Slovėnijos II futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Slovėnijos II futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2018–2019 m.
https://int.soccerway.com/national/slovenia/3-snl/20182019/


Center

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Bled 27 19 6 2 62 — 21 63
2. NK Zagorje 27 14 6 7 47 — 40 48
3. NK Ivancna Gorica 27 13 5 9 48 — 40 44
4. Brinje Grosuplje 27 12 7 8 51 — 35 43
5. Arne Tabor Ljubljana 27 9 7 11 38 — 39 34
6. Svoboda Ljubljana 27 7 11 9 44 — 52 32
7. SD Sencur 27 9 4 14 38 — 55 31
8. NK Ziri 27 7 8 12 44 — 49 29
9. Sava Kranj 27 6 8 13 37 — 49 26
10. NK Komenda 27 4 8 15 32 — 61 20

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Koroska Dravograd 25 16 0 9 60 — 51 48
2. Dravinja Konjice 25 13 4 8 54 — 45 43
3. NK Smartno 1928 25 13 3 9 58 — 47 42
4. NK Slovenska Bistrica 25 12 5 8 45 — 28 41
5. SD Videm 25 12 4 9 45 — 33 40
6. Sampion Celje 25 12 4 9 49 — 35 40
7. NK Zrece 25 10 6 9 36 — 35 36
8. Partizan Pesnica 25 5 4 16 24 — 62 19
9. Pohorje Ruse 25 5 2 18 48 — 78 17
10. Mons Claudius Rogatec 9 2 2 5 11 — 16 8 pasitraukė po I rato

Vzhod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Grad 27 18 6 3 63 — 25 60
2. NK Odranci 27 17 8 2 62 — 26 59
3. NK Polana 27 16 4 7 57 — 39 52
4. NK Ljutomer 27 13 8 6 59 — 42 47
5. NK Verzej 27 11 8 8 47 — 41 41
6. NK Crensovci 27 10 2 15 39 — 65 32
7. NK Turnisce 27 7 6 14 36 — 59 27
8. Tromejnik Kuzma 27 7 3 17 39 — 59 24
9. NK Hotiza 27 4 8 15 29 — 51 20
10. SNK Radgona 27 3 5 19 28 — 52 14

Zahod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Koper 28 23 2 3 111 — 15 71
2. NK Tolmin 28 18 6 4 78 — 36 60
3. NK Vipava 28 16 5 7 51 — 33 53
4. Primorje Ajdovscina 28 13 4 11 44 — 42 43
5. Adria Miren 28 12 3 13 50 — 48 39
6. MNK Izola 28 8 4 16 31 — 50 28
7. Plama Podgrad 28 4 4 20 27 — 84 16
8. Jadran Hrpelje-Kozina 28 1 6 21 11 — 95 9

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Koroska Dravograd NK Bled 2-1 0-0
FC Koper NK Grad 4-0 4-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2361-0=2361 wiki spaudos ženklai).