Portugalijos III futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2020–2021 m.
'
Varžybos Portugalijos III futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos V futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos VI futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2020–2021 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2021 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2020–2021 m.
http://www.zerozero.pt/associacoes.php


Açores

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lusitania Acores
2. Operario Lagoa
3. SC Angra

Algarve

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Imortal Albufeira
2. DC Loule-2
3. FC Ferreiras

Aveiro

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Alvarenga Arouca
2. Uniao Lamas
3. CD Estarreja

Beja

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Serpa
2. Vasco da Gama Vidigueira
3. Penedo Gordo Beja

Braga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Forjaes
2. GD Joane
3. Dumiense Braga
3. FC Ribeirao

Bragança

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CA Macedo de Cavaleiros
2. FC Vinhais
3. ADC Rebordelo

Castelo Branco

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CU Idanha
2. CDRC Vila Velha de Rodao
3. Aguias do Moradal Oleiros

Coimbra

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vigor Mocidade Coimbra
2. FC Anca
3. Uniao Coimbra

Évora

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GUS Montemor
2. Lusitano 1911 Evora
3. Estrela Vendas Novas

Guarda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Trancoso
2. CD Gouveia
3. Desportiva Guarda

Leiria

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Peniche
2. SC Pombal
3. AD Porto de Mos

Lisboa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Belenenses Lisboa
2. FC Alverca-2
3. Damaiense Amadora

Madeira

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. 1 Maio Funchal
2. ACD Sao Vicente
3. AD Porto da Cruz

Portalegre

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Electrico Ponte de Sor
2. CAD Elvas
3. Benfica Arronches

Porto

Porto 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Avintes
2. CF Oliveira do Douro
3. Foz Porto

Porto 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AC Rebordosa
2. SC Freamunde
3. Sousense Gondomar

Santarém

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Coruche
2. Benfica Abrantes
3. AD Macao

Setúbal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Barreiro
2. Uniao Moita
3. UFCI Setubal

Viana do Castelo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Limianos Ponte
2. FC Ancora Praia
3. SC Valenca

Vila Real

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Santa Marta de Penaguiao
2. Regua Peso
3. SC Vila Pouca de Aguiar

Viseu

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CR Ferreira de Aves
2. Lamelas Castro Daire
3. CD Cinfaes

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3412-0=3412 wiki spaudos ženklai).