Slovėnijos III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2016–2017 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2016–2017 m.


Gorenjska

Kranj

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
1. NK Bohinj 23 15 4 4 55 — 26 49
2. NK Jesenice 23 15 4 4 47 — 21 49
3. NK Ziri 23 14 5 4 51 — 14 47
4. SD Visoko 23 10 5 8 46 — 34 35
5. NK Bitnje 23 10 3 10 33 — 40 33
6. NK Naklo 23 9 2 12 35 — 37 29

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
7. Locan Skofja Loka 20 11 2 7 45 — 33 35
8. Zarica-2 Kranj 20 8 5 7 45 — 35 29
9. DLN Kranj 20 9 0 11 40 — 56 27
10. Kondor Godesic 20 7 5 8 39 — 39 26
11. SD Preddvor 20 6 2 12 38 — 61 20
12. NK Britof 20 6 1 13 35 — 62 19
13. NK Zelezniki 20 5 4 11 31 — 41 19
14. Polet Virmase 20 2 2 16 21 — 62 8

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tabor Ljubljana 22 15 4 3 60 — 21 49
2. NK Kocevje 22 14 4 4 58 — 31 46
3. NK Dob-2 22 13 4 5 47 — 21 43
4. Svoboda Ljubljana 22 12 4 6 42 — 31 40
5. Interblock Ljubljana 22 10 2 10 44 — 42 32
6. NK Kresnice 22 7 9 6 36 — 39 30
7. Slovan Ljubljana 22 8 5 9 45 — 35 29
8. Termit Moravce 22 6 6 10 28 — 39 24
9. Svoboda Kisovec 22 7 3 12 28 — 47 24
10. Dolomiti Dobrova 22 6 2 14 28 — 47 20
11. NK Litija 22 4 7 11 24 — 41 19
12. NK Ihan 22 4 2 16 25 — 71 14

Pomurska

Lendava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Crensovci 19 14 3 2 66 — 16 45
2. NK Kobilje 19 11 2 6 33 — 24 35
3. NK Srednja Bistrica 19 10 2 7 47 — 31 32
4. Nafta veterani Lendava 19 9 1 9 19 — 41 28
5. ND Nedelica 19 6 2 11 26 — 29 20
6. NK Dobrovnik 19 5 4 10 23 — 36 19
7. Olimpija Dolga Vas 19 5 3 11 23 — 45 18
8. ND Renkovci 7 1 1 5 6 — 21 4 pasitraukė po 11 turų

Murska Sobota

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Hodos 22 16 3 3 44 — 24 51
2. SNK Bakovci 22 14 5 3 67 — 22 47
3. SNK Radgona 22 13 3 6 55 — 26 42
4. Slatina Radenci 22 11 5 6 46 — 34 38
5. NK Serdica 22 11 2 9 48 — 34 35
6. Goricanka Rogasovci 22 9 7 6 46 — 31 34
7. SD Cven 22 9 2 11 40 — 44 29
8. NK Gancani 22 7 5 10 26 — 34 26
9. NK Doklezovje 22 7 2 13 37 — 57 23
10. NK Puconci 22 6 3 13 24 — 45 21
11. SD Izakovci 22 6 1 15 25 — 59 19
12. NK Salovci 22 3 2 17 17 — 65 11

Primorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Korte 21 16 2 3 57 — 29 50
2. Jadran Hrpelje-Kozina 21 15 2 4 55 — 26 47
3. Plama Podgrad 21 12 5 4 55 — 26 41
4. NK Cerknica 21 11 2 8 42 — 34 35
5. NK Komen 21 7 5 9 30 — 35 26
6. ND Rence 21 7 3 11 28 — 32 24
7. NK Kosana 21 3 4 14 25 — 46 13
8. NK Rakek 21 1 1 19 14 — 78 4

Ptujska

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ptujska)
V
1. SD Gerecja Vas 22 16 3 3 71 — 28 51
2. NK Stojnci 22 13 4 5 52 — 27 43
3. SD Bukovci 22 10 5 7 44 — 39 35
4. SD Hajdina 22 9 4 9 39 — 49 31
5. SD Apace 22 9 2 11 37 — 48 29

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ptujska)
V
6. SD Cirkulane 22 9 4 9 35 — 30 31
7. NK Slovenska Bistrica 22 8 6 8 32 — 31 30
8. NK Sredisce ob Dravi 22 6 5 11 28 — 41 23
9. NK Podvinci 22 6 3 13 29 — 54 21
10. NK Skorba 22 5 2 15 35 — 55 17

Štajerska

Celje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Zrece 14 14 0 0 53 — 4 42
2. NK Sentjur 14 10 2 2 49 — 21 32
3. NK Sostanj 14 8 3 3 47 — 18 27
4. NK Zalec 14 6 3 5 34 — 22 21
5. ND Mozirje 14 5 3 6 32 — 27 18
6. Odred Kozje 14 2 3 9 14 — 55 9
7. NK Vojnik 14 1 3 10 14 — 52 6
8. Kovinar Store 14 1 1 12 13 — 57 4
9. NK Krsko-2 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 3 turų

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Pesnica 24 20 0 4 62 — 20 60
2. Pohorje Ruse 24 18 2 4 86 — 40 56
3. NK Malecnik 24 14 4 6 55 — 28 46
4. NK Peca 24 12 5 7 51 — 32 41
5. NK Radlje 24 11 5 8 47 — 41 38
6. Akumulator Mezica 24 9 6 9 50 — 48 33
7. NK Duplek 24 8 8 8 42 — 45 32
8. SD Marjeta 24 7 7 10 42 — 50 28
9. Pekre Limbus 24 7 6 11 36 — 34 27
10. Paloma Sladki Vrh 24 7 5 12 28 — 49 26
11. NK Cerkvenjak 24 7 4 13 36 — 58 25
12. NK Slivnica 24 4 8 12 36 — 76 20
13. NK Miklavz 24 1 2 21 18 — 68 5
14. NK Radvanje 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 10 turų

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+4749-2=4747 wiki spaudos ženklai).