VDR II futbolo lyga 1962–1963 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1962–1963 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1962–1963 m.,
VDR II futbolo lyga 1962–1963 m.,
VDR III futbolo lyga 1962–1963 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#63


Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Schwerin 26 17 7 2 55 — 22 41
2. Motor WW Warnemunde 26 17 4 5 71 — 35 38
3. Traktor Schwerin 26 16 4 6 75 — 33 36
4. Motor Hennigsdorf 26 16 3 7 70 — 40 35
5. TSG Wismar 26 11 7 8 56 — 52 29
6. Motor Stralsund 26 13 2 11 57 — 48 28
7. Veritas Wittenberge 26 9 6 11 47 — 50 24
8. Vorwarts-2 Rostock-Gehlsdorf 26 8 6 12 40 — 52 22
9. Vorwarts Schwerin 26 9 3 14 49 — 66 21
10. Lokomotive Waren 26 8 4 14 46 — 60 20
11. Vorwarts Perleberg 26 8 4 14 44 — 60 20
12. Lokomotive Wittenberge 26 6 6 14 38 — 70 18
13. Motor Rathenow 26 6 5 15 36 — 75 17
14. Vorwarts Karpin 26 5 5 16 31 — 52 15

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Kopenick 26 19 6 1 75 — 20 44
2. Motor Eberswalde 26 15 6 5 60 — 37 36
3. Lichtenberg Berlin 26 14 6 6 59 — 28 34
4. Adlershof Berlin 26 12 6 8 44 — 40 30
5. Aktivist Laubusch 26 13 4 9 41 — 42 30
6. SC Potsdam-2 26 11 6 9 52 — 39 28
7. Tiefbau Berlin 26 9 9 8 42 — 41 27
8. Stahl-2 Eisenhuttenstadt 26 11 4 11 33 — 37 26
9. Lokomotive Kirchmoser 26 9 6 11 50 — 54 24
10. Rotation Babelsberg 26 8 4 14 37 — 51 20
11. Stahl Hennigsdorf 26 7 5 14 33 — 57 19
12. Aufbau Grossraschen 26 6 5 15 32 — 48 17
13. Deutsche Lufthansa Berlin 26 7 2 17 41 — 65 16
14. TSG Velten 26 5 3 18 32 — 72 13

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Lippendorf 26 18 5 3 59 — 21 41
2. Motor Dessau 26 17 4 5 63 — 30 38
3. Aktivist Bohlen 26 13 9 4 46 — 33 35
4. Motor Kothen 26 15 3 8 52 — 40 33
5. Motor Schkeuditz 26 14 3 9 59 — 26 31
6. Chemie Bitterfeld 26 10 7 9 40 — 36 27
7. Motor Schonebeck 26 10 6 10 51 — 55 26
8. Motor Ammendorf 26 9 7 10 47 — 48 25
9. Einheit Burg 26 9 5 12 53 — 55 23
10. Stahl Thale 26 8 6 12 42 — 63 22
11. Lokomotive Leipzig-Ost 26 9 3 14 37 — 46 21
12. Aktivist Geiseltal 26 7 7 12 48 — 70 21
13. Motor Aschersleben 26 5 5 16 27 — 50 15
14. Motor Gohlis-Nord 26 1 4 21 23 — 74 6

Staffel 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Riesa 26 17 5 4 65 — 25 39
2. Motor WEMA Plauen 26 16 4 6 63 — 30 36
3. Chemie Glauchau 26 14 4 8 57 — 40 32
4. Einheit Reichenbach 26 13 5 8 51 — 40 31
5. Chemie Riesa 26 12 7 7 49 — 42 31
6. Motor Brand-Langenau 26 11 7 8 48 — 40 29
7. Motor Werdau 26 12 5 9 54 — 47 29
8. Chemie Schwarzheide 26 12 1 13 52 — 56 25
9. Fortschritt Greiz 26 10 5 11 45 — 54 25
10. Motor Gorlitz 26 9 5 12 50 — 54 23
11. TSG Groditz 26 6 9 11 31 — 44 21
12. Lokomotive Zittau 26 4 7 15 20 — 43 15
13. Empor Wurzen 26 6 2 18 40 — 71 14
14. Einheit Elsterberg 26 4 6 16 26 — 65 14

Staffel 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Eisleben 26 18 4 4 51 — 26 40
2. Motor Mitte Suhl 26 17 3 6 55 — 26 37
3. Dynamo Erfurt 26 15 5 6 58 — 28 35
4. Aktivist KW Tiefenort 26 15 3 8 58 — 35 33
5. Motor Zeiss Jena 26 13 4 9 49 — 33 30
6. Chemie Schwarza 26 13 3 10 46 — 38 29
7. Motor Rudisleben 26 13 2 11 41 — 39 28
8. Motor Neuhaus-Schierschnitz 26 9 5 12 36 — 42 23
9. Motor Sonneberg 26 10 3 13 45 — 60 23
10. Gluckauf Bleicherode 26 9 4 13 30 — 47 22
11. Lokomotive Meiningen 26 8 5 13 33 — 49 21
12. Motor Veilsdorf 26 6 6 14 36 — 51 18
13. Motor Nord Erfurt 26 6 3 17 34 — 46 15
14. Chemie Lauscha 26 4 2 20 28 — 80 10

Patekimo turnyras

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Wolgast 2 2 0 0 7 — 4 4
2. Motor WW Warnemunde 2 1 0 1 11 — 2 2
3. ASG Vorwarts Locknitz 2 0 0 2 3 — 15 0

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Biesdorf 3 3 0 0 7 — 3 6
2. Motor Sud Brandenburg 3 2 0 1 11 — 9 4
3. Motor Eberswalde 3 1 0 2 6 — 5 2
4. TSG Furstenwalde 3 0 0 3 4 — 11 0

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotive Halberstadt 3 2 1 0 10 — 2 5
2. Dynamo Cottbus 3 2 0 1 14 — 4 4
3. Chemie Schonebeck 3 0 2 1 4 — 11 2
4. Aufbau Juterbog 3 0 1 2 1 — 12 1

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Dessau 3 3 0 0 9 — 1 6
2. Motor Nordhausen-West 3 1 0 2 8 — 4 2
3. Motor Altenburg 3 1 0 2 5 — 11 2
4. Wissenschaft Halle 3 1 0 2 3 — 9 2

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Eisenach 3 2 1 0 8 — 2 5
2. Motor WEMA Plauen 3 1 1 1 15 — 4 3
3. Motor Zschopau 3 1 1 1 6 — 10 3
4. Vorwarts Zittau 3 0 1 2 4 — 17 1

Staffel F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Jena 3 2 1 0 9 — 6 5
2. Motor Mitte Suhl 3 2 0 1 11 — 2 4
3. Motor Gispersleben 3 1 1 1 6 — 11 3
4. Motor Breitungen 3 0 0 3 4 — 11 0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Lokomotive Halberstadt Motor Dessau 1-1 0-5
Fortuna Biesdorf Motor Wolgast 0-2 0-3
Motor Eisenach Chemie Jena 5-0 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4877-0=4877 wiki spaudos ženklai).