Portugalijos III futbolo lyga 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Portugalijos III futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2009–2010 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2010 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2009–2010 m.
http://int.soccerway.com/national/portugal/iii-divisao/2009-2010/


Açores

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Madalena 18 14 1 3 36 — 14 43
2. Capelense Vila 18 11 3 4 28 — 17 36
3. Boavista Sao Mateus 18 9 6 3 28 — 18 33
4. Santiago Agua 18 9 2 7 43 — 27 29
5. Lusitania Angra 18 8 4 6 24 — 21 28
6. SC Angra 18 7 3 8 28 — 19 24
7. Micaelense Ponta Delgada 18 6 2 10 21 — 30 20
8. CD Rabo Peixe 18 5 4 9 19 — 31 19
9. SC Barreiro 18 2 7 9 20 — 33 13
10. Flamengos Horta 18 2 2 14 16 — 53 8

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
1. FC Madalena 6 3 0 3 8 — 7 52
2. Boavista Sao Mateus 6 3 1 2 10 — 6 43
3. Santiago Agua 6 3 3 0 9 — 4 41
4. Capelense Vila 6 0 2 4 1 — 11 38

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
5. SC Angra 10 7 1 2 20 — 11 46
6. Lusitania Angra 10 4 2 4 18 — 12 42
7. Micaelense Ponta Delgada 10 5 4 1 18 — 15 39
8. SC Barreiro 10 3 3 4 14 — 20 25
9. CD Rabo Peixe 10 1 3 6 5 — 12 25
10. Flamengos Horta 10 2 3 5 17 — 22 17

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CF Canical 22 12 9 1 51 — 23 45
2. Andorinha Funchal 22 11 7 4 38 — 23 40
3. CD Ribeira Brava 22 11 7 4 32 — 18 40
4. CD Porto Santo 22 9 9 4 36 — 17 36
5. CSD Camara de Lobos 22 10 6 6 28 — 26 36
6. Estrela Calheta 22 9 6 7 37 — 30 33
7. Uniao Madeira Funchal 22 8 8 6 34 — 29 32
8. Cruzado Canico 22 6 9 7 31 — 37 27
9. AD Machico 22 4 11 7 27 — 34 23
10. 1 Maio Funchal 22 5 6 11 29 — 39 21
11. AD Porto Cruz 22 2 5 15 17 — 46 11
12. CDC Porto Moniz 22 2 3 17 23 — 61 9

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Madeira)
V
1. Andorinha Funchal 10 8 1 1 24 — 13 45
2. CF Canical 10 7 1 2 22 — 14 45
3. CD Ribeira Brava 10 4 1 5 11 — 13 33
4. CD Porto Santo 10 4 2 4 19 — 11 32
5. CSD Camara de Lobos 10 3 0 7 9 — 14 27
6. Estrela Calheta 10 1 1 8 9 — 29 21

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Madeira)
V
7. 1 Maio Funchal 10 6 1 3 14 — 7 30
8. Cruzado Canico 10 4 4 2 14 — 10 30
9. AD Machico 10 6 0 4 14 — 12 30
10. AD Porto Cruz 10 6 2 2 19 — 12 26
11. Uniao Madeira Funchal 10 2 3 5 13 — 17 25
12. CDC Porto Moniz 10 0 2 8 10 — 26 7

Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CA Macedo Cavaleiros 22 14 4 4 38 — 18 46
2. SC Mirandela 22 13 5 4 35 — 21 44
3. GD Braganca 22 12 4 6 33 — 22 40
4. Maria da Fonte Povoa 22 9 7 6 26 — 23 34
5. SC Valenca 22 9 7 6 27 — 26 34
6. Limianos Ponte 22 9 5 8 26 — 24 32
7. CDC Montalegre 22 8 5 9 28 — 31 29
8. Santa Maria Galegos 22 8 3 11 30 — 32 27
9. CF Fao 22 7 2 13 26 — 34 23
10. FC Amares 22 7 1 14 20 — 32 22
11. FC Marinhas 22 5 6 11 19 — 26 21
12. FC Morais 22 6 1 15 23 — 42 19

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
1. CA Macedo Cavaleiros 10 4 5 1 14 — 11 40
2. GD Braganca 10 4 4 2 10 — 6 36
3. SC Mirandela 10 2 6 2 7 — 9 34
4. Maria da Fonte Povoa 10 2 6 2 12 — 13 29
5. SC Valenca 10 1 6 3 12 — 14 26
6. Limianos Ponte 10 1 5 4 10 — 12 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
7. FC Amares 10 6 3 1 14 — 9 32
8. Santa Maria Galegos 10 5 2 3 16 — 14 31
9. CF Fao 10 5 3 2 16 — 13 30
10. CDC Montalegre 10 3 5 2 20 — 13 29
11. FC Marinhas 10 2 3 5 10 — 15 20
12. FC Morais 10 0 2 8 7 — 19 12

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Joane 22 10 7 5 30 — 25 37
2. Oliveirense Santa Maria 22 11 3 8 32 — 24 36
3. AD Fafe 22 10 6 6 30 — 23 36
4. FC Amarante 22 9 9 4 29 — 23 36
5. Famalicao Vila Nova 22 10 5 7 33 — 23 35
6. AC Vila Mea 22 10 5 7 32 — 25 35
7. FC Leca 22 9 7 6 29 — 21 34
8. GD Torre de Moncorvo 22 6 9 7 25 — 26 27
9. AC Rebordosa 22 6 7 9 30 — 38 25
10. Infesta Sao Mamede 22 4 11 7 33 — 37 23
11. GD Serzedelo 22 7 2 13 27 — 35 23
12. AD Pedroucos 22 2 5 15 23 — 53 11

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
1. Oliveirense Santa Maria 10 5 4 1 15 — 6 37
2. AD Fafe 10 4 4 2 10 — 6 34
3. Famalicao Vila Nova 10 3 5 2 11 — 11 32
4. AC Vila Mea 10 3 4 3 9 — 12 31
5. GD Joane 10 2 5 3 6 — 7 30
6. FC Amarante 10 2 0 8 8 — 17 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
7. AC Rebordosa 10 6 3 1 20 — 11 34
8. GD Serzedelo 10 6 2 2 21 — 12 32
9. FC Leca 10 4 2 4 13 — 10 31
10. GD Torre de Moncorvo 10 5 2 3 22 — 21 31
11. Infesta Sao Mamede 10 1 5 4 13 — 13 20
12. AD Pedroucos 10 0 2 8 10 — 32 8

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Coimbroes Vila Nova 22 10 7 5 37 — 17 37
2. AA Avanca 22 10 7 5 32 — 23 37
3. SC Fiaes 22 10 4 8 32 — 30 34
4. SC Penalva Castelo 22 7 12 3 30 — 24 33
5. Candal Vila Nova 22 9 6 7 32 — 28 33
6. CD Cinfaes 22 8 8 6 38 — 31 32
7. FC Cesar 22 9 5 8 30 — 27 32
8. CF Oliveira Douro 22 9 5 8 38 — 42 32
9. SC Sao Joao Ver 22 8 6 8 32 — 29 30
10. Milheiroense Rio Meao 22 7 5 10 29 — 35 26
11. Sporting Meda 22 6 7 9 22 — 30 25
12. AD Sao Joao 22 1 4 17 19 — 55 7

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
1. Coimbroes Vila Nova 10 5 4 1 16 — 9 38
2. FC Cesar 10 5 3 2 19 — 14 34
3. Candal Vila Nova 10 4 4 2 14 — 9 33
4. AA Avanca 10 3 1 6 16 — 22 29
5. SC Penalva Castelo 10 2 5 3 10 — 16 28
6. SC Fiaes 10 2 1 7 14 — 19 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
7. CF Oliveira Douro 10 7 2 1 24 — 12 39
8. SC Sao Joao Ver 10 4 4 2 21 — 15 31
9. CD Cinfaes 10 3 4 3 16 — 11 29
10. Sporting Meda 10 5 1 4 19 — 16 29
11. Milheiroense Rio Meao 10 2 2 6 11 — 21 21
12. AD Sao Joao 10 1 3 6 11 — 27 10

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Pombal 22 15 4 3 33 — 14 49
2. FC Anadia 22 12 7 3 31 — 17 43
3. AD Fornos Algodres 22 12 5 5 38 — 21 41
4. GD Soure 22 11 8 3 27 — 17 41
5. UD Gandara 22 10 5 7 36 — 28 35
6. GD Mangualde 22 9 5 8 25 — 23 32
7. Benfica Castelo Branco 22 7 9 6 29 — 28 30
8. UD Tocha 22 7 7 8 32 — 30 28
9. Vigor Mocidade Coimbra 22 7 5 10 24 — 28 26
10. AD Penamacor 22 2 8 12 17 — 37 14
11. CD Alcains 22 2 6 14 16 — 35 12
12. SL Nelas 22 2 3 17 15 — 45 9

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
1. FC Anadia 10 5 3 2 21 — 13 40
2. SC Pombal 10 3 3 4 13 — 13 37
3. AD Fornos Algodres 10 4 3 3 15 — 13 36
4. UD Gandara 10 5 2 3 17 — 13 35
5. GD Soure 10 2 4 4 9 — 14 31
6. GD Mangualde 10 1 5 4 12 — 21 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
7. UD Tocha 10 6 4 0 26 — 6 36
8. Benfica Castelo Branco 10 5 3 2 32 — 13 33
9. Vigor Mocidade Coimbra 10 6 2 2 21 — 6 33
10. AD Penamacor 10 3 4 3 31 — 18 20
11. CD Alcains 10 0 5 5 11 — 23 11
12. SL Nelas 10 0 2 8 9 — 64 7

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Torres Vedras 22 17 3 2 45 — 17 54
2. Casa Pia Lisboa 22 15 4 3 38 — 11 49
3. GD Alcochete 22 12 4 6 35 — 19 40
4. 1 Dezembro Sintra 22 10 6 6 38 — 24 36
5. Tojal Santo Antao 22 10 4 8 26 — 23 34
6. AD Oeiras 22 8 8 6 32 — 27 32
7. SC Caldas 22 8 3 11 29 — 37 27
8. GD Peniche 22 6 6 10 32 — 39 24
9. SU Sintra 22 6 4 12 28 — 31 22
10. AD Porto de Mos 22 4 10 8 21 — 33 22
11. Clube Gaviao 22 3 4 15 16 — 54 13
12. Olivais Moscavide 22 2 6 14 13 — 38 12

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
1. Casa Pia Lisboa 10 7 3 0 25 — 10 49
2. Uniao Torres Vedras 10 7 1 2 16 — 8 49
3. GD Alcochete 10 2 4 4 6 — 13 30
4. 1 Dezembro Sintra 10 3 1 6 13 — 16 28
5. Tojal Santo Antao 10 3 1 6 16 — 20 27
6. AD Oeiras 10 2 2 6 12 — 21 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
7. SU Sintra 10 5 3 2 16 — 11 29
8. SC Caldas 10 5 0 5 25 — 23 29
9. GD Peniche 10 4 2 4 12 — 13 26
10. AD Porto de Mos 10 4 1 5 20 — 18 24
11. Clube Gaviao 10 4 2 4 12 — 16 21
12. Olivais Moscavide 10 2 4 4 9 — 13 16

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Juventude Evora 22 14 5 3 45 — 21 47
2. Cova Piedade Almada 22 11 9 2 30 — 18 42
3. Pescadores Costa 22 11 5 6 32 — 25 38
4. SC Faro 22 9 9 4 31 — 22 36
5. Esperanca Lagos 22 10 4 8 34 — 30 34
6. Beira Mar Algarve 22 9 7 6 26 — 28 34
7. Fabril Barreiro 22 7 5 10 18 — 23 26
8. CDR Quarteira 22 5 9 8 29 — 35 24
9. AC Moura 22 5 8 9 28 — 36 23
10. Uniao Montemor 22 4 6 12 24 — 32 18
11. FC Castro Verde 22 4 6 12 24 — 38 18
12. Lusitano Evora 22 2 9 11 19 — 32 15

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
1. Juventude Evora 10 6 1 3 21 — 6 43
2. SC Faro 10 5 2 3 9 — 7 35
3. Cova Piedade Almada 10 4 2 4 9 — 11 35
4. Pescadores Costa 10 2 5 3 10 — 9 30
5. Esperanca Lagos 10 3 2 5 14 — 17 28
6. Beira Mar Algarve 10 2 4 4 6 — 19 27

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
7. Fabril Barreiro 10 6 3 1 23 — 13 34
8. AC Moura 10 5 3 2 24 — 15 30
9. CDR Quarteira 10 5 0 5 18 — 16 27
10. Uniao Montemor 10 5 3 2 15 — 13 27
11. Lusitano Evora 10 2 2 6 10 — 18 16
12. FC Castro Verde 10 1 1 8 10 — 25 13

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 99% (+8912-32=8880 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+153-0=153 wiki spaudos ženklai).