Portugalijos III futbolo lyga 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2011–2012 m.
Varžybos Portugalijos III futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2011–2012 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2011–2012 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2011–2012 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2011–2012 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2011–2012 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2012 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2011–2012 m.
http://int.soccerway.com/national/portugal/iii-divisao/2011-2012/


Açores

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitania Angra 18 13 4 1 31 — 13 43
2. SC Praia 18 12 2 4 34 — 10 38
3. Santiago Agua 18 11 4 3 40 — 13 37
4. FC Prainha 18 8 5 5 30 — 30 29
5. Boavista Sao Mateus 18 6 9 3 14 — 12 27
6. SC Guadalupe 18 6 2 10 23 — 26 20
7. Ideal Ribeira Grande 18 4 7 7 27 — 26 19
8. Micaelense Ponta Delgada 18 3 6 9 16 — 31 15
9. Fayal Horta 18 3 4 11 22 — 41 13
10. Aguia Arrifes 18 1 3 14 9 — 44 6

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
1. Lusitania Angra 6 5 1 0 12 — 6 59
2. SC Praia 6 3 0 3 11 — 8 47
3. Santiago Agua 6 3 1 2 9 — 7 47
4. FC Prainha 6 0 0 6 3 — 14 29

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Açores)
V
5. Ideal Ribeira Grande 10 9 0 1 31 — 13 46
6. Boavista Sao Mateus 10 4 2 4 14 — 16 41
7. SC Guadalupe 10 5 1 4 19 — 13 36
8. Fayal Horta 10 3 1 6 12 — 17 23
9. Micaelense Ponta Delgada 10 2 2 6 13 — 22 23
10. Aguia Arrifes 10 4 0 6 13 — 21 18

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AD Ponta do Sol 22 15 4 3 45 — 15 49
2. CF Canical 22 15 3 4 53 — 21 48
3. AD Machico 22 13 7 2 38 — 20 46
4. CD Porto Santo 22 13 2 7 52 — 27 41
5. CSD Camara de Lobos 22 12 3 7 36 — 28 39
6. Estrela Calheta 22 7 6 9 26 — 31 27
7. 1 Maio Funchal 22 7 4 11 27 — 35 25
8. Cruzado Canico 22 6 4 12 18 — 32 22
9. Andorinha Funchal 22 6 3 13 29 — 46 21
10. AD Porto Cruz 22 5 5 12 25 — 42 20
11. Argentina Camara 22 5 4 13 21 — 49 19
12. UD Santana 22 4 3 15 21 — 45 15

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Madeira)
V
1. AD Ponta do Sol 10 8 0 2 26 — 13 49
2. CF Canical 10 7 1 2 35 — 19 46
3. CD Porto Santo 10 5 4 1 25 — 15 40
4. CSD Camara de Lobos 10 1 4 5 16 — 28 27
5. AD Machico 10 0 2 8 14 — 31 25
6. Estrela Calheta 10 2 3 5 15 — 25 23

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Madeira)
V
7. Cruzado Canico 10 4 5 1 21 — 15 28
8. AD Porto Cruz 10 4 3 3 12 — 14 25
9. Andorinha Funchal 10 2 6 2 16 — 15 23
10. Argentina Camara 10 2 6 2 16 — 14 22
11. UD Santana 10 3 4 3 13 — 13 21
12. 1 Maio Funchal 10 0 6 4 14 — 21 19

Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Santa Maria Galegos 22 14 3 5 43 — 19 45
2. GD Joane 22 13 3 6 33 — 23 42
3. SC Viana 22 10 11 1 32 — 14 41
4. GD Braganca 22 11 5 6 30 — 20 38
5. FC Vila Verde 22 12 2 8 27 — 20 38
6. Maria da Fonte Povoa 22 8 6 8 23 — 26 30
7. AD Esposende 22 7 5 10 27 — 40 26
8. SC Melgaco 22 7 4 11 26 — 37 25
9. FC Marinhas 22 6 7 9 27 — 32 25
10. FC Amares 22 6 4 12 17 — 24 22
11. CF Fao 22 4 7 11 22 — 32 19
12. Cerveira Vila Nova 22 4 3 15 20 — 40 15

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
1. GD Joane 10 4 5 1 13 — 7 38
2. FC Vila Verde 10 5 2 3 11 — 8 36
3. Santa Maria Galegos 10 2 6 2 12 — 10 35
4. GD Braganca 10 3 5 2 15 — 16 33
5. SC Viana 10 1 4 5 5 — 13 28
6. Maria da Fonte Povoa 10 2 4 4 14 — 16 25

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
7. FC Marinhas 10 6 2 2 18 — 11 33
8. AD Esposende 10 6 2 2 19 — 14 33
9. SC Melgaco 10 5 2 3 18 — 13 30
10. FC Amares 10 4 0 6 15 — 20 23
11. Cerveira Vila Nova 10 3 2 5 15 — 16 19
12. CF Fao 10 2 0 8 11 — 22 16

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Cesar 22 13 5 4 34 — 26 44
2. Infesta Sao Mamede 22 12 3 7 37 — 23 39
3. Sousense Foz 22 10 8 4 34 — 20 38
4. AD Grijo 22 10 4 8 24 — 20 34
5. SC Vila Real 22 9 6 7 26 — 23 33
6. AC Rebordosa 22 7 10 5 28 — 19 31
7. GD Serzedelo 22 8 7 7 30 — 25 31
8. AC Vila Mea 22 7 7 8 25 — 27 28
9. Sporting Meda 22 7 6 9 28 — 31 27
10. FC Leca 22 5 8 9 25 — 32 23
11. FC Alpendorada 22 4 5 13 11 — 36 17
12. SC Lamego 22 2 7 13 22 — 42 13

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
1. FC Cesar 10 8 1 1 14 — 5 47
2. Infesta Sao Mamede 10 6 2 2 15 — 8 40
3. Sousense Foz 10 5 2 3 11 — 9 36
4. AC Rebordosa 10 3 1 6 10 — 13 26
5. SC Vila Real 10 2 1 7 5 — 12 24
6. AD Grijo 10 1 3 6 9 — 17 23

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
7. GD Serzedelo 10 6 2 2 26 — 13 36
8. AC Vila Mea 10 5 3 2 21 — 15 32
9. FC Leca 10 5 4 1 14 — 8 31
10. Sporting Meda 10 2 3 5 11 — 19 23
11. SC Lamego 10 3 1 6 10 — 22 17
12. FC Alpendorada 10 1 3 6 10 — 15 15

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bustelo Oliveira 22 11 6 5 43 — 25 39
2. AA Avanca 22 11 6 5 41 — 23 39
3. Academico Viseu 22 10 8 4 31 — 21 38
4. UD Sao Pedro 22 11 5 6 34 — 27 38
5. Alba Albergaria 22 10 7 5 32 — 16 37
6. AD Nogueira 22 10 6 6 39 — 27 36
7. SC Penalva Castelo 22 10 6 6 28 — 27 36
8. AD Sao Joao 22 8 5 9 29 — 34 29
9. GD Oliveira de Frades 22 8 5 9 27 — 30 29
10. FC Oliveira Hospital 22 8 3 11 26 — 31 27
11. GDR Canas de Senhorim 22 1 6 15 20 — 55 9
12. AD Vale de Cambra 22 1 3 18 24 — 58 6

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
1. Academico Viseu 10 6 3 1 15 — 5 40
2. Bustelo Oliveira 10 6 2 2 10 — 10 40
3. AD Nogueira 10 5 3 2 14 — 8 36
4. AA Avanca 10 3 1 6 15 — 15 30
5. Alba Albergaria 10 2 2 6 9 — 20 27
6. UD Sao Pedro 10 2 1 7 9 — 14 26

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
7. GD Oliveira de Frades 10 7 1 2 27 — 9 37
8. FC Oliveira Hospital 10 6 2 2 17 — 13 34
9. SC Penalva Castelo 10 4 1 5 20 — 19 31
10. AD Sao Joao 10 3 3 4 12 — 14 27
11. GDR Canas de Senhorim 10 2 4 4 14 — 20 15
12. AD Vale de Cambra 10 2 1 7 10 — 25 10

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Soure 22 12 7 3 36 — 21 43
2. Benfica Castelo Branco 22 12 5 5 44 — 17 41
3. UD Tocha 22 11 8 3 34 — 16 41
4. SC Pombal 22 12 4 6 42 — 25 40
5. FC Pampilhosa 22 12 2 8 39 — 27 38
6. AC Marinha Grande 22 11 4 7 36 — 23 37
7. ACD Benedita 22 8 11 3 25 — 17 35
8. GD Peniche 22 9 8 5 21 — 15 35
9. Ginasio Alcobaca 22 7 6 9 30 — 21 27
10. Riachense Torres Novas 22 3 5 14 20 — 40 14
11. SCE Bombarral 22 2 6 14 16 — 55 12
12. FC Crato 22 0 0 22 0 — 66 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
1. Benfica Castelo Branco 10 7 2 1 19 — 10 41
2. FC Pampilhosa 10 7 2 1 21 — 10 39
3. GD Soure 10 4 3 3 15 — 11 34
4. UD Tocha 10 5 1 4 15 — 16 34
5. SC Pombal 10 2 0 8 9 — 18 23
6. AC Marinha Grande 10 1 0 9 7 — 21 19

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
7. GD Peniche 8 6 1 1 13 — 3 34
8. ACD Benedita 8 3 3 2 11 — 6 27
9. Ginasio Alcobaca 8 4 2 2 14 — 8 25
10. Riachense Torres Novas 8 2 3 3 10 — 14 13
11. SCE Bombarral 8 0 1 7 0 — 17 4

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AD Oeiras 22 12 7 3 34 — 19 43
2. SU Sintra 22 11 5 6 35 — 22 38
3. CA Pero Pinheiro 22 9 10 3 35 — 21 37
4. CF Benfica Lisboa 22 11 4 7 31 — 25 37
5. Real Queluz 22 10 4 8 28 — 28 34
6. Casa Pia Lisboa 22 9 6 7 31 — 23 33
7. Electrico Ponte de Sor 22 8 8 6 21 — 18 32
8. SG Sacavem 22 8 6 8 34 — 26 30
9. SL Cartaxo 22 7 5 10 28 — 43 26
10. Olimpico Montijo 22 4 8 10 32 — 41 20
11. GD Alcochete 22 3 8 11 21 — 33 17
12. CAD Elvas 22 3 3 16 23 — 54 12

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
1. CF Benfica Lisboa 10 6 2 2 15 — 11 39
2. AD Oeiras 10 3 4 3 9 — 11 35
3. Casa Pia Lisboa 10 5 2 3 12 — 11 34
4. CA Pero Pinheiro 10 3 4 3 11 — 12 32
5. Real Queluz 10 3 3 4 11 — 9 29
6. SU Sintra 10 1 3 6 6 — 10 25

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
7. SG Sacavem 10 7 3 0 23 — 5 39
8. Electrico Ponte de Sor 10 3 6 1 15 — 12 31
9. SL Cartaxo 10 4 2 4 16 — 16 27
10. GD Alcochete 10 4 5 1 19 — 10 26
11. Olimpico Montijo 10 2 1 7 14 — 22 17
12. CAD Elvas 10 1 1 8 6 — 28 10

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Faro 22 17 5 0 52 — 17 56
2. Esperanca Lagos 22 11 4 7 36 — 25 37
3. GD Sesimbra 22 10 5 7 30 — 25 35
4. CDR Quarteira 22 11 2 9 27 — 25 35
5. Messinense Sao Bartolomeu 22 10 4 8 28 — 25 34
6. Mineiro Aljustrel 22 10 4 8 33 — 31 34
7. Fabril Barreiro 22 10 3 9 36 — 29 33
8. GD Lagoa 22 8 6 8 21 — 19 30
9. Uniao Montemor 22 7 8 7 23 — 22 29
10. Pescadores Costa 22 6 5 11 24 — 37 23
11. FC Redondo 22 5 4 13 21 — 32 19
12. Despertar Beja 22 0 4 18 7 — 51 4

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
1. SC Faro 10 5 3 2 21 — 13 46
2. CDR Quarteira 10 6 2 2 17 — 9 38
3. Esperanca Lagos 10 4 3 3 14 — 10 34
4. Mineiro Aljustrel 10 3 4 3 14 — 13 30
5. GD Sesimbra 10 3 2 5 6 — 13 29
6. Messinense Sao Bartolomeu 10 1 2 7 9 — 23 22

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
7. Fabril Barreiro 10 6 1 3 19 — 16 36
8. Uniao Montemor 10 6 2 2 24 — 10 35
9. GD Lagoa 10 5 2 3 20 — 14 32
10. Pescadores Costa 10 6 1 3 18 — 12 31
11. FC Redondo 10 0 4 6 7 — 18 14
12. Despertar Beja 10 2 0 8 10 — 28 8

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 99% (+8840-32=8808 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+157-4=153 wiki spaudos ženklai).