VDR I futbolo lyga 1954–1955 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1954–1955 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1954–1955 m.,
VDR II futbolo lyga 1954–1955 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#55


Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Stendal 26 19 3 4 99 — 25 41
2. Motor Mitte Magdeburg 26 16 5 5 57 — 37 37
3. Empor Wurzen 26 15 6 5 57 — 30 36
4. Wissenschaft Halle 26 15 5 6 57 — 34 35
5. Chemie Agfa Wolfen 26 15 5 6 69 — 43 35
6. Motor Sud Brandenburg 26 11 6 9 69 — 52 28
7. Motor Berlin 26 9 9 8 52 — 38 27
8. Einheit Greifswald 26 9 7 10 46 — 42 25
9. Motor WW Warnemunde 26 6 11 9 29 — 44 23
10. Motor Wismar 26 9 4 13 41 — 45 22
11. Dynamo Schwerin 26 9 4 13 42 — 52 22
12. Turbine Neubrandenburg 26 7 2 17 37 — 83 16
13. Einheit Brandenburg 26 3 3 20 28 — 83 9
14. Hohenschonhausen Berlin 26 2 4 20 27 — 105 8

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Weissenfels 26 21 3 2 72 — 26 45
2. Motor Jena 26 18 6 2 60 — 26 42
3. Chemie Zeitz 26 14 6 6 73 — 41 34
4. Motor Nordhausen-West 26 13 5 8 69 — 46 31
5. Dynamo Eisleben 26 13 3 10 54 — 38 29
6. Lokomotive Weimar 26 11 6 9 50 — 39 28
7. Stahl Thale 26 10 5 11 46 — 45 25
8. Chemie Lauscha 26 10 4 12 51 — 44 24
9. Vorwarts Leipzig 26 10 4 12 53 — 54 24
10. Motor Eisenach 26 9 3 14 41 — 60 21
11. Motor Oberlind 26 8 3 15 44 — 68 19
12. Chemie Greppin 26 8 3 15 46 — 74 19
13. Motor Schonebeck 26 7 3 16 41 — 70 17
14. Chemie Kahla 26 2 2 22 24 — 93 6
x. DHfK Leipzig-2 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po I rato, jo vieton stojo „Vorwarts Leipzig“ komanda

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Dessau 26 16 6 4 56 — 22 38
2. Wismut Gera 26 15 5 6 52 — 29 35
3. Chemie Glauchau 26 14 7 5 68 — 38 35
4. Motor Altenburg 26 15 5 6 54 — 34 35
5. Aufbau Grossraschen 26 13 4 9 49 — 48 30
6. Stahl Freital 26 9 7 10 41 — 54 25
7. Motor West Karl-Marx-Stadt 26 8 7 11 48 — 49 23
8. Fortschritt Hartha 26 8 7 11 53 — 56 23
9. Stahl Stalinstadt 26 9 4 13 34 — 63 22
10. Dynamo Dresden 26 8 5 13 61 — 45 21
11. Motor Bautzen 26 7 6 13 42 — 63 20
12. Rotation Nordost Leipzig 26 6 8 12 29 — 49 20
13. Wismut Plauen 26 7 5 14 43 — 55 19
14. Chemie Weisswasser 26 5 8 13 34 — 59 18
x. DHfK Leipzig 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po I rato, jo vieton stojo „Dynamo Dresden“ komanda

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Weissenfels 4 3 1 0 10 — 6 7
2. Lokomotive Stendal 4 1 1 2 5 — 5 3
3. Motor Dessau 4 0 2 2 5 — 9 2

Išlikimo turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Agfa Wolfen 4 2 0 2 9 — 6 4
2. Aufbau Grossraschen 4 2 0 2 5 — 6 4
3. Dynamo Eisleben 4 2 0 2 3 — 5 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+2669-0=2669 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).