22 11 8 3 43 — 32 30
3. Dynamo Schwerin 22 11 5 6 35 — 19 27
4. Vorwarts Neubrandenburg 22 10 6 6 40 — 17 26
5. TSG Wismar 22 10 4 8 38 — 31 24
6. KKW Nord Greifswald 22 9 5 8 36 — 30 23
7. Hansa-2 Rostock 22 9 4 9 31 — 26 20
8. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 8 3 11 33 — 40 19
9. Bau Rostock 22 4 8 10 16 — 31 16
10. Einheit Gustrow 22 6 4 12 26 — 47 16
11. VB Demmin 22 4 4 14 19 — 63 12
12. Motor Schwerin 22 2 6 14 12 — 41 10

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Berlin 22 15 4 3 48 — 13 34
2. Stahl Eisenhuttenstadt 22 11 7 4 46 — 28 29
3. Dynamo-2 Berlin 22 9 7 6 41 — 26 25
4. Lichtenberg Berlin 22 9 7 6 25 — 21 25
5. Stahl Hennigsdorf 22 7 7 8 39 — 38 21
6. Vorwarts-2 Frankfurt 22 8 5 9 33 — 36 21
7. Aufbau Schwedt 22 7 7 8 24 — 29 21
8. Dynamo Furstenwalde 22 8 4 10 40 — 55 20
9. Motor Babelsberg 22 7 5 10 36 — 36 19
10. Vorwarts Cottbus 22 9 1 12 34 — 41 19
11. Motor Eberswalde 22 6 7 9 24 — 31 19
12. Einheit Pankow Berlin 22 3 5 14 24 — 60 11

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Halle 22 19 3 0 75 — 17 41
2. FC Magdeburg-2 22 12 7 3 36 — 23 31
3. Lokomotive-Vorwarts Halberstadt 22 13 2 7 35 — 29 28
4. Lokomotive Stendal 22 10 6 6 36 — 23 26
5. Vorwarts Leipzig 22 10 5 7 28 — 21 25
6. Stahl Brandenburg 22 9 5 8 43 — 35 23
7. Lokomotive-2 Leipzig 22 10 3 9 37 — 31 23
8. Veritas Wittenberge 22 8 5 9 36 — 47 21
9. Chemie Buna Schkopau 22 6 7 9 22 — 27 19
10. Rotation 1950 Leipzig 22 3 4 15 20 — 50 10
11. Chemie Wolfen 22 3 3 16 15 — 41 9
12. Motor Schonebeck 22 3 2 17 18 — 62 8

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Bohlen 22 13 6 3 36 — 24 32
2. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 9 8 5 29 — 30 26
3. Sachsenring-2 Zwickau 22 8 8 6 34 — 29 24
4. Aktivist Schwarze Pumpe 22 9 6 7 32 — 27 24
5. Motor Werdau 22 9 5 8 31 — 27 23
6. Dynamo-2 Dresden 22 7 8 7 37 — 26 22
7. TSG Groditz 22 8 6 8 24 — 23 22
8. Lokomotive Dresden 22 7 7 8 34 — 33 21
9. Motor Germania Karl-Marx-Stadt 22 7 5 10 33 — 44 19
10. Stahl-2 Riesa 22 8 2 12 35 — 36 18
11. Vorwarts Lobau 22 6 5 11 33 — 45 17
12. FC Karl-Marx-Stadt-2 22 5 6 11 23 — 37 16

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wismut Gera 22 16 5 1 44 — 12 37
2. Carl Zeiss-2 Jena 22 12 7 3 50 — 16 31
3. Motor Suhl 22 11 6 5 40 — 28 28
4. Chemie Zeitz 22 8 8 6 35 — 25 24
5. Motor Nordhausen-West 22 8 8 6 32 — 29 24
6. Motor Steinach 22 7 8 7 33 — 33 22
7. Zentronik Sommerda 22 7 8 7 22 — 28 22
8. Vorwarts Meiningen 22 7 7 8 32 — 27 21
9. Rot-Weiss-2 Erfurt 22 6 6 10 25 — 32 18
10. Chemie Schwarza 22 2 11 9 14 — 32 15
11. Motor Eisenach 22 3 7 12 28 — 50 13
12. Stahl Maxhutte 22 3 3 16 20 — 63 9

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Halle 8 6 1 1 12 — 5 13
2. Vorwarts Stralsund 8 3 4 1 12 — 6 10
3. Union Berlin 8 4 2 2 11 — 6 10
4. Chemie Bohlen 8 2 2 4 6 — 10 6
5. Wismut Gera 8 0 1 7 3 — 17 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3216-0=3216 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).