VDR II futbolo lyga 1981–1982 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1981–1982 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1981–1982 m.,
VDR II futbolo lyga 1981–1982 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#82
http://www.f-archiv.de/ddr/bezirksligen/xddrbl.htm


Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rotation Berlin

Cottbus

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Cottbus

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Neustadt-Sachsen

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Ruhla

Frankfurt

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Frankfurt / Nord)
V
1. Motor Eberswalde

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Frankfurt / Süd)
V
1. HLW Frankfurt

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HLW Frankfurt

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Gera

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Wolfen

Karl-Marx-Stadt

Karl-Marx-Stadt 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Plauen

Karl-Marx-Stadt 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Zschopau

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Plauen

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Markkleeberg

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Havelberg

Neubrandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive-Armaturen Prenzlau

Potsdam

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Potsdam / Nord)
V
1. Chemie Premnitz

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Potsdam / Süd)
V
1. Stahl-2 Brandenburg

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Premnitz

Rostock

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rostock / Ost)
V
1. KKW Greifswald

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rostock / West)
V
1. Rotes Banner Trinwillershagen

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KKW Greifswald

Schwerin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Hagenow

Suhl

Suhl 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Steinach

Suhl 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Bad Salzungen

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Steinach

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+1651-0=1651 wiki spaudos ženklai).