VDR II futbolo lyga 1983–1984 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1983–1984 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1983–1984 m.,
VDR II futbolo lyga 1983–1984 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#84
http://www.f-archiv.de/ddr/bezirksligen/xddrbl.htm


Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo-2 Berlin

Cottbus

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Elsterwerda

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo-2 Dresden

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rot-Weiss-2 Erfurt

Frankfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts-2 Frankfurt

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Carl Zeiss-2 Jena

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MK Sangerhausen

Karl-Marx-Stadt

Karl-Marx-Stadt 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Plauen

Karl-Marx-Stadt 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Karl-Marx-Stadt-2

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Karl-Marx-Stadt-2

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Grimma

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Stendal

Neubrandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Nord Torgelow

Potsdam

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Potsdam / Nord)
V
1. Stahl Oranienburg

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Potsdam / Süd)
V
1. Motor Ludwigsfelde

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Ludwigsfelde

Rostock

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rostock / Ost)
V
1. KKW Greifswald

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rostock / West)
V
1. Hansa-2 Rostock

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa-2 Rostock

Schwerin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Veritas Wittenberge

Suhl

Suhl 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahlbau Geschwenda

Suhl 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Meiningen

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Meiningen

Patekimo turnyras

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts-2 Frankfurt 4 3 0 1 12 — 2 7
2. Dynamo-2 Berlin 4 2 2 0 15 — 5 6
3. Hansa-2 Rostock 4 0 3 1 8 — 9 3
4. Veritas Wittenberge 4 1 1 2 9 — 12 3
5. MK Sangerhausen 4 0 1 3 4 — 14 1

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rot-Weiss-2 Erfurt 4 3 0 1 12 — 2 6
2. Motor Grimma 4 3 0 1 11 — 4 6
3. Lokomotive Stendal 4 3 0 1 10 — 4 6
4. Motor Ludwigsfelde 4 1 0 3 2 — 10 2
5. Nord Torgelow 4 0 0 4 1 — 16 0

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Carl Zeiss-2 Jena 4 4 0 0 11 — 2 8
2. Dynamo-2 Dresden 4 2 0 2 17 — 8 4
3. FC Karl-Marx-Stadt-2 4 2 0 2 9 — 9 4
4. TSG Elsterwerda 4 1 1 2 7 — 12 3
5. Lokomotive Meiningen 4 0 1 3 3 — 16 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2252-0=2252 wiki spaudos ženklai).