Slovėnijos III futbolo lyga 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2009–2010 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2009–2010 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2009–2010 m.


Gorenjska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KZ Naklo 22 15 4 3 60 — 23 49
2. Mimovrste Jesenice 22 16 1 5 70 — 29 49
3. SD Visoko 22 11 8 3 44 — 24 41
4. Bohinj Bistrica 22 12 2 8 40 — 40 38
5. NK Velesovo 22 11 4 7 49 — 29 37
6. Niko Zelezniki 22 10 3 9 36 — 29 33
7. Alpina Ziri 22 8 4 10 35 — 30 28
8. Kondor Godesic 22 7 4 11 33 — 43 25
9. NK Hrastje 22 8 1 13 31 — 57 25
10. NK Kranjska Gora 22 7 2 13 24 — 49 23
11. Hirter Bled 22 5 6 11 29 — 48 21
12. Polet Virmase 22 1 3 18 19 — 69 6

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ljubljana 26 18 4 4 80 — 19 58
2. NK Komenda 26 18 3 5 59 — 30 57
3. NK Jevnica 26 17 5 4 64 — 28 56
4. Bravo Publikum Ljubljana 26 15 3 8 60 — 32 48
5. Rudar Trbovlje 26 14 6 6 56 — 36 48
6. Kolpa Podzemelj 26 12 7 7 59 — 39 43
7. NK Ihan 26 11 2 13 50 — 53 35
8. Arne Tabor Ljubljana 26 9 6 11 39 — 40 33
9. Termit Moravce 26 9 3 14 36 — 58 30
10. Cockta Kresnice 26 8 4 14 31 — 39 28
11. Brinje Grosuplje 26 7 4 15 39 — 54 25
12. Slovan Ljubljana 26 6 4 16 27 — 74 22
13. Crnuce Ljubljana 26 6 3 17 36 — 58 21
14. Svoboda Kisovec 26 3 4 19 17 — 93 13

Pomurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Grad 26 16 7 3 72 — 26 55
2. Kema Puconci 26 15 5 6 62 — 31 50
3. NK Rakican 26 15 4 7 75 — 50 49
4. NK Crensovci 26 14 6 6 54 — 26 48
5. Virs Bistrica 26 11 7 8 58 — 39 40
6. NK Turnisce 26 12 2 12 49 — 44 38
7. NK Petisovci 26 11 4 11 45 — 47 37
8. NK Dobrovnik 26 8 12 6 34 — 38 36
9. GMT Bogojina 26 10 6 10 39 — 46 36
10. NK Salovci 26 9 5 12 29 — 41 32
11. NK Hotiza 26 7 9 10 46 — 47 30
12. Aqua Izakovci 26 5 7 14 38 — 54 22
13. NK Gancani 26 5 7 14 29 — 57 22
14. NK Polana 26 2 3 21 21 — 105 9

Primorska

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Primorska)
V
1. Portoroz Piran 20 16 1 3 72 — 38 49
2. Avtoplus Korte 20 15 0 5 62 — 28 45
3. NK Ilirska Bistrica 20 14 2 4 61 — 26 44
4. MNK Izola 20 12 4 4 81 — 31 40
5. Tabor Sezana 20 12 2 6 50 — 34 38
6. NK Gazon 20 9 3 8 57 — 37 30
7. EPIC Postojna 20 9 2 9 38 — 38 29
8. Jadran Mahnic 20 6 2 12 28 — 63 20

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Primorska)
V
9. SD Kosana 18 8 2 8 24 — 22 26
10. NK Cerknica 18 6 4 8 36 — 34 22
11. Zeleznicar Divaca 18 4 3 11 27 — 54 15
12. Plama Pur Podgrad 18 3 3 12 24 — 49 12
13. Dragonja Smarje 18 2 3 13 16 — 61 9
14. NK Rakek 18 2 1 15 15 — 76 7

Štajerska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AHA EMMI Bistrica 26 17 4 5 73 — 35 55
2. Carrera Optyl Ormoz 26 15 7 4 54 — 31 52
3. NK Podvinci 26 14 4 8 56 — 42 46
4. NK Peca 26 11 8 7 61 — 45 41
5. NK Sostanj 26 12 5 9 45 — 36 41
6. Trgovine Jager Smarje 26 11 7 8 41 — 28 40
7. Pohorje Ruse 26 11 6 9 50 — 50 39
8. Jack Gerecja Vas 26 11 5 10 51 — 48 38
9. GIC Gradnje Rogaska 26 11 3 12 39 — 36 36
10. Koroske Gradnje Gradec 26 9 8 9 33 — 37 35
11. Boc Poljcane 26 10 5 11 26 — 29 35
12. Partizan Fram 26 6 3 17 36 — 71 21
13. NK Bukovci 26 3 9 14 41 — 56 18
14. KIV Vransko 26 3 2 21 37 — 99 11

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+3654-12=3642 wiki spaudos ženklai).