Slovėnijos II futbolo lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2014–2015 m.
Varžybos Slovėnijos II futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovėnijos futbolo supertaurė 2015 m.
http://int.soccerway.com/national/slovenia/3-snl/20142015/


Center

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zarica Kranj 26 19 6 1 67 — 14 63
2. Ilirija Ljubljana 26 17 5 4 60 — 21 56
3. NK Ivancna Gorica 26 15 8 3 48 — 16 53
4. NK Zagorje 26 15 6 5 77 — 28 51
5. NK Radomlje-2 26 10 7 9 42 — 29 37
6. Sava Kranj 26 10 6 10 36 — 36 36
7. Rudar Trbovlje 26 9 6 11 24 — 40 33
8. Hirter Bled 26 10 1 15 27 — 45 31
9. Jezero Medvode 26 7 9 10 32 — 40 30
10. Kolpa Podzemelj 26 9 3 14 26 — 43 30
11. Sobec Lesce 26 6 6 14 28 — 42 24
12. NK Komenda 26 7 3 16 29 — 55 24
13. NK Kocevje 26 5 7 14 21 — 52 22
14. NK Britof 26 5 3 18 25 — 81 18

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Maribor-2 26 22 1 3 80 — 25 67
2. Drava Ptuj 26 19 4 3 82 — 29 61
3. NK Podvinci 26 13 4 9 49 — 35 43
4. NK Dravograd 26 12 6 8 56 — 42 42
5. NK Smarje 26 12 4 10 45 — 36 40
6. Fuzinar Ravne 26 10 10 6 39 — 35 40
7. Sampion Celje 26 12 2 12 66 — 49 38
8. Mons Claudius Rogatec 26 12 2 12 37 — 61 38
9. SD Radlje 26 10 5 11 50 — 44 35
10. NK Lenart 26 11 0 15 41 — 50 33
11. NK Sentjur 26 9 4 13 39 — 59 31
12. DNS Prevalje 26 9 2 15 42 — 50 29
13. NK Slovenska Bistrica 26 4 1 21 22 — 71 13
14. NK Malecnik 26 4 1 21 28 — 90 13

Vzhod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Odranci 26 19 3 4 75 — 30 60
2. ND Beltinci 26 17 4 5 84 — 30 55
3. Mura Murska Sobota 26 15 3 8 54 — 28 48
4. NK Grad 26 14 6 6 60 — 36 48
5. NK Ljutomer 26 14 4 8 49 — 35 46
6. Tromejnik Kuzma 26 14 4 8 46 — 36 46
7. NK Turnisce 26 14 2 10 54 — 45 44
8. NK Rakican 26 12 7 7 51 — 36 43
9. ND Lendava 26 10 8 8 40 — 43 38
10. Carda Martjanci 26 8 5 13 35 — 49 29
11. NK Crensovci 26 4 7 15 32 — 58 19
12. SNK Bakovci 26 4 3 19 18 — 73 15
13. NK Srednja Bistrica 26 3 5 18 39 — 75 14
14. NK Serdica 26 1 5 20 17 — 80 8

Zahod

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Skou Ajdovscina 25 17 6 2 63 — 24 57
2. MNK Izola 25 16 6 3 73 — 30 54
3. Brda Dobrovo 25 12 7 6 46 — 36 43
4. NK Bilje 25 13 4 8 46 — 31 43
5. NK Dekani 25 9 7 9 43 — 43 34
6. Tabor Sezana 25 7 9 9 44 — 46 30
7. NK Ilirska Bistrica 25 5 8 12 32 — 58 23
8. Adria Miren 25 6 2 17 18 — 47 20
9. NK Cerknica 25 5 4 16 21 — 50 19
10. Portoroz Piran 9 0 1 8 4 — 25 1

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Skou Ajdovscina Zarica Kranj 1-1 1-3
Drava Ptuj NK Odranci 2-0 1-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+2716-8=2708 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).