Slovėnijos III futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2017–2018 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2017–2018 m.


Gorenjska

Kranj

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
1. NK Ziri 22 21 1 0 94 — 8 64
2. SD Visoko 22 11 6 5 51 — 23 39
3. NK Britof 22 9 6 7 53 — 57 33
4. NK Skofja Loka 22 8 5 9 37 — 45 29
5. JuRentA Bitnje 22 6 7 9 33 — 40 25
6. NK Naklo 22 6 4 12 30 — 46 22

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
7. Zarica-2 Kranj 21 10 5 6 40 — 28 35
8. NK Velesovo 21 9 5 7 33 — 24 32
9. Niko Zelezniki 21 9 2 10 36 — 39 29
10. SD Preddvor 21 8 3 10 36 — 55 27

III finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
11. DLN Kranj 20 7 3 10 40 — 59 24
12. Polet Sveti Duh 20 4 3 13 30 — 49 15
13. Kondor Godesic 20 5 0 15 33 — 73 15

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Svoboda Ljubljana 22 18 4 0 65 — 18 58
2. Interblock Ljubljana 22 13 3 6 65 — 23 42
3. Termit Moravce 22 12 3 7 33 — 29 39
4. Cockta Kresnice 22 10 5 7 41 — 36 35
5. Bela krajina Crnomelj 22 8 7 7 38 — 26 31
6. Roltek-2 Dob 22 8 5 9 29 — 26 29
7. Svoboda Kisovec 22 8 3 11 29 — 37 27
8. Slovan Ljubljana 22 7 4 11 33 — 46 25
9. NK Jevnica 22 7 4 11 27 — 39 25
10. Dolomiti Dobrova 22 5 5 12 22 — 44 20
11. NK Litija 22 6 2 14 27 — 53 20
12. Crnuce Ljubljana 22 4 7 11 21 — 53 19

Pomurska

Lendava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Dobrovnik 21 16 4 1 54 — 17 52
2. NK Srednja Bistrica 21 13 3 5 48 — 24 42
3. ND Nedelica 21 10 5 6 37 — 26 35
4. Olimpija Dolga Vas 21 8 4 9 41 — 38 28
5. NK Mostje 21 9 0 12 32 — 52 27
6. HTS Centiba 21 7 5 9 27 — 37 26
7. SD Kobilje 21 7 4 10 25 — 35 25
8. Nafta veterani Lendava 21 0 3 18 26 — 61 3

Murska Sobota

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lesoplast Krizevci 22 15 5 2 52 — 12 50
2. Goricanka Rogasovci 22 14 4 4 60 — 29 46
3. Aluvar Gancani 22 14 3 5 65 — 22 45
4. SNK Bakovci 22 13 0 9 64 — 50 39
5. Mura veterani Murska Sobota 22 10 6 6 38 — 49 36
6. NK Hodos 22 10 4 8 46 — 38 34
7. Kema Puconci 22 10 4 8 35 — 35 34
8. NK Serdica 22 8 8 6 43 — 25 32
9. NK Rotunda 22 5 4 13 25 — 42 19
10. Aqua Izakovci 22 5 4 13 29 — 47 19
11. SD Cven 22 3 3 16 22 — 62 12
12. NK Doklezovje 22 2 1 19 14 — 82 7

Primorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Koper 23 21 2 0 118 — 2 65
2. Plama Podgrad 23 15 4 4 61 — 27 49
3. NS Ankaran 23 13 4 6 48 — 25 43
4. Avtoplus Korte 23 12 3 8 37 — 40 39
5. NK Cerknica 23 11 2 10 43 — 39 35
6. NK Komen 21 7 3 11 41 — 47 24
7. SD Kosana 21 6 5 10 37 — 37 23
8. NK Postojna 23 7 1 15 34 — 68 22
9. ND Rence 21 6 1 14 28 — 48 19
10. NK Rakek 21 0 1 20 13 — 127 1

Ptujska

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ptujska)
V
1. SD Cirkulane 22 16 2 4 55 — 20 50
2. SD Stojnci 22 13 3 6 35 — 27 42
3. NK Podvinci 22 11 6 5 37 — 26 39
4. SD Gerecja Vas 22 11 3 8 35 — 30 36
5. SD Hajdina 22 6 7 9 40 — 45 25

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ptujska)
V
6. NK Bukovci 22 8 8 6 50 — 36 32
7. SD Apace 22 8 2 12 37 — 47 26
8. NK Markovci 22 7 3 12 41 — 51 24
9. NK Pragersko 22 5 5 12 38 — 48 20
10. NK Sredisce 22 5 1 16 32 — 70 10

Štajerska

Celje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Smartno 1928 18 13 2 3 63 — 13 41
2. NK Zalec 18 9 5 4 33 — 31 32
3. ND Mozirje 18 8 4 6 38 — 23 28
4. Odred Kozje 18 0 1 17 10 — 77 1

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Starse 26 18 4 4 67 — 27 58
2. Marles hise Limbus 26 18 4 4 94 — 36 58
3. Asfalterstvo Brus Malecnik 26 16 4 6 54 — 25 52
4. ZU-VIL Brunsvik 26 16 2 8 71 — 42 50
5. NK Race 26 11 5 10 57 — 71 38
6. Akumulator Mezica 26 10 6 10 49 — 45 36
7. SD Marjeta 26 10 6 10 48 — 50 36
8. Peca Crna 26 10 2 14 49 — 51 32
9. NK Duplek 26 8 8 10 44 — 60 32
10. NK Cerkvenjak 26 9 4 13 50 — 62 31
11. Paloma Sladki Vrh 26 8 3 15 33 — 52 27
12. Gostilna Lobnik Slivnica 26 7 4 15 52 — 93 25
13. NK Radlje 26 6 6 14 39 — 53 24
14. AquaSystems Dogose 26 6 0 20 43 — 83 18

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+4689-14=4675 wiki spaudos ženklai).