Slovėnijos III futbolo lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2010–2011 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2010–2011 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2010–2011 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2010–2011 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2010–2011 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2010–2011 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2010–2011 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2010–2011 m.,
Slovėnijos futbolo supertaurė 2011 m.


Gorenjska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mimovrste Jesenice 22 17 5 0 71 — 17 56
2. SD Visoko 22 11 7 4 38 — 22 40
3. NK Velesovo 22 10 7 5 34 — 25 37
4. Sobec Lesce 22 10 4 8 45 — 30 34
5. Ekspert Bitnje 22 9 3 10 44 — 42 30
6. Kondor Godesic 22 9 3 10 33 — 46 30
7. Niko Zelezniki 22 8 5 9 29 — 28 29
8. NK Kranjska Gora 22 7 6 9 34 — 4 227
9. Bohinj Bistrica 22 7 6 9 31 — 37 27
10. Alpina Ziri 22 6 6 10 26 — 34 24
11. NK Britof 22 5 8 9 37 — 41 23
12. NK Hrastje 22 2 2 18 19 — 77 8

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Svoboda Ljubljana 26 17 5 4 60 — 27 56
2. Bravo Student Ljubljana 26 15 6 5 59 — 21 51
3. NK Zagorje 26 15 6 5 60 — 37 51
4. NK Komenda 26 13 9 4 59 — 30 48
5. Kolpa Podzemelj 26 13 4 9 52 — 29 43
6. NK Jevnica 26 12 5 9 59 — 37 41
7. Rudar Trbovlje 26 11 4 11 41 — 50 37
8. NK Ihan 26 10 6 10 44 — 50 36
9. Arne Tabor Ljubljana 26 10 6 10 45 — 44 36
10. Cockta Kresnice 26 8 7 11 26 — 41 31
11. Jezero Medvode 26 8 3 15 35 — 62 27
12. Brinje Grosuplje 26 6 4 16 32 — 66 22
13. Termit Moravce 26 5 6 15 27 — 45 21
14. Slovan Ljubljana 26 1 5 20 22 — 82 8

Pomurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Rakican 26 21 3 2 78 — 27 66
2. NK Hotiza 26 18 3 5 66 — 38 57
3. NK Crensovci 26 12 7 7 61 — 36 43
4. Virs Bistrica 26 13 3 10 71 — 53 42
5. NK Ljutomer 26 12 4 10 41 — 35 40
6. NK Dobrovnik 26 11 6 9 48 — 40 39
7. NK Hodos 26 11 5 10 47 — 45 38
8. Kema Puconci 26 10 5 11 40 — 42 35
9. NK Turnisce 26 9 5 12 49 — 48 32
10. GMT Bogojina 26 9 5 12 54 — 55 32
11. NK Gancani 26 8 7 11 37 — 46 31
12. NK Salovci 26 8 6 12 25 — 46 30
13. NK Petisovci 26 4 5 17 34 — 96 17
14. NK Bakovci 26 1 6 19 20 — 64 9

Primorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Ilirska Bistrica

Štajerska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Zavrc 26 24 0 2 107 — 18 74
2. NK Sostanj 26 19 5 2 82 — 36 59
3. NK Smarje 26 15 6 5 71 — 37 50
4. Pohorje Ruse 26 12 9 5 57 — 58 41
5. Tehnotim Pesnica 26 12 9 5 50 — 39 41
6. Marles hise Limbus 26 13 13 0 48 — 52 39
7. Koroske Gradnje Gradec 26 7 12 7 33 — 46 28
8. Betonarna Kuhar Pesnica 26 8 13 5 39 — 49 28
9. Boc Poljcane 26 7 12 7 40 — 58 28
10. NK Peca 26 7 13 6 30 — 51 27
11. Carrera Optyl Ormoz 26 6 12 8 43 — 59 26
12. GIC Gradnje Rogaska 26 7 15 4 30 — 52 25
13. Zava Gerecja Vas 26 7 15 4 32 — 62 24
14. Mons Claudius Rogatec 26 6 16 4 33 — 78 22

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 107% (+3038-209=2829 wiki spaudos ženklai).