Slovėnijos III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2015–2016 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2015–2016 m.


Gorenjska

Kranj

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
1. NK Velesovo 21 13 7 1 51 — 12 46
2. Locan Skofja Loka 21 11 8 2 43 — 24 41
3. SD Visoko 21 10 3 8 43 — 37 33
4. NK Bitnje 21 9 6 6 36 — 30 33
5. NK Zelezniki 21 7 6 8 29 — 41 27
6. NK Naklo 21 7 3 11 34 — 42 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kranj)
V
7. NK Bohinj 21 12 3 6 57 — 26 39
8. NK Britof 21 7 5 9 38 — 48 26
9. SD Preddvor 21 8 1 12 32 — 45 25
10. Partizan Podbrezje 21 7 2 12 36 — 49 23
11. Kondor-Polet Godesic 21 6 2 13 49 — 58 20
12. DLN Kranj 21 5 2 14 28 — 64 17

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Jevnica 22 15 4 3 51 — 18 49
2. Svoboda Ljubljana 22 14 2 6 52 — 34 44
3. NK Litija 22 12 6 4 39 — 22 42
4. NK Kocevje 22 11 4 7 42 — 37 37
5. Bela krajina Crnomelj 22 11 4 7 36 — 31 37
6. NK Ihan 22 10 5 7 39 — 33 35
7. NK Kresnice 22 10 3 9 34 — 31 33
8. Tabor Ljubljana 22 7 4 11 26 — 31 25
9. Termit Moravce 22 6 4 12 28 — 43 22
10. Dolomiti Dobrova 22 6 2 14 20 — 40 20
11. Svoboda Kisovec 22 5 4 13 30 — 46 19
12. Crnuce Ljubljana 22 3 2 17 16 — 47 11

Pomurska

Lendava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Hotiza 21 17 1 3 69 — 19 52
2. ND Nedelica 21 12 3 6 35 — 33 39
3. NK Srednja Bistrica 21 11 5 5 47 — 30 38
4. NK Dobrovnik 21 9 5 7 45 — 24 32
5. SD Kobilje 21 8 4 9 33 — 40 28
6. ND Renkovci 21 6 4 11 30 — 46 22
7. Nafta veterani Lendava 21 3 6 12 23 — 46 15
8. Panonija Gaberje 21 3 2 16 18 — 62 11

Murska Sobota

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GMT Bogojina 22 14 8 0 59 — 16 50
2. Goricanka Rogasovci 22 12 10 0 59 — 16 46
3. Slatina Radenci 22 14 4 4 57 — 24 46
4. SNK Radgona 22 13 6 3 53 — 19 45
5. NK Serdica 22 11 5 6 46 — 24 38
6. NK Puconci 22 10 5 7 31 — 18 35
7. NK Hodos 22 9 4 9 43 — 31 31
8. NK Gancani 22 4 7 11 36 — 58 19
9. NK Doklezovje 22 5 4 13 27 — 61 19
10. SD Izakovci 22 5 3 14 37 — 54 18
11. NK Tisina 22 2 4 16 12 — 52 10
12. SD Pusca 22 2 2 18 19 — 106 8

Primorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Postojna 21 15 2 4 55 — 26 47
2. Plama Podgrad 21 13 3 5 33 — 16 42
3. Avtoplus Korte 21 13 2 6 35 — 27 41
4. ND Rence 21 10 2 9 31 — 36 32
5. Jadran Hrpelje-Kozina 21 9 4 8 31 — 32 31
6. NK Rakek 21 6 3 12 24 — 36 21
7. NK Komen 21 4 2 15 24 — 38 14
8. SD Kosana 21 3 4 14 23 — 45 13

Ptujska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SD Cirkulane 18 11 4 3 39 — 16 36
2. SD Bukovci 18 10 4 4 38 — 33 34
3. SD Gerecja Vas 18 10 5 3 45 — 33 33
4. NK Stojnci 18 7 3 8 40 — 29 29
5. SD Hajdina 18 7 7 4 27 — 24 25
6. SD Apace 18 7 8 3 53 — 46 24
7. Aha Emmi Bistrica 18 5 6 7 30 — 35 22
8. NK Sredisce ob Dravi 18 5 8 5 31 — 36 20
9. NK Ormoz 18 5 11 2 30 — 46 17
10. NK Trzec 18 2 13 3 39 — 74 9

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ptujska)
V
1. SD Cirkulane 22 12 5 5 45 — 21 41
2. SD Gerecja Vas 22 11 5 6 50 — 38 38
3. SD Bukovci 22 10 6 6 42 — 41 36
4. NK Stojnci 22 8 10 4 45 — 36 34
5. SD Hajdina 22 10 4 8 38 — 30 34

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ptujska)
V
6. SD Apace 22 8 5 9 60 — 55 29
7. Aha Emmi Bistrica 22 7 8 7 41 — 44 29
8. NK Sredisce ob Dravi 22 6 6 10 41 — 47 24
9. NK Ormoz 22 6 2 14 36 — 58 20
10. NK Trzec 22 5 3 14 53 — 81 18

Štajerska

Celje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Rogaska 16 11 4 1 56 — 5 37
2. NK Sostanj 16 11 2 3 47 — 18 35
3. NK Zalec 16 10 4 2 31 — 14 34
4. NK Zrece 16 9 3 4 47 — 14 30
5. ND Mozirje 16 7 1 8 27 — 22 22
6. NK Sentjur 16 7 1 8 27 — 34 22
7. Odred Kozje 16 4 1 11 16 — 50 13
8. Kovinar Store 16 2 3 11 21 — 52 9
9. NK Vojnik 16 1 1 14 10 — 73 4

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Korotan Prevalje 27 20 4 3 77 — 27 64
2. SD Brunsvik 27 18 5 4 77 — 29 59
3. Pohorje Ruse 27 18 3 6 66 — 38 57
4. NK Peca 27 16 4 7 73 — 30 52
5. NK Pesnica 27 15 4 8 81 — 37 49
6. NK Malecnik 27 7 5 15 36 — 59 26
7. Pekre Limbus 27 6 5 16 36 — 63 23
8. Paloma Sladki Vrh 27 5 6 16 26 — 62 21
9. NK Miklavz 27 4 7 16 30 — 71 19
10. Partizan Fram 27 3 3 21 23 — 109 12

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5046-0=5046 wiki spaudos ženklai).