VDR II futbolo lyga 1987–1988 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1987–1988 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1987–1988 m.,
VDR II futbolo lyga 1987–1988 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#88
http://www.f-archiv.de/ddr/bezirksligen/xddrbl.htm


Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KWO Berlin

Cottbus

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Guben

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Neustadt-Sachsen

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gluckauf Sondershausen

Frankfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie PCK Schwedt

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Elektronik Lobenstein

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Eisleben

Karl-Marx-Stadt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor FH Karl-Marx-Stadt

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Aktivist Borna

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Wernigerode

Neubrandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Neustrelitz

Potsdam

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Hennigsdorf

Rostock

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schiffahrt-Hafen Rostock

Schwerin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ISG Schwerin

Suhl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie IW Ilmenau

Patekimo turnyras

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Hennigsdorf 4 2 2 0 8 — 4 6
2. Schiffahrt-Hafen Rostock 4 2 1 1 10 — 10 5
3. Einheit Wernigerode 4 2 0 2 9 — 5 4
4. ISG Schwerin 4 1 1 2 9 — 10 3
5. TSG Neustrelitz 4 1 0 3 6 — 13 2

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KWO Berlin 4 3 1 0 8 — 0 7
2. Aktivist Borna 4 2 1 1 2 — 4 5
3. Chemie PCK Schwedt 4 2 0 2 7 — 7 4
4. Chemie Guben 4 1 1 2 8 — 11 3
5. Fortschritt Neustadt-Sachsen 4 0 1 3 3 — 6 1

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Eisleben 4 3 1 0 10 — 2 7
2. Motor FH Karl-Marx-Stadt 4 2 1 1 8 — 2 5
3. Chemie IW Ilmenau 4 2 1 1 7 — 3 5
4. Elektronik Lobenstein 4 1 0 3 1 — 14 2
5. Gluckauf Sondershausen 4 0 1 3 3 — 8 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+1726-0=1726 wiki spaudos ženklai).