VDR II futbolo lyga 1952–1953 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1952–1953 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1952–1953 m.,
VDR II futbolo lyga 1952–1953 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#53
http://www.f-archiv.de/ddr/bezirksligen/xddrbl.htm


Berlin-Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Rudersdorf

Cottbus

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Aktivist Senftenberg

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Freital

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Aktivist Bleicherode

Frankfurt-Oder

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Seelow

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Jena

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Eisleben

Karl-Marx-Stadt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Glauchau

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Hartha

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Schonebeck

Neubrandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Bau Waren

Potsdam

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Hennigsdorf

Rostock

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Rostock

Schwerin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rotation Wittenberge

Suhl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Empor Ilmenau

Patekimo turnyras

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortschritt Hartha 8 5 3 0 19 — 3 13
2. Dynamo Eisleben 8 4 3 1 21 — 8 11
3. Rotation Wittenberge 8 4 0 4 13 — 24 8
4. Chemie Rudersdorf 8 2 2 4 12 — 17 6
5. Lokomotive Bau Waren 8 1 0 7 12 — 25 2

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Jena 8 5 2 1 15 — 9 12
2. Stahl Freital 8 5 0 3 25 — 13 10
3. Einheit Seelow 8 3 1 4 28 — 24 7
4. Aktivist Senftenberg 8 2 2 4 16 — 26 6
5. Empor Ilmenau 8 2 1 5 19 — 31 5

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Hennigsdorf 8 5 1 2 13 — 8 11
2. Chemie Glauchau 8 3 2 3 14 — 14 8 2–3
3. Chemie Schonebeck 8 4 0 4 16 — 12 8 2–3
4. Aktivist Bleicherode 8 2 3 3 13 — 15 7
5. Einheit Rostock 8 2 2 4 10 — 17 6
Dėl 2-osios vietos Chemie Glauchau Chemie Schonebeck 3-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+1780-2=1778 wiki spaudos ženklai).