Portugalijos III futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018–2019 m.
Varžybos Portugalijos III futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2019 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
http://www.zerozero.pt/associacoes.php


Açores

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Fontinhas
2. Lusitania Acores
3. CD Rabo Peixe
4. Maritimo Graciosa
9. Graciosa Santa Cruz

Algarve

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Esperanca Lagos
2. LGC Moncarapacho
3. Imortal Albufeira
6. SR Almancil
7. FC Silves

Aveiro

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Beira-Mar Aveiro
2. Bustelo Sao Roque
3. SC Sao Joao Ver
4. FC Pampilhosa

Beja

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mineiro Aljustrel
2. ACD Penedo Gordo
3. CD Almodovar
5. CD Praia Milfontes

Braga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Berco Guimaraes
2. GD Prado
3. SC Pevidem
4. GD Joane
13. SC Vieira

Bragança

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Braganca
2. CDC Carcao
3. FC Carrazeda de Ansiaes
8. SC Vila Flor
9. FC Vinhais

Castelo Branco

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vitoria Sernache
2. Aguias do Moradal Estreito
3. CDRC Vila Velha de Rodao
4. Uniao Idanha

Coimbra

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Clube Condeixa
2. GD Soure
3. FC Anca
9. Eirense Coimbra

Évora

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitano Evora
2. Estrela Vendas Novas
3. Juventude Evora

Guarda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GC Figueira de Castelo Rodrigo
2. AD Manteigas
3. ADRC Aguiar da Beira
4. GD Trancoso
6. CD Gouveia

Leiria

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Marinha
2. GRAP Leiria
3. AD Porto de Mos
14. ACD Benedita

Lisboa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Football Sintra
2. CA Pero Pinheiro
3. Atletico Malveira
5. SC Lourinha
8. ACDR Coutada

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSD Camara de Lobos
2. AD Camacha
3. 1 Maio Funchal
9. AD Machico

Portalegre

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Mosteiros
2. Electrico Ponte
3. FC Crato
5. CD Portalegre
7. GDR Gafete

Porto

Porto 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CF Canelas
2. Valadares Gaia
3. Padroense Matosinhos
10. Rio Tinto Gondomar

Porto 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Rebordosa
2. Tirsense Santo Tirso
3. SC Freamunde

Finalas

Santarém

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Santarem
2. GD Coruche
3. Uniao Almeirim
7. Uniao Tomar
11. CD Torres Novas

Setúbal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fabril Barreiro
2. GD Alcochete
3. Vasco da Gama Sines
4. FC Barreiro
5. Uniao Santiago

Viana do Castelo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Cerveira
2. Atletico Arcos
3. SC Viana
4. SC Valenca

Vila Real

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Vila Real
2. Regua Peso
3. GD Vilar de Perdizes

Viseu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AD Castro Daire
2. FC Mortagua
3. CR Ferreira de Aves
10. GDCRS Vila Silgueiros
14. SC Lamego

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4246-0=4246 wiki spaudos ženklai).