Portugalijos III futbolo lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2010–2011 m.
Varžybos Portugalijos III futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2010–2011 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2010–2011 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2011 m.
http://int.soccerway.com/national/portugal/iii-divisao/2010-2011/


Açores

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Angra 18 12 3 3 33 — 15 39
2. Lusitania Angra 18 9 6 3 30 — 15 33
3. Santiago Agua 18 8 7 3 21 — 15 31
4. Boavista Sao Mateus 18 7 8 3 24 — 16 29
5. Micaelense Ponta Delgada 18 6 6 6 21 — 23 24
6. FC Prainha 18 5 6 7 14 — 16 21
7. SC Vila Nova 18 6 3 9 19 — 32 21
8. Ideal Ribeira Grande 18 5 5 8 25 — 27 20
9. Capelense Vila 18 5 5 8 23 — 28 20
10. Vitoria do Pico Sao Roque 18 0 5 13 7 — 30 5

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
1. SC Angra 6 5 1 0 13 — 5 55
2. Santiago Agua 6 3 2 1 9 — 7 42
3. Lusitania Angra 6 1 0 5 5 — 9 36
4. Boavista Sao Mateus 6 1 1 4 6 — 12 33

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
5. Ideal Ribeira Grande 10 6 2 2 19 — 14 40
6. Micaelense Ponta Delgada 10 4 3 3 22 — 18 39
7. SC Vila Nova 10 5 2 3 20 — 14 38
8. FC Prainha 10 5 2 3 20 — 16 38
9. Capelense Vila 10 2 1 7 15 — 26 27
10. Vitoria do Pico Sao Roque 10 2 2 6 14 — 22 13

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Ribeira Brava 22 14 5 3 40 — 9 47
2. Cruzado Canico 22 13 7 2 46 — 14 46
3. CD Porto Santo 22 13 5 4 39 — 16 44
4. CSD Camara de Lobos 22 9 9 4 29 — 22 36
5. Estrela Calheta 22 9 7 6 40 — 22 34
6. AD Machico 22 9 7 6 34 — 21 34
7. 1 Maio Funchal 22 9 4 9 31 — 26 31
8. Juventude Gaula 22 8 6 8 36 — 37 30
9. UD Santana 22 7 4 11 23 — 43 25
10. SC Santa Cruz 22 5 6 11 23 — 40 21
11. Xavelhas Camara 22 2 2 18 9 — 63 8
12. Bom Sucesso Madeira 22 1 4 17 12 — 49 7

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Madeira)
V
1. CD Ribeira Brava 10 5 4 1 12 — 4 43
2. CD Porto Santo 10 6 3 1 15 — 9 43
3. Cruzado Canico 10 4 4 2 15 — 10 39
4. CSD Camara de Lobos 10 3 2 5 12 — 17 29
5. AD Machico 10 2 3 5 14 — 15 26
6. Estrela Calheta 10 0 4 6 10 — 23 21

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Madeira)
V
7. 1 Maio Funchal 10 7 3 0 22 — 11 40
8. UD Santana 10 6 2 2 19 — 11 33
9. Juventude Gaula 10 3 3 4 18 — 17 27
10. SC Santa Cruz 10 3 1 6 17 — 19 21
11. Bom Sucesso Madeira 10 3 3 4 24 — 24 16
12. Xavelhas Camara 10 2 0 8 8 — 26 10

Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Limianos Ponte 22 12 5 5 33 — 19 41
2. SC Mirandela 22 11 6 5 29 — 15 39
3. SC Melgaco 22 10 7 5 25 — 19 37
4. SC Viana 22 10 7 5 31 — 17 37
5. CF Fao 22 9 5 8 26 — 22 32
6. AD Esposende 22 7 10 5 24 — 20 31
7. Maria da Fonte Povoa 22 8 4 10 26 — 34 28
8. SC Vieira 22 7 7 8 25 — 25 28
9. FC Amares 22 6 9 7 21 — 24 27
10. Santa Maria Galegos 22 6 9 7 31 — 28 27
11. Cacadores Caldas das Taipas 22 6 6 10 27 — 38 24
12. SC Valenca 22 1 3 18 18 — 55 6

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
1. SC Mirandela 10 6 3 1 18 — 8 41
2. Limianos Ponte 10 3 6 1 17 — 12 36
3. SC Viana 10 4 4 2 14 — 11 35
4. AD Esposende 10 4 2 4 11 — 10 30
5. CF Fao 10 2 3 5 5 — 13 25
6. SC Melgaco 10 1 2 7 8 — 19 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
7. Maria da Fonte Povoa 10 5 4 1 18 — 7 33
8. FC Amares 10 5 2 3 11 — 9 31
9. Santa Maria Galegos 10 4 4 2 12 — 9 30
10. Cacadores Caldas das Taipas 10 4 4 2 16 — 12 28
11. SC Vieira 10 3 4 3 15 — 13 27
12. SC Valenca 10 0 0 10 2 — 24 3

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Famalicao Vila Nova 22 14 4 4 35 — 18 46
2. FC Amarante 22 13 5 4 30 — 15 44
3. GD Joane 22 11 6 5 35 — 21 39
4. GD Serzedelo 22 10 6 6 39 — 35 36
5. USC Paredes 22 10 4 8 29 — 25 34
6. Sousense Foz 22 10 4 8 31 — 28 34
7. Candal Vila Nova 22 8 8 6 32 — 27 32
8. AC Rebordosa 22 7 7 8 38 — 29 28
9. FC Leca 22 5 11 6 20 — 18 26
10. AC Vila Mea 22 5 5 12 19 — 36 20
11. FC Mondim 22 4 7 11 31 — 46 19
12. CF Oliveira Douro 22 0 3 19 14 — 55 3

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
1. FC Amarante 10 5 2 3 11 — 8 39
2. Famalicao Vila Nova 10 5 1 4 12 — 14 39
3. USC Paredes 10 7 0 3 14 — 8 38
4. GD Joane 10 4 2 4 11 — 9 34
5. GD Serzedelo 10 2 4 4 7 — 12 28
6. Sousense Foz 10 2 1 7 9 — 13 24

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
7. AC Rebordosa 10 6 2 2 26 — 14 34
8. FC Leca 10 5 5 0 15 — 9 33
9. AC Vila Mea 10 6 0 4 21 — 18 28
10. Candal Vila Nova 10 2 3 5 16 — 21 25
11. FC Mondim 10 1 3 6 14 — 25 16
12. CF Oliveira Douro 10 2 3 5 22 — 27 11

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Sao Joao Ver 22 13 7 2 43 — 20 46
2. CD Cinfaes 22 13 5 4 37 — 21 44
3. AA Avanca 22 8 10 4 34 — 29 34
4. FC Alpendorada 22 8 6 8 29 — 31 30
5. Bustelo Oliveira 22 8 6 8 23 — 27 30
6. SC Penalva Castelo 22 8 6 8 27 — 28 30
7. UD Sao Pedro 22 7 7 8 23 — 26 28
8. Lusitania Lourosa 22 5 9 8 26 — 32 24
9. ADRC Aguiar da Beira 22 5 7 10 17 — 27 22
10. Alba Albergaria 22 5 7 10 16 — 23 22
11. SC Fiaes 22 4 10 8 23 — 25 22
12. GD Oliveira de Frades 22 4 8 10 23 — 32 20

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
1. CD Cinfaes 10 8 1 1 25 — 9 47
2. SC Sao Joao Ver 10 6 3 1 26 — 13 44
3. SC Penalva Castelo 10 3 3 4 18 — 19 27
4. AA Avanca 10 3 1 6 14 — 24 27
5. FC Alpendorada 10 3 1 6 10 — 24 25
6. Bustelo Oliveira 10 2 1 7 16 — 20 22

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
7. UD Sao Pedro 10 4 4 2 13 — 11 30
8. Alba Albergaria 10 5 2 3 16 — 10 28
9. GD Oliveira de Frades 10 4 3 3 15 — 12 25
10. Lusitania Lourosa 10 3 3 4 12 — 14 24
11. ADRC Aguiar da Beira 10 3 3 4 11 — 14 23
12. SC Fiaes 10 2 3 5 9 — 15 20

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Recreativo Monsanto 22 13 5 4 42 — 16 44
2. AD Nogueira 22 12 7 3 44 — 16 43
3. Riachense Torres Novas 22 13 4 5 38 — 24 43
4. SC Oliveira Bairro 22 10 7 5 29 — 22 37
5. Academico Viseu 22 10 5 7 39 — 27 35
6. GD Soure 22 9 6 7 29 — 24 33
7. AC Marinha Grande 22 9 4 9 24 — 22 31
8. Benfica Castelo Branco 22 8 6 8 34 — 33 30
9. UD Tocha 22 7 4 11 29 — 33 25
10. Aguias do Moradal Oleiros 22 6 6 10 22 — 26 24
11. Vigor Mocidade Coimbra 22 6 2 14 27 — 48 20
12. UD Gandara 22 1 0 21 7 — 73 3

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
1. Recreativo Monsanto 10 5 2 3 10 — 8 39
2. SC Oliveira Bairro 10 5 2 3 17 — 12 36
3. Academico Viseu 10 4 4 2 17 — 9 34
4. AD Nogueira 10 3 3 4 14 — 16 34
5. GD Soure 10 4 2 4 16 — 22 31
6. Riachense Torres Novas 10 1 3 6 9 — 16 28

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
7. UD Tocha 10 5 4 1 17 — 7 32
8. AC Marinha Grande 10 4 3 3 15 — 9 31
9. Benfica Castelo Branco 10 4 4 2 10 — 8 31
10. Aguias do Moradal Oleiros 10 2 5 3 9 — 7 23
11. Vigor Mocidade Coimbra 10 2 3 5 8 — 16 19
12. UD Gandara 10 2 3 5 7 — 19 11

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. 1 Dezembro Sintra 22 14 4 4 35 — 15 46
2. SU Sintra 22 12 4 6 29 — 17 40
3. SC Caldas 22 12 3 7 27 — 27 39
4. GD Alcochete 22 11 4 7 31 — 22 37
5. SG Sacavem 22 11 4 7 27 — 19 37
6. GD Peniche 22 9 4 9 31 — 30 31
7. SCE Bombarral 22 9 3 10 27 — 23 30
8. FC Crato 22 8 5 9 18 — 23 29
9. AD Oeiras 22 7 7 8 28 — 36 28
10. Tojal Santo Antao 22 6 4 12 25 — 37 22
11. FC Odivelas 22 4 4 14 12 — 28 16
12. Malveira da Serra Alcabideche 22 3 6 13 16 — 29 15

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
1. SC Caldas 10 6 3 1 14 — 6 41
2. 1 Dezembro Sintra 10 4 6 0 15 — 9 41
3. SG Sacavem 10 4 2 4 14 — 10 33
4. SU Sintra 10 3 1 6 7 — 13 30
5. GD Alcochete 10 2 4 4 11 — 14 29
6. GD Peniche 10 1 4 5 8 — 17 23

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
7. SCE Bombarral 10 5 4 1 14 — 7 34
8. AD Oeiras 10 4 3 3 15 — 13 29
9. FC Crato 10 3 4 3 11 — 10 28
10. Malveira da Serra Alcabideche 10 4 2 4 10 — 12 22
11. FC Odivelas 10 3 3 4 11 — 12 20
12. Tojal Santo Antao 10 1 4 5 9 — 16 18

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Estrela Vendas Novas 21 14 3 4 50 — 21 45
2. Esperanca Lagos 21 11 4 6 49 — 28 37
3. GD Sesimbra 21 11 4 6 37 — 16 37
4. AC Moura 21 9 7 5 38 — 27 34
5. Fabril Barreiro 21 9 6 6 25 — 18 33
6. Mineiro Aljustrel 21 7 9 5 23 — 20 30
7. Uniao Montemor 21 8 5 8 31 — 29 29
8. Pescadores Costa 21 8 5 8 31 — 31 29
9. SC Odemira 21 7 5 9 29 — 34 26
10. Messinense Sao Bartolomeu 21 6 3 12 19 — 33 21
11. Cova Piedade Almada 21 3 5 13 15 — 58 14
12. Beira Mar Algarve 11 0 0 11 5 — 37 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
1. Estrela Vendas Novas 10 7 1 2 18 — 12 45
2. AC Moura 10 5 3 2 18 — 10 35
3. GD Sesimbra 10 4 4 2 15 — 11 35
4. Esperanca Lagos 10 3 5 2 14 — 15 33
5. Fabril Barreiro 10 2 1 7 9 — 13 24
6. Mineiro Aljustrel 10 1 2 7 11 — 24 20

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
7. Messinense Sao Bartolomeu 8 6 2 0 18 — 6 31
8. Uniao Montemor 8 3 3 2 13 — 8 27
9. Pescadores Costa 8 4 0 4 12 — 12 27
10. SC Odemira 8 2 3 3 7 — 11 22
11. Cova Piedade Almada 8 0 2 6 6 — 19 9

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 99% (+8981-32=8949 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+153-0=153 wiki spaudos ženklai).