Slovėnijos II futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Slovėnijos II futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2017–2018 m.
https://int.soccerway.com/national/slovenia/3-snl/20172018/


Center

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hirter Bled 26 19 3 4 61 — 22 60
2. Brinje Grosuplje 26 18 4 4 70 — 27 58
3. Arne Tabor Ljubljana 26 16 3 7 54 — 24 51
4. NK Zagorje 26 15 4 7 56 — 26 49
5. NK Ivancna Gorica 26 15 3 8 57 — 48 48
6. NK Sencur 26 12 6 8 60 — 35 42
7. NK Komenda 26 10 7 9 56 — 38 37
8. Sava Kranj 26 10 6 10 40 — 41 36
9. SIJ Jesenice 26 10 5 11 51 — 42 35
10. Kolpa Podzemelj 26 10 4 12 41 — 35 34
11. NK Kocevje 26 6 4 16 34 — 63 22
12. Rudar Trbovlje 26 6 1 19 20 — 72 19
13. Sobec Lesce 26 4 2 20 25 — 83 14
14. NK Bohinj 26 3 4 19 32 — 101 13

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Koroska Dravograd 26 18 7 1 66 — 18 61
2. Sampion Celje 26 17 8 1 60 — 19 59
3. Dravinja Konjice 26 13 7 6 49 — 27 46
4. NK Pesnica 26 13 6 7 39 — 30 45
5. NK Slovenska Bistrica 26 11 8 7 40 — 32 41
6. NK Zrece 26 12 4 10 58 — 37 40
7. SD Videm 26 10 5 11 38 — 43 35
8. Pohorje Ruse 26 10 5 11 41 — 50 35
9. Mons Claudius Rogatec 26 7 10 9 32 — 43 31
10. NK Dobrovce 26 8 4 14 36 — 45 28
11. DNS Sentjur 26 7 3 16 34 — 65 24
12. Korotan Prevalje 26 7 2 17 35 — 43 23
13. NK Lenart 26 7 2 17 30 — 64 23
14. NK Smarje 26 6 1 19 26 — 68 19

Vzhod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ND Beltinci 26 20 4 2 62 — 21 64
2. NK Polana 26 18 3 5 73 — 26 57
3. NK Odranci 26 18 3 5 62 — 29 57
4. NK Ljutomer 26 15 4 7 54 — 38 49
5. NK Hotiza 26 14 4 8 60 — 28 46
6. NK Grad 26 12 5 9 53 — 31 41
7. Tromejnik Kuzma 26 10 6 10 44 — 41 36
8. NK Crensovci 26 10 5 11 47 — 54 35
9. NK Rakican 26 9 5 12 39 — 46 32
10. NK Turnisce 26 7 4 15 27 — 56 25
11. SNK Radgona 26 6 4 16 20 — 57 22
12. Carda Martjanci 26 5 5 16 30 — 48 20
13. GMT Bogojina 26 6 1 19 23 — 74 19
14. Slatina Radenci 26 4 3 19 25 — 70 15

Zahod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ND Bilje 28 18 9 1 81 — 17 63
2. NK Tolmin 28 17 3 8 68 — 30 54
3. MNK Izola 28 14 5 9 75 — 37 47
4. Adria Miren 28 13 6 9 38 — 46 45
5. NK Vipava 28 12 8 8 61 — 41 44
6. Primorje Ajdovscina 28 8 7 13 33 — 45 31
7. Jadran Hrpelje-Kozina 28 7 3 18 28 — 66 24
8. NK Ilirska Bistrica 28 2 1 25 15 — 117 7

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
ND Bilje Koroska Dravograd 2-1 0-0
ND Beltinci Hirter Bled 1-1 1-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2874-0=2874 wiki spaudos ženklai).