Portugalijos III futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Portugalijos III futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2012–2013 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2013 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2012–2013 m.
http://int.soccerway.com/national/portugal/iii-divisao/20122013/


Açores

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Praia 18 16 2 0 39 — 9 50
2. SC Angra 18 12 4 2 49 — 13 40
3. Ideal Ribeira Grande 18 11 4 3 40 — 22 37
4. CD Rabo Peixe 18 9 5 4 31 — 19 32
5. Santiago Agua 18 9 3 6 21 — 17 30
6. SC Barreiro 18 6 2 10 23 — 35 20
7. FC Prainha 18 5 3 10 23 — 29 18
8. Vitoria do Pico Sao Roque 18 2 5 11 11 — 25 11
9. Maritimo Gracioza Santa Cruz 18 3 1 14 19 — 41 10
10. Flamengos Horta 18 1 3 14 15 — 61 6

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
1. SC Praia 6 2 1 3 9 — 10 57
2. Ideal Ribeira Grande 6 3 2 1 6 — 5 48
3. SC Angra 6 2 1 3 7 — 5 47
4. CD Rabo Peixe 6 2 2 2 8 — 10 40

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
5. Santiago Agua 10 3 4 3 15 — 14 43
6. FC Prainha 10 4 4 2 16 — 14 34
7. SC Barreiro 10 2 6 2 14 — 14 32
8. Maritimo Gracioza Santa Cruz 10 5 2 3 16 — 12 27
9. Vitoria do Pico Sao Roque 10 4 2 4 17 — 13 25
10. Flamengos Horta 10 2 2 6 12 — 23 14

Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Braganca 22 15 4 3 41 — 14 49
2. Santa Maria Galegos 22 12 7 3 35 — 14 43
3. SC Viana 22 12 6 4 30 — 15 42
4. Desportivo Ronfe 22 12 5 5 36 — 19 41
5. Cacadores Caldas das Taipas 22 9 8 5 27 — 20 35
6. FC Marinhas 22 10 4 8 40 — 24 34
7. Maria da Fonte Povoa 22 8 7 7 30 — 31 31
8. AD Ponte da Barca 22 8 3 11 22 — 28 27
9. FC Merelim 22 6 5 11 29 — 35 23
10. SC Melgaco 22 5 5 12 20 — 55 20
11. AD Esposende 22 3 3 16 20 — 48 12
12. Desportivo Moncao 22 2 3 17 25 — 52 9

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
1. GD Braganca 10 5 3 2 11 — 6 43
2. Santa Maria Galegos 10 6 2 2 11 — 6 42
3. SC Viana 10 5 3 2 9 — 4 39
4. Desportivo Ronfe 10 3 4 3 12 — 13 34
5. FC Marinhas 10 2 2 6 11 — 16 25
6. Cacadores Caldas das Taipas 10 1 2 7 8 — 17 23

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
7. Maria da Fonte Povoa 10 6 2 2 27 — 14 36
8. FC Merelim 10 7 1 2 36 — 10 34
9. AD Ponte da Barca 10 4 1 5 18 — 13 27
10. AD Esposende 10 6 2 2 32 — 12 26
11. Desportivo Moncao 10 3 2 5 22 — 21 16
12. SC Melgaco 10 0 0 10 2 — 67 10

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Oliveirense Santa Maria 22 14 7 1 30 — 10 49
2. FC Felgueiras 1932 22 15 3 4 41 — 19 48
3. USC Paredes 22 10 8 4 36 — 17 38
4. Pedras Rubras Moreira 22 10 5 7 33 — 31 35
5. AD Lousada 22 9 7 6 28 — 25 34
6. Santa Eulalia Vizela 22 9 5 8 32 — 31 32
7. GD Serzedelo 22 7 6 9 21 — 20 27
8. Aliados Lordelo Sao Salvador 22 6 7 9 22 — 30 25
9. SC Vila Real 22 7 3 12 27 — 32 24
10. AC Vila Mea 22 5 7 10 30 — 47 22
11. AC Rebordosa 22 2 7 13 19 — 32 13
12. FC Leca 22 2 7 13 16 — 41 13

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
1. FC Felgueiras 1932 10 7 3 0 18 — 5 48
2. Oliveirense Santa Maria 10 7 1 2 21 — 9 47
3. Santa Eulalia Vizela 10 4 3 3 12 — 10 31
4. AD Lousada 10 3 2 5 11 — 16 28
5. Pedras Rubras Moreira 10 1 4 5 7 — 16 25
6. USC Paredes 10 1 1 8 9 — 22 23

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
7. Aliados Lordelo Sao Salvador 10 7 1 2 18 — 7 35
8. AC Vila Mea 10 5 3 2 12 — 7 29
9. GD Serzedelo 10 3 3 4 16 — 18 26
10. SC Vila Real 10 1 5 4 12 — 20 20
11. FC Leca 10 3 2 5 16 — 18 18
12. AC Rebordosa 10 2 4 4 12 — 16 17

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Estarreja 22 16 3 3 28 — 9 51
2. Salgueiros Porto 22 15 3 4 43 — 19 48
3. AD Grijo 22 12 4 6 38 — 22 40
4. Alba Albergaria 22 10 6 6 29 — 21 36
5. SC Oliveira Bairro 22 9 4 9 40 — 40 31
6. SC Penalva Castelo 22 8 7 7 30 — 27 31
7. Uniao Lamas Santa Maria 22 7 10 5 28 — 25 31
8. AA Avanca 22 7 6 9 32 — 36 27
9. UD Sao Pedro 22 6 7 9 26 — 29 25
10. GD Parada 22 4 3 15 24 — 49 15
11. ADRC Aguiar da Beira 22 3 5 14 17 — 35 14
12. GD Oliveira de Frades 22 2 8 12 27 — 50 14

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
1. AD Grijo 10 7 3 0 13 — 3 44
2. Salgueiros Porto 10 4 4 2 16 — 9 40
3. CD Estarreja 10 3 2 5 8 — 14 37
4. SC Oliveira Bairro 10 4 1 5 16 — 17 29
5. Alba Albergaria 10 2 3 5 10 — 13 27
6. SC Penalva Castelo 10 2 3 5 9 — 16 25

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
7. AA Avanca 10 7 1 2 24 — 9 36
8. UD Sao Pedro 10 6 1 3 18 — 17 32
9. Uniao Lamas Santa Maria 10 4 2 4 17 — 12 30
10. GD Parada 10 6 2 2 21 — 18 28
11. GD Oliveira de Frades 10 3 1 6 20 — 24 17
12. ADRC Aguiar da Beira 10 0 1 9 8 — 28 8

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Caldas 22 13 6 3 36 — 18 45
2. GD Soure 22 12 7 3 34 — 18 43
3. FC Oliveira Hospital 22 12 6 4 38 — 21 42
4. SC Pombal 22 11 5 6 38 — 25 38
5. Vitoria Sernache 22 10 4 8 39 — 25 34
6. AC Alcanena 22 10 3 9 29 — 27 33
7. CD Torres Novas 22 8 5 9 29 — 38 29
8. AC Marinha Grande 22 7 5 10 28 — 37 26
9. CDR Penela 22 7 4 11 19 — 34 25
10. ACD Benedita 22 7 3 12 22 — 32 24
11. Ginasio Alcobaca 22 4 5 13 23 — 40 17
12. FC Mortagua 22 3 3 16 20 — 40 12

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
1. GD Soure 10 4 4 2 11 — 8 38
2. AC Alcanena 10 5 2 3 13 — 10 34
3. SC Caldas 10 3 2 5 10 — 12 34
4. Vitoria Sernache 10 5 1 4 11 — 9 33
5. FC Oliveira Hospital 10 3 3 4 11 — 14 33
6. SC Pombal 10 2 4 4 10 — 13 29

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
7. AC Marinha Grande 10 6 1 3 24 — 17 32
8. CD Torres Novas 10 5 1 4 15 — 21 31
9. CDR Penela 10 3 2 5 16 — 18 24
10. ACD Benedita 10 3 2 5 16 — 22 23
11. FC Mortagua 10 4 3 3 22 — 20 21
12. Ginasio Alcobaca 10 3 3 4 18 — 13 21

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SU Sintra 22 11 7 4 42 — 19 40
2. Fabril Barreiro 22 11 7 4 40 — 23 40
3. FC Barreiro 22 10 6 6 35 — 33 36
4. Electrico Ponte de Sor 22 10 6 6 31 — 16 36
5. SG Sacavem 22 11 3 8 39 — 22 36
6. SC Lourinha 22 9 7 6 38 — 28 34
7. CA Pero Pinheiro 22 9 7 6 27 — 27 34
8. Real Queluz 22 8 6 8 31 — 24 30
9. FC Amora 22 7 5 10 25 — 34 26
10. Uniao Tires Sao Domingos 22 6 7 9 25 — 27 25
11. GD Peniche 22 6 3 13 18 — 48 21
12. SL Cartaxo 22 1 2 19 13 — 63 5

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
1. SC Lourinha 10 5 5 0 13 — 7 37
2. SU Sintra 10 3 4 3 11 — 10 33
3. FC Barreiro 10 4 2 4 14 — 14 32
4. Fabril Barreiro 10 3 3 4 10 — 10 32
5. SG Sacavem 10 1 7 2 9 — 12 28
6. Electrico Ponte de Sor 10 1 5 4 9 — 13 26

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
7. FC Amora 10 6 3 1 20 — 16 34
8. CA Pero Pinheiro 10 5 2 3 16 — 18 34
9. Real Queluz 10 6 1 3 32 — 15 34
10. Uniao Tires Sao Domingos 10 5 2 3 27 — 19 30
11. GD Peniche 10 3 0 7 17 — 20 20
12. SL Cartaxo 10 1 0 9 5 — 29 6

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Montemor 22 15 6 1 48 — 14 51
2. AC Moura 22 12 9 1 44 — 13 45
3. Atletico Reguengos 22 11 7 4 28 — 15 40
4. Esperanca Lagos 22 10 9 3 37 — 21 39
5. Juventude Evora 22 8 7 7 27 — 29 31
6. Vasco da Gama Vidigueira 22 6 8 8 25 — 29 26
7. GD Sesimbra 22 6 8 8 25 — 36 26
8. Mineiro Aljustrel 22 6 8 8 18 — 18 26
9. Lusitano Vila Real 22 5 6 11 22 — 32 21
10. FC Castro Verde 22 5 5 12 22 — 38 20
11. GD Monte Trigo 22 5 5 12 23 — 36 20
12. GD Lagoa 22 1 6 15 18 — 56 9

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
1. Uniao Montemor 10 5 1 4 20 — 12 42
2. Esperanca Lagos 10 5 4 1 17 — 9 39
3. AC Moura 10 3 4 3 15 — 13 36
4. Atletico Reguengos 10 3 4 3 16 — 14 33
5. Juventude Evora 10 4 4 2 15 — 15 32
6. Vasco da Gama Vidigueira 10 1 1 8 7 — 27 17

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
7. Mineiro Aljustrel 10 6 2 2 15 — 6 33
8. FC Castro Verde 10 6 2 2 16 — 4 30
9. GD Sesimbra 10 2 3 5 7 — 17 22
10. Lusitano Vila Real 10 2 4 4 6 — 13 21
11. GD Monte Trigo 10 3 1 6 13 — 17 20
12. GD Lagoa 10 3 4 3 10 — 10 18

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 99% (+7927-32=7895 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+147-0=147 wiki spaudos ženklai).