Slovėnijos III futbolo lyga 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2011–2012 m.
Varžybos Slovėnijos III futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2011–2012 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2011–2012 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2011–2012 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2011–2012 m.,
Slovėnijos futbolo supertaurė 2012 m.


Gorenjska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sava Kranj 22 17 0 5 70 — 29 51
2. Sobec Lesce 22 14 4 4 45 — 29 46
3. Niko Zelezniki 22 12 4 6 30 — 22 40
4. SD Visoko 22 11 6 5 51 — 32 39
5. NK Velesovo 22 12 3 7 40 — 32 39
6. NK Naklo 22 9 5 8 39 — 24 32
7. NK Bitnje 22 8 7 7 41 — 40 31
8. Alpina Ziri 22 8 5 9 44 — 46 29
9. Bohinj Bled 22 5 7 10 35 — 39 22
10. NK Kranjska Gora 22 5 3 14 37 — 65 18
11. Kondor Godesic 22 5 2 15 28 — 59 17
12. Hirter Bled 22 2 2 18 28 — 71 8

Ljubljanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rudar Trbovlje 26 16 5 5 63 — 18 53
2. Cockta Kresnice 26 15 4 7 46 — 29 49
3. NK Komenda 26 15 4 7 51 — 32 49
4. NK Ihan 26 13 4 9 53 — 44 43
5. Kolpa Podzemelj 26 13 3 10 42 — 34 42
6. Jezero Medvode 26 12 5 9 53 — 45 41
7. Arne Tabor Ljubljana 26 11 5 10 35 — 39 38
8. NK Jevnica 26 10 6 10 41 — 40 36
9. Brinje Grosuplje 26 9 5 12 39 — 41 32
10. NK Litija 26 8 7 11 33 — 47 31
11. NK Kocevje 26 7 7 12 41 — 56 28
12. NK Vrhnika 26 6 7 13 27 — 54 25
13. Crnuce Ljubljana 26 7 3 16 26 — 51 24
14. Termit Moravce 26 5 5 16 25 — 45 20

Pomurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Agroservis Beltinci 26 21 4 1 94 — 18 67
2. NK Ljutomer 26 18 6 2 69 — 25 60
3. NK Turnisce 26 13 5 8 50 — 33 44
4. NK Salovci 26 12 6 8 47 — 42 42
5. NK Apace 26 11 6 9 51 — 49 39
6. Virs Bistrica 26 10 8 8 60 — 50 38
7. NK Hotiza 26 10 5 11 50 — 51 35
8. Kema Puconci 26 7 9 10 41 — 49 30
9. GMT Bogojina 26 7 9 10 46 — 59 30
10. NK Hodos 26 8 4 14 43 — 45 28
11. NK Kobilje 26 7 4 15 35 — 84 25
12. NK Crensovci 26 5 9 12 32 — 43 24
13. NK Gancani 26 4 12 10 38 — 56 24
14. NK Dobrovnik 26 4 3 19 29 — 81 15

Primorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Gazon 16 13 0 3 58 — 19 39
2. Tabor Sezana 16 11 1 4 39 — 17 34
3. Avtoplus Korte 16 10 2 4 43 — 31 32
4. Zeleznicar Divaca 16 9 1 6 33 — 26 28
5. NK Cerknica 16 8 3 5 46 — 22 27
6. Mas Tech Postojna 16 6 3 7 19 — 23 21
7. Portoroz Piran 16 5 0 11 23 — 46 15
8. Jadran Mahnic 16 4 2 10 30 — 43 14
9. SD Kosana 16 0 0 16 4 — 68 0

Štajerska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Smarje 25 20 1 4 78 — 18 64
2. Tehnotim Pesnica 25 17 5 3 63 — 34 54
3. Betonarna Kuhar Pesnica 25 16 6 3 53 — 27 51
4. Pohorje Ruse 25 15 8 2 57 — 41 47
5. Drava Ptuj 25 14 6 5 67 — 31 47
6. Marles hise Limbus 25 12 8 5 47 — 35 40
7. NK Peca 25 12 11 2 39 — 50 38
8. NK Sostanj 25 9 11 5 50 — 51 32
9. Kovinar Tezno 25 7 16 2 32 — 68 23
10. MU Sentjur 25 7 16 2 41 — 66 23
11. Boc Poljcane 25 5 16 4 27 — 53 19
12. Koroske Gradnje Gradec 25 5 16 4 36 — 56 18
13. Carrera Optyl Ormoz 25 4 19 2 28 — 77 14
14. NK Krsko-2 13 4 8 1 11 — 22 13

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 109% (+3554-307=3247 wiki spaudos ženklai).