Slovėnijos II futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Slovėnijos II futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/slovenia/3-snl/20152016/


Center

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ilirija Ljubljana 26 18 5 3 73 — 19 59
2. Bravo Ljubljana 26 18 4 4 79 — 28 58
3. Livar Ivancna Gorica 26 17 4 5 45 — 13 55
4. NK Komenda 26 13 4 9 47 — 37 43
5. Sava Kranj 26 13 4 9 45 — 40 43
6. NK Zagorje 26 11 5 10 52 — 37 38
7. Kolpa Podzemelj 26 11 5 10 36 — 39 38
8. NK Brinje-Grosuplje 26 9 6 11 31 — 39 33
9. Hirter Bled 26 8 8 10 36 — 37 32
10. Rudar Trbovlje 26 9 4 13 36 — 52 31
11. Sobec Lesce 26 7 8 11 28 — 45 29
12. NK Ziri 26 6 5 15 27 — 59 23
13. NK Jesenice 26 5 4 17 19 — 52 19
14. Jezero Medvode 26 2 4 20 18 — 75 10

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Brezice 26 21 3 2 69 — 22 66
2. NK Maribor-2 26 18 7 1 102 — 24 61
3. Sampion Celje 26 17 4 5 74 — 34 55
4. SD Videm 26 13 7 6 51 — 44 46
5. NK Smarje pri Jelsah 26 13 6 7 59 — 40 45
6. Fuzinar Ravne 26 13 4 9 44 — 50 43
7. Mons Claudius Rogatec 26 13 3 10 41 — 34 42
8. Koroska Dravograd 26 9 6 11 42 — 42 33
9. NK Lenart 26 9 2 15 41 — 60 29
10. NK Dobrovce 26 7 2 17 48 — 73 23
11. Dravinja Konjice 26 5 7 14 34 — 56 22
12. NK Smartno 1928 26 5 6 15 31 — 58 21
13. SD Radlje ob Dravi 26 5 4 17 23 — 57 19
14. NK Podvinci 26 3 1 22 18 — 83 10

Vzhod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ND Beltinci 26 20 2 4 67 — 26 62
2. Mura Murska Sobota 26 18 3 5 66 — 15 57
3. NK Odranci 26 16 4 6 59 — 38 52
4. Tromejnik Kuzma 26 15 5 6 63 — 27 50
5. NK Velika Polana 26 12 6 8 55 — 48 42
6. NK Ljutomer 26 12 4 10 31 — 29 40
7. Nafta Lendava 26 11 5 10 54 — 49 38
8. NK Turnisce 26 10 4 12 31 — 47 34
9. NK Grad 26 9 3 14 37 — 44 30
10. Lesoplast Krizevci 26 6 10 10 33 — 40 28
11. Carda Martjanci 26 8 4 14 40 — 59 28
12. NK Rakican 26 4 7 15 21 — 51 19
13. SNK Bakovci 26 3 9 14 22 — 53 18
14. NK Crensovci 26 4 2 20 24 — 77 14

Zahod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Brda Dobrovo 27 16 6 5 70 — 22 54
2. Skou Ajdovscina 27 16 5 6 54 — 28 53
3. Jadran Dekani 27 16 4 7 49 — 20 52
4. Adria Miren 27 12 7 8 43 — 33 43
5. Fama Vipava 27 13 2 12 42 — 56 41
6. ND Bilje 27 12 2 13 37 — 43 38
7. Tabor Sezana 27 10 7 10 40 — 42 37
8. MNK Izola 27 10 4 13 31 — 38 34
9. NK Ilirska Bistrica 27 6 3 18 22 — 52 21
10. NK Cerknica 27 1 6 20 21 — 75 9

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Brda Dobrovo ND Beltinci 0-0 2-1
Ilirija Ljubljana NK Brezice 0-4 2-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 101% (+3025-0=3025 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).