VDR I futbolo lyga 1974–1975 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1974–1975 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1974–1975 m.,
VDR II futbolo lyga 1974–1975 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#75


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Schwerin 22 15 3 4 54 — 27 33
2. KKW Nord Greifswald 22 12 5 5 45 — 31 29
3. Vorwarts Neubrandenburg 22 10 8 4 47 — 24 28
4. Veritas Wittenberge 22 10 8 4 50 — 34 28
5. Post Neubrandenburg 22 11 6 5 41 — 28 28
6. Hansa-2 Rostock 22 9 5 8 39 — 26 23
7. TSG Wismar 22 8 5 9 43 — 39 21
8. Bau Rostock 22 6 7 9 28 — 31 19
9. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 6 7 9 31 — 46 19
10. Lokomotive Bergen 22 4 8 10 27 — 38 16
11. Aufbau Boizenburg 22 5 2 15 25 — 74 12
12. VB Waren 22 2 4 16 20 — 52 8

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Berlin 22 15 5 2 54 — 20 35
2. Dynamo-2 Berlin 22 11 7 4 38 — 22 29
3. Stahl Eisenhuttenstadt 22 12 5 5 44 — 30 29
4. Stahl Hennigsdorf 22 9 4 9 40 — 39 22
5. Vorwarts-2 Frankfurt 22 7 7 8 39 — 32 21
6. Stahl Finow 22 7 7 8 33 — 32 21
7. Dynamo Furstenwalde 22 7 7 8 34 — 38 21
8. Lichtenberg Berlin 22 6 7 9 17 — 25 19
9. Motor Babelsberg 22 8 3 11 30 — 45 19
10. Motor Ludwigsfelde 22 7 3 12 32 — 45 17
11. NARVA Berlin 22 6 5 11 18 — 35 17
12. Aufbau Schwedt 22 5 4 13 24 — 40 14

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 22 17 3 2 57 — 16 37
2. Dynamo Eisleben 22 9 10 3 45 — 31 28
3. Chemie Buna Schkopau 22 11 3 8 39 — 30 25
4. Vorwarts Dessau 22 8 9 5 32 — 29 25
5. Chemie Bohlen 22 10 4 8 42 — 33 24
6. FC Magdeburg-2 22 9 5 8 35 — 29 23
7. Lokomotive Stendal 22 10 3 9 27 — 30 23
8. Stahl Brandenburg 22 10 2 10 35 — 25 22
9. Stahl Blankenburg 22 9 4 9 25 — 27 22
10. Lokomotive-2 Leipzig 22 7 6 9 32 — 37 20
11. Lokomotive-Vorwarts Halberstadt 22 2 4 16 19 — 49 8
12. Lokomotive Leipzig-Ost 22 2 3 17 17 — 69 7

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Energie Cottbus 22 13 8 1 50 — 21 34
2. Lokomotive Dresden 22 13 4 5 38 — 25 30
3. Dynamo-2 Dresden 22 12 4 6 39 — 25 28
4. Sachsenring-2 Zwickau 22 10 7 5 32 — 30 27
5. Motor Werdau 22 10 4 8 47 — 40 24
6. Aktivist Schwarze Pumpe 22 6 10 6 30 — 27 22
7. TSG Groditz 22 8 5 9 37 — 28 21
8. Wismut-2 Aue 22 7 7 8 36 — 27 21
9. Motor Bautzen 22 6 8 8 21 — 28 20
10. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 7 5 10 26 — 24 19
11. Lokomotive Cottbus 22 3 5 14 23 — 52 11
12. Motor Germania Karl-Marx-Stadt 22 2 3 17 13 — 65 7

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wismut Gera 22 16 4 2 57 — 20 36
2. Motor Suhl 22 10 6 6 53 — 25 26
3. Vorwarts Plauen 22 11 4 7 48 — 32 26
4. Carl Zeiss-2 Jena 22 9 8 5 48 — 32 26
5. Motor Nordhausen-West 22 9 5 8 34 — 38 23
6. Zentronik Sommerda 22 6 9 7 28 — 27 21
7. Chemie Zeitz 22 6 9 7 30 — 34 21
8. Motor Hermsdorf 22 8 5 9 39 — 45 21
9. Aktivist KW Tiefenort 22 8 4 10 32 — 36 20
10. Rot-Weiss-2 Erfurt 22 8 4 10 29 — 34 20
11. Motor Steinach 22 4 5 13 29 — 68 13
12. TSG Ruhla 22 3 5 14 20 — 49 11

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 8 5 2 1 12 — 5 12
2. Energie Cottbus 8 4 1 3 15 — 10 9
3. Wismut Gera 8 3 2 3 12 — 10 8
4. Dynamo Schwerin 8 3 1 4 8 — 15 7
5. Union Berlin 8 1 2 5 10 — 17 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3209-0=3209 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).