Portugalijos II futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Portugalijos II futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2019 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
https://int.soccerway.com/national/portugal/ii-divisao/20182019/


Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Vizela 32 23 6 3 73 — 13 75
2. AD Fafe 32 21 7 4 59 — 24 70
3. AR Sao Martinho 32 20 9 3 51 — 20 69
4. CD Trofa 32 20 7 5 60 — 24 67
5. FC Felgueiras 1932 32 20 4 8 55 — 33 64
6. SC Mirandela 32 14 7 11 49 — 41 49
7. GD Chaves-2 32 13 8 11 55 — 41 47
8. Merelim Sao Pedro 32 10 12 10 38 — 38 42
9. CDC Montalegre 32 10 10 12 37 — 50 40
10. CRJ Pedras Salgadas 32 11 6 15 43 — 52 39
11. Maria da Fonte Povoa 32 9 10 13 41 — 50 37
12. Oliveirense Santa Maria 32 10 7 15 40 — 55 37
13. Limianos Ponte 32 10 7 15 31 — 45 37
14. Uniao Sao Torcato 32 8 5 19 29 — 60 29
15. GD Miranda 32 5 6 21 26 — 53 21
16. Cacadores Taipas 32 4 6 22 27 — 64 18
17. FC Vila Verde 32 4 3 25 28 — 79 15
18. Gil Vicente Barcelos 0 0 0 0 0 — 0 0 komanda perkelta į Aukščiausiąją lygą, todėl jos rezultatai anuliuoti

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Espinho 34 20 9 5 52 — 20 69
2. Lusitania Lourosa 34 19 12 3 52 — 27 69
3. SC Gondomar 34 18 10 6 50 — 22 64
4. RD Agueda 34 16 12 6 43 — 26 60
5. Lusitano Vildemoinhos 34 17 8 9 59 — 28 59
6. AD Sao Joao 34 15 10 9 44 — 34 55
7. FC Amarante 34 15 9 10 45 — 28 54
8. Coimbroes Vila Nova 34 13 10 11 43 — 39 49
9. Maritimo-2 Funchal 34 12 13 9 53 — 40 49
10. USC Paredes 34 13 7 14 42 — 33 46
11. Uniao Madeira 34 12 8 14 28 — 35 44
12. Leca Matosinhos 34 12 7 15 34 — 41 43
13. FC Pedras Rubras 34 9 15 10 36 — 43 42
14. CD Cinfaes 34 11 8 15 33 — 40 41
15. CD Gafanha 34 11 4 19 46 — 69 37
16. SC Penalva Castelo 34 7 7 20 27 — 66 28
17. FC Cesar 34 4 13 17 37 — 55 25
18. Sporting Meda 34 0 2 32 21 — 99 2

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Leiria 34 24 3 7 59 — 24 75
2. UD Vila Franca 34 21 9 4 56 — 22 72
3. FC Anadia 34 20 11 3 52 — 23 71
4. Benfica Castelo Branco 34 17 11 6 45 — 23 62
5. SU Sintra 34 15 9 10 49 — 41 54
6. FC Oliveira Hospital 34 13 13 8 42 — 27 52
7. FC Alverca 34 14 9 11 39 — 33 51
8. SC Caldas 34 12 10 12 37 — 38 46
9. ARC Oleiros 34 11 12 11 38 — 44 45
10. Uniao Torres 34 11 11 12 36 — 36 44
11. CD Fatima 34 12 7 15 38 — 46 43
12. GS Loures 34 11 8 15 33 — 31 41
13. FC Serta 34 8 17 9 32 — 36 41
14. AD Nogueira 34 11 8 15 32 — 39 41
15. CF Santa Iria 34 9 8 17 35 — 55 35
16. CD Alcains 34 5 8 21 21 — 48 23
17. GD Peniche 34 5 8 21 22 — 51 23
18. AD Macao 34 3 6 25 20 — 69 15

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Praia 34 24 5 5 57 — 21 77
2. Casa Pia Lisboa 34 23 1 10 71 — 29 70
3. Real Queluz 34 20 9 5 61 — 22 69
4. Oriental Lisboa 34 18 10 6 44 — 22 64
5. SC Olhao 34 19 6 9 69 — 34 63
6. FC Amora 34 18 6 10 49 — 36 60
7. 1 Dezembro Sintra 34 14 9 11 48 — 40 51
8. CF Armacao 34 13 12 9 42 — 44 51
9. DC Loule 34 12 14 8 37 — 30 50
10. Olimpico Montijo 34 14 7 13 50 — 41 49
11. Ideal Ribeira Grande 34 12 11 11 40 — 39 47
12. CD Pinhal Novo 34 12 9 13 51 — 54 45
13. SG Sacavem 34 10 9 15 50 — 49 39
14. Vasco da Gama Vidigueira 34 9 6 19 37 — 61 33
15. AC Moura 34 7 9 18 45 — 65 30
16. SC Angra 34 7 9 18 29 — 55 30
17. FC Ferreiras 34 3 8 23 22 — 77 17
18. FC Redondo 34 0 2 32 21 — 104 2

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
  11 m              
Casa Pia Lisboa 1-0 4              
SC Espinho 1-0 2          
          Casa Pia Lisboa 1-0  
        SC Praia 2-1  
AD Fafe 0-1              
SC Praia 1-1              
                   
                 
Lusitania Lourosa 2-3              
Uniao Leiria 2-0       11 m  
          Uniao Leiria 1-1 2  
        UD Vila Franca 1-1 4  
UD Vila Franca 2-0              
FC Vizela 3-1              
                   
    Finalas  
                   
    Ueirasas  
    Casa Pia Lisboa UD Vila Franca  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
2
 
     
    11 m baudinių serija  
   
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 4
2 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Casa Pia Lisboa
2. UD Vila Franca
3. Uniao Leiria
3. SC Praia
5. SC Espinho
5. FC Vizela
5. AD Fafe
5. Lusitania Lourosa

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4428-0=4428 wiki spaudos ženklai).