VDR II futbolo lyga 1960 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1960 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1960 m.,
VDR II futbolo lyga 1960 m.,
VDR III futbolo lyga 1960 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#60


Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Neubrandenburg 26 19 3 4 60 — 20 41
2. Vorwarts Rostock 26 17 5 4 70 — 25 39
3. Turbine Neubrandenburg 26 14 7 5 47 — 34 35
4. Dynamo Schwerin 26 11 9 6 62 — 36 31
5. Motor WW Warnemunde 26 10 11 5 57 — 30 31
6. Motor Rathenow 26 11 5 10 37 — 40 27
7. Traktor Schwerin 26 10 6 10 52 — 31 26
8. Veritas Wittenberge 26 9 8 9 43 — 50 26
9. Motor Wismar 26 9 8 9 34 — 43 26
10. Tiefbau Berlin 26 10 5 11 48 — 60 25
11. Motor Rostock 26 7 7 12 32 — 40 21
12. Fortschritt Neustadt-Glewe 26 4 7 15 24 — 42 15
13. Einheit Teterow 26 3 6 17 33 — 97 12
14. Einheit Ludwigslust 26 1 7 18 23 — 71 9

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Stalinstadt 26 15 6 5 58 — 29 36
2. Motor Sud Brandenburg 26 14 7 5 60 — 27 35
3. Motor Hennigsdorf 26 15 4 7 68 — 47 34
4. Aktivist Laubusch 26 12 7 7 51 — 46 31
5. Lichtenberg Berlin 26 13 4 9 49 — 45 30
6. Rotation-2 Babelsberg 26 12 4 10 62 — 54 28
7. TSC Oberschoneweide 26 10 7 9 51 — 35 27
8. Grunau Berlin 26 12 2 12 49 — 54 26
9. Dynamo Frankfurt 26 11 3 12 38 — 51 25
10. Lokomotive Kirchmoser 26 8 8 10 44 — 40 24
11. Chemie Grunau-Schmockwitz 26 9 4 13 38 — 53 22
12. Lokomotive Cottbus 26 7 7 12 41 — 45 21
13. Aktivist Schwarze Pumpe 26 4 8 14 33 — 57 16
14. Empor Furstenwalde 26 2 5 19 36 — 95 9

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Dessau 26 14 6 6 43 — 37 34
2. Motor Gohlis-Nord 26 12 9 5 46 — 30 33
3. Wissenschaft Halle 26 11 9 6 40 — 37 31
4. Motor Aschersleben 26 12 6 8 52 — 49 30
5. Stahl Eisleben 26 11 7 8 31 — 32 29
6. Empor Wurzen 26 12 4 10 45 — 35 28
7. Motor Schonebeck 26 10 8 8 37 — 31 28
8. Lokomotive Halberstadt 26 11 6 9 55 — 39 28
9. Stahl Thale 26 10 7 9 47 — 44 27
10. Aktivist Geiseltal 26 11 3 12 48 — 49 25
11. Chemie Bitterfeld 26 10 3 13 55 — 58 23
12. Einheit Burg 26 6 9 11 37 — 42 21
13. Chemie Leuna 26 4 9 13 26 — 49 17
14. Chemie Schonebeck 26 3 4 19 26 — 56 10

Staffel 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Leipzig 26 12 8 6 58 — 36 32
2. Wismut Plauen 26 13 6 7 50 — 31 32
3. Motor Brand-Langenau 26 11 9 6 51 — 48 31
4. Stahl Riesa 26 12 6 8 66 — 47 30
5. Aktivist Bohlen 26 11 7 8 38 — 37 29
6. Einheit Elsterberg 26 10 7 9 50 — 61 27
7. Motor Gorlitz 26 10 6 10 48 — 43 26
8. Chemie Glauchau 26 10 5 11 52 — 46 25
9. Aktivist KM Zwickau 26 11 3 12 46 — 44 25
10. Motor Werdau 26 10 5 11 38 — 38 25
11. Stahl Groditz 26 9 6 11 45 — 54 24
12. Aufbau Meissen 26 9 3 14 35 — 49 21
13. Chemie Schwarzheide 26 8 5 13 45 — 60 21
14. Motor Altenburg 26 4 8 14 26 — 54 16

Staffel 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Steinach 26 18 5 3 84 — 32 41
2. Chemie Lauscha 26 15 4 7 50 — 34 34
3. Motor Nordhausen-West 26 14 3 9 74 — 45 31
4. Motor Nord Erfurt 26 13 4 9 48 — 51 30
5. Gluckauf Bleicherode 26 12 5 9 44 — 37 29
6. Aktivist Tiefenort 26 11 4 11 48 — 50 26
7. Motor Sonneberg 26 10 5 11 41 — 46 25
8. Motor Eisenach 26 10 4 12 43 — 40 24
9. Stahl Silbitz 26 10 4 12 44 — 55 24
10. Motor Suhl 26 9 6 11 52 — 67 24
11. Motor Neuhaus-Schierschnitz 26 9 5 12 43 — 49 23
12. Motor Breitungen 26 9 3 14 54 — 67 21
13. Motor Rudisleben 26 8 3 15 40 — 61 19
14. Motor Sommerda 26 4 5 17 33 — 64 13

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Dessau 4 2 2 0 8 — 3 6
2. Vorwarts Neubrandenburg 4 2 1 1 4 — 4 5
3. Stahl Stalinstadt 4 2 0 2 4 — 6 4
4. Vorwarts Leipzig 4 1 1 2 3 — 4 3
5. Motor Steinach 4 0 2 2 4 — 6 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3796-1=3795 wiki spaudos ženklai).