VDR II futbolo lyga 1959 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1959 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1959 m.,
VDR II futbolo lyga 1959 m.,
VDR III futbolo lyga 1959 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#59


Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Hohenschonhausen 26 21 4 1 72 — 13 46
2. Traktor Schwerin 26 13 5 8 46 — 33 31
3. Motor Wismar 26 10 9 7 41 — 33 29
4. Vorwarts Neubrandenburg 26 12 3 11 44 — 36 27
5. Motor WW Warnemunde 26 11 3 12 31 — 39 25
6. Fortschritt Neustadt-Glewe 26 8 9 9 32 — 41 25
7. Motor Rostock 26 7 10 9 29 — 26 24
8. Dynamo Schwerin 26 9 6 11 42 — 44 24
9. Chemie Wittenberge 26 8 7 11 28 — 40 23
10. Turbine Neubrandenburg 26 9 5 12 44 — 63 23
11. Chemie Grunau-Schmockwitz 26 9 4 13 56 — 51 22
12. Motor Stralsund 26 7 8 11 31 — 38 22
13. Empor Neustrelitz 26 7 8 11 35 — 51 22
14. Einheit Rostock 26 8 5 13 32 — 55 21

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Cottbus 26 19 4 3 80 — 26 42
2. Motor Sud Brandenburg 26 19 4 3 67 — 30 42
3. Grunau Berlin 26 11 10 5 64 — 51 32
4. TSC Oberschoneweide 26 12 5 9 58 — 46 29
5. Motor Rathenow 26 10 8 8 38 — 47 28
6. Lichtenberg Berlin 26 11 5 10 64 — 53 27
7. Lokomotive Cottbus 26 7 12 7 37 — 40 26
8. Stahl Stalinstadt 26 9 7 10 50 — 47 25
9. Rotation-2 Babelsberg 26 10 3 13 42 — 51 23
10. Motor Hennigsdorf 26 9 5 12 35 — 50 23
11. Dynamo Frankfurt 26 7 6 13 40 — 48 20
12. Motor Eberswalde 26 7 5 14 35 — 56 19
13. Turbine Finkenheerd 26 6 5 15 36 — 64 17
14. VB Berlin 26 4 3 19 29 — 66 11

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wissenschaft Halle 26 15 6 5 44 — 23 36
2. Einheit Burg 26 15 5 6 63 — 33 35
3. Motor Gohlis-Nord 26 13 7 6 41 — 31 33
4. Motor Schonebeck 26 8 11 7 36 — 47 27
5. Chemie Leuna 26 8 10 8 39 — 36 26
6. Chemie Bitterfeld 26 10 5 11 40 — 34 25
7. Aktivist Geiseltal 26 10 5 11 36 — 47 25
8. Stahl Thale 26 9 6 11 43 — 46 24
9. Lokomotive Halberstadt 26 8 7 11 46 — 49 23
10. Stahl Eisleben 26 7 9 10 31 — 35 23
11. Motor Dessau 26 10 2 14 40 — 41 22
12. Motor Schkeuditz 26 10 2 14 39 — 45 22
13. SG Zwenkau 26 9 4 13 41 — 58 22
14. Chemie Greppin 26 7 7 12 40 — 53 21

Staffel 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Karl-Marx-Stadt 26 21 2 3 77 — 23 44
2. Motor Gorlitz 26 12 8 6 44 — 34 32
3. Aufbau Meissen 26 13 5 8 45 — 40 31
4. Stahl Riesa 26 12 5 9 63 — 35 29
5. Wismut Plauen 26 11 4 11 37 — 42 26
6. Aktivist Laubusch 26 10 6 10 36 — 44 26
7. Motor Brand-Langenau 26 7 11 8 41 — 49 25
8. Chemie Schwarzheide 26 9 7 10 42 — 51 25
9. Aktivist KM Zwickau 26 9 5 12 37 — 40 23
10. Motor Altenburg 26 7 9 10 34 — 50 23
11. Aktivist Bohlen 26 8 6 12 42 — 45 22
12. Chemie Riesa 26 8 5 13 45 — 56 21
13. Aktivist Welzow 26 8 3 15 43 — 60 19
14. Wismut Rodewisch 26 6 6 14 26 — 43 18

Staffel 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Lauscha 26 15 5 6 51 — 30 35
2. Motor Nord Erfurt 26 12 7 7 46 — 33 31
3. Motor Nordhausen-West 26 11 8 7 57 — 43 30
4. Motor Sonneberg 26 12 6 8 36 — 29 30
5. Aktivist KW Tiefenort 26 10 10 6 44 — 38 30
6. Motor Eisenach 26 11 6 9 37 — 31 28
7. Gluckauf Bleicherode 26 10 8 8 33 — 38 28
8. Motor Suhl 26 9 8 9 35 — 43 26
9. Motor Breitungen 26 9 7 10 52 — 52 25
10. Stahl Silbitz 26 8 8 10 33 — 34 24
11. Motor Sommerda 26 8 7 11 57 — 53 23
12. Dynamo Erfurt 26 7 9 10 32 — 41 23
13. Fortschritt Weida 26 9 3 14 33 — 47 21
14. Motor Oberlind 26 4 2 20 22 — 56 10

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Cottbus 4 3 0 1 9 — 5 6
2. Dynamo Hohenschonhausen 4 1 3 0 6 — 3 5
3. Motor Karl-Marx-Stadt 4 1 2 1 5 — 5 4
4. Wissenschaft Halle 4 1 1 2 4 — 7 3
5. Chemie Lauscha 4 0 2 2 4 — 8 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3778-1=3777 wiki spaudos ženklai).