VDR I futbolo lyga 1971–1972 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1971–1972 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1971–1972 m.,
VDR II futbolo lyga 1971–1972 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#72


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Wismar 22 14 6 2 47 — 21 34
2. Hansa-2 Rostock 22 11 9 2 42 — 22 31
3. Dynamo Schwerin 22 13 4 5 46 — 20 30
4. Vorwarts Neubrandenburg 22 9 11 2 51 — 21 29
5. KKW Nord Greifswald 22 11 4 7 31 — 22 26
6. Veritas Wittenberge 22 10 4 8 41 — 41 24
7. Post Neubrandenburg 22 7 7 8 27 — 28 21
8. Motor WW Warnemunde 22 8 5 9 30 — 32 21
9. Nord MM Torgelow 22 6 4 12 24 — 49 16
10. Lokomotive Bergen 22 5 4 13 37 — 53 14
11. Einheit Grevesmuhlen 22 4 5 13 20 — 43 13
12. Aufbau Boizenburg 22 2 1 19 20 — 64 5

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo-2 Berlin 22 15 4 3 45 — 17 34
2. Stahl Eisenhuttenstadt 22 13 5 4 31 — 13 31
3. Energie Cottbus 22 10 7 5 29 — 25 27
4. Vorwarts-2 Frankfurt 22 10 6 6 39 — 32 26
5. Aktivist Schwarze Pumpe 22 7 11 4 24 — 22 25
6. Dynamo Furstenwalde 22 10 3 9 43 — 38 21
7. Lichtenberg Berlin 22 6 8 8 27 — 28 20
8. Stahl Hennigsdorf 22 8 4 10 31 — 35 20
9. Vorwarts Cottbus 22 7 5 10 22 — 29 19
10. Motor Babelsberg 22 6 5 11 34 — 37 17
11. Aktivist Brieske-Ost 22 4 7 11 34 — 42 15
12. Einheit Pankow Berlin 22 2 3 17 12 — 53 7

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 20 13 6 1 35 — 7 32
2. Lokomotive Stendal 20 11 7 2 34 — 16 29
3. Vorwarts Leipzig 20 10 5 5 35 — 21 25
4. Chemie-2 Halle 20 8 5 7 35 — 33 21
5. Chemie Bohlen 20 7 7 6 28 — 29 21
6. Lokomotive-Vorwarts Halberstadt 20 6 8 6 18 — 19 20
7. Stahl Brandenburg 20 7 5 8 30 — 26 19
8. FC Magdeburg-2 20 7 3 10 25 — 30 17
9. Dynamo Eisleben 20 4 9 7 21 — 30 17
10. Lokomotive Leipzig-Ost 20 4 2 14 19 — 51 10
11. Chemie Buna Schkopau 20 3 3 14 15 — 33 9

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Werdau 20 12 5 3 39 — 23 29
2. Lokomotive Dresden 20 11 6 3 42 — 20 28
3. Dynamo-2 Dresden 20 10 4 6 37 — 24 24
4. Wismut-2 Aue 20 11 2 7 32 — 26 24
5. Vorwarts Lobau 20 9 4 7 32 — 29 22
6. Motor WEMA Plauen 20 8 3 9 42 — 37 19
7. Wismut Pirna-Copitz 20 7 5 8 21 — 33 19
8. Sachsenring-2 Zwickau 20 7 4 9 38 — 37 18
9. Chemie Zeitz 20 7 3 10 32 — 29 17
10. Fortschritt Greiz 20 5 3 12 26 — 54 13
11. Chemie Glauchau 20 3 1 16 23 — 52 7

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rot-Weiss Erfurt 22 19 2 1 87 — 14 40
2. Vorwarts Meiningen 22 14 5 3 55 — 20 33
3. Carl Zeiss-2 Jena 22 15 2 5 50 — 21 32
4. Wismut Gera 22 11 8 3 44 — 25 30
5. Motor Nordhausen-West 22 11 3 8 45 — 34 25
6. Zentronik Sommerda 22 8 5 9 31 — 29 21
7. Motor Hermsdorf 22 9 2 11 41 — 37 20
8. Aktivist KW Tiefenort 22 8 3 11 31 — 42 19
9. Motor Steinach 22 7 3 12 28 — 49 17
10. Motor Weimar 22 6 1 15 25 — 47 13
11. Motor Suhl 22 5 2 15 25 — 46 12
12. Lokomotive Meiningen 22 1 0 21 10 — 97 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rot-Weiss Erfurt 8 6 2 0 32 — 5 14
2. Chemie Leipzig 8 3 4 1 11 — 5 10
3. Stahl Eisenhuttenstadt 8 3 3 2 10 — 11 9
4. TSG Wismar 8 3 0 5 11 — 19 6
5. Motor Werdau 8 0 1 7 7 — 31 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3145-0=3145 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).