Slovėnijos III futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2019–2020 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2019–2020 m.


Varžybos nutrauktos 2020 m. kovą dėl COVID-19 pandemijos.

Gorenjska

Kranj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Skofja Loka 10 9 0 1 30 — 10 27
2. Sobec Lesce 10 8 1 1 43 — 5 25
3. NK Britof 10 8 1 1 28 — 14 25
4. Zarica Kranj 10 4 4 2 26 — 20 16
5. Bohinj Bistrica 11 5 0 6 25 — 23 15
6. Acroni Jesenice 10 4 1 5 19 — 23 13
7. Polet Sveti Duh 10 4 1 5 20 — 26 13
8. NK Velesovo 11 3 3 5 13 — 18 12
9. SD Kranjska Gora 10 4 0 6 25 — 44 12
10. SD Visoko 10 3 1 6 17 — 19 10
11. Dobrozasenci Bitnje 10 2 3 5 12 — 21 9
12. SD Preddvor 10 2 1 7 8 — 21 7
13. Niko Zelezniki 10 2 0 8 12 — 34 6

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kolpa Podzemelj 12 8 2 2 37 — 15 26
2. NK Ihan 12 8 1 3 28 — 18 25
3. NK Zagorje 12 6 4 2 28 — 18 22
4. Labys Menges 12 6 3 3 24 — 16 21
5. Rudar Trbovlje 12 5 3 4 23 — 18 18
6. Tian Trebnje 12 5 2 5 18 — 14 17
7. Cockta Kresnice 12 4 4 4 19 — 19 16
8. Interblock Ljubljana 12 3 6 3 15 — 15 15
9. Termit Moravce 12 3 4 5 17 — 24 13
10. Bela krajina Crnomelj 12 3 4 5 17 — 25 13
11. Slovan Ljubljana 12 3 3 6 15 — 23 12
12. Svoboda Kisovec 12 3 3 6 11 — 20 12
13. NK Ivancna Gorica 12 1 1 10 8 — 35 4
14. Jezero Medvode 0 0 0 0 0 — 0 0

Pomurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Polana 13 10 2 1 31 — 10 32
2. NK Turnisce 13 8 5 0 30 — 11 29
3. NK Grad 13 8 3 2 23 — 15 27
4. Aluvar Gancani 13 7 3 3 26 — 16 24
5. Tromejnik Kuzma 13 7 2 4 26 — 19 23
6. NK Hotiza 13 6 5 2 17 — 16 23
7. Slatina Radenci 13 4 4 5 18 — 29 16
8. Mlinopek Krizevci 13 3 5 5 16 — 20 14
9. Goricanka Rogasovci 13 4 1 8 19 — 23 13
10. Carda Martjanci 13 3 3 7 16 — 19 12
11. NK Crensovci 13 2 5 6 10 — 20 11
12. NK Rakican 13 2 3 8 14 — 20 9
13. Olimpija Dolga Vas 13 2 3 8 14 — 23 9
14. SD Bogojina 13 2 2 9 12 — 31 8

Primorska

Koper

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Postojna 10 9 0 1 25 — 9 27
2. Jadran Hrpelje-Kozina 10 7 2 1 48 — 12 23
3. NK Korte 10 6 1 3 36 — 16 19
4. SD Ankaran 10 5 3 2 18 — 7 18
5. Boreas Ajdovscina 10 5 3 2 13 — 11 18
6. NK Komen 10 5 1 4 16 — 17 16
7. SD Kosana 9 3 1 5 13 — 22 10
8. Plama Podgrad 10 2 3 5 14 — 15 9
9. NK Cerknica 9 2 0 7 10 — 26 6
10. NK Ilirska Bistrica 10 2 0 8 8 — 48 6
11. ND Rence 10 0 2 8 7 — 25 2
12 . Portoroz Piran 0 0 0 0 0 — 0 0

Ptujska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SD Cirkulane 12 10 2 0 38 — 9 32
2. SD Gerecja Vas 12 6 4 2 26 — 15 22
3. Boc Poljcane 12 6 3 3 29 — 11 21
4. SD Markovci 12 6 3 3 25 — 22 21
5. SD Bukovci 12 4 3 5 27 — 30 15
6. NK Hajdina 12 4 1 7 23 — 28 13
7. SD Stojnci 12 4 1 7 23 — 38 13
8. DNS Zavrc 12 3 3 6 17 — 22 12
9. NK Pragersko 12 3 3 6 20 — 33 12
10. SD Apace 12 2 1 9 11 — 31 7

Štajerska

Celje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Smarje pri Jelsah 10 8 2 0 40 — 11 26
2. Posavje Krsko 10 7 2 1 25 — 13 23
3. ND Mozirje 10 5 3 2 21 — 13 18
4. NK Sostanj 10 3 5 2 21 — 20 14
5. NK Vojnik 10 4 2 4 14 — 21 14
6. Mons Claudius Rogatec 10 4 1 5 25 — 22 13
7. NK Zalec 10 3 4 3 16 — 16 13
8. Savinjska Vransko 10 2 4 4 13 — 15 10
9. NK Ljubno ob Savinji 10 2 2 6 15 — 35 8
10. NK Lasko 10 1 3 6 16 — 27 6
11. Odred Kozje 10 1 2 7 10 — 23 5

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rojko Dobrovce 13 10 2 1 38 — 10 32
2. NK Starse 13 10 1 2 39 — 19 31
3. NK Race 13 8 3 2 34 — 16 27
4. SD Marjeta 13 7 3 3 44 — 15 24
5. Tehnotim Pesnica 13 6 4 3 31 — 21 22
6. NK Miklavz 13 6 0 7 21 — 24 18
7. Pohorje Ruse 13 5 3 5 25 — 29 18
8. NK Duplek 13 4 4 5 14 — 21 16
9. NK Brunsvik 13 5 0 8 29 — 31 15
10. Marles hise Limbus 13 4 2 7 22 — 25 14
11. Asfalterstvo Brus Malecnik 13 4 2 7 20 — 23 14
12. Akumulator Mezica 13 4 2 7 20 — 35 14
13. Gostilna Lobnik Slivnica 13 4 1 8 18 — 40 13
14. Peca Crna 13 0 1 12 17 — 63 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4674-0=4674 wiki spaudos ženklai).