Portugalijos II futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Portugalijos II futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos V futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos VI futbolo lyga 2020–2021 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2020–2021 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2021 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2020–2021 m.
https://int.soccerway.com/national/portugal/ii-divisao/20202021/


Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting-2 Braga 22 17 4 1 61 — 12 55
2. Merelinense Sao Pedro 22 15 3 4 34 — 13 48
3. CDC Montalegre 22 10 8 4 36 — 24 38
4. SC Mirandela 22 9 8 5 24 — 16 35
5. Maria da Fonte Povoa 22 9 5 8 30 — 29 32
6. SC Viana 22 9 5 8 26 — 28 32
7. FC Vila Verde 22 7 7 8 28 — 30 28
8. CRJ Pedras Salgadas 22 6 8 8 19 — 23 26
9. FC Vidago 22 6 5 11 27 — 36 23
10. GD Braganca 22 4 8 10 16 — 25 20
11. Cerveira Vila Nova 22 3 6 13 11 — 27 15
12. Aguia Vimioso 22 1 5 16 12 — 61 8

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Pevidem 18 9 7 2 27 — 16 34
2. AD Fafe 18 10 4 4 25 — 17 34
3. Vitoria-2 Guimaraes 18 8 8 2 33 — 14 32
4. FC Felgueiras 1932 18 8 7 3 26 — 17 31
5. AR Sao Martinho 18 7 6 5 24 — 20 27
6. Berco Guimaraes 18 7 5 6 30 — 27 26
7. Rio Ave-2 Conde 18 7 4 7 23 — 23 25
8. Tirsense Santo Tirso 18 6 3 9 21 — 29 21
9. Brito Guimaraes 18 3 5 10 20 — 31 14
10. FC Mondim 18 0 1 17 11 — 46 1
11. AD Camacha 0 0 0 0 0 — 0 0
12. Desportivo Aves 0 0 0 0 0 — 0 0

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Trofa 18 10 6 2 17 — 6 36
2. Leca Matosinhos 18 10 4 4 26 — 18 34
3. SC Gondomar 18 10 4 4 26 — 13 34
4. Maritimo-2 Funchal 18 9 3 6 29 — 15 30
5. FC Amarante 18 7 3 8 15 — 17 24
6. Salgueiros Porto 18 6 4 8 19 — 18 22
7. USC Paredes 18 5 5 8 9 — 15 20
8. SC Vila Real 18 5 4 9 16 — 25 19
9. FC Pedras Rubras 18 5 2 11 12 — 27 17
10. Coimbroes Vila Nova 18 4 3 11 14 — 29 15
11. Uniao Madeira 0 0 0 0 0 — 0 0
12. CSD Camara de Lobos 0 0 0 0 0 — 0 0

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Anadia 22 13 5 4 39 — 15 44
2. CF Canelas 2010 22 12 5 5 28 — 13 41
3. Lusitania Lourosa 22 11 6 5 38 — 26 39
4. SC Sao Joao Ver 22 10 8 4 30 — 14 38
5. AD Sao Joao 22 8 12 2 26 — 13 36
6. AD Castro Daire 22 10 5 7 23 — 24 35
7. Valadares Gaia 22 10 3 9 36 — 27 33
8. SC Espinho 22 9 4 9 33 — 22 31
9. Beira-Mar Aveiro 22 9 4 9 30 — 23 31
10. RD Agueda 22 4 5 13 17 — 28 17
11. Lusitano Vildemoinhos 22 4 4 14 17 — 34 16
12. Vila Cortez Guarda 22 1 1 20 8 — 86 4

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Leiria 21 15 5 1 36 — 10 50
2. FC Oliveira Hospital 21 10 7 4 25 — 19 37
3. Benfica Castelo Branco 21 9 8 4 24 — 14 35
4. Clube Condeixa 21 8 8 5 21 — 18 32
5. AC Marinha 21 9 4 8 26 — 21 31
6. ARC Oleiros 21 7 8 6 31 — 27 29
7. FC Serta 21 5 9 7 24 — 24 24
8. Vitoria Sernache 21 6 6 9 32 — 29 24
9. CD Carapinheirense 21 5 7 9 23 — 28 22
10. CD Alcains 21 3 9 9 14 — 34 18
11. FC Mortagua 21 2 11 8 20 — 26 17
12. GRAP Leiria 11 0 2 9 5 — 31 2

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Torres 20 15 3 2 37 — 10 48
2. FC Alverca 20 15 2 3 38 — 10 47
3. Uniao Santarem 20 9 6 5 32 — 24 33
4. SC Caldas 20 9 3 8 25 — 25 30
5. GS Loures 20 8 5 7 19 — 20 29
6. SU Sintra 20 9 0 11 28 — 32 27
7. SG Sacavem 20 5 8 7 20 — 23 23
8. CA Pero Pinheiro 20 5 6 9 10 — 17 21
9. 1 Dezembro Sintra 20 5 6 9 17 — 26 21
10. Uniao Almeirim 20 4 3 13 15 — 30 15
11. SC Lourinha 20 2 6 12 19 — 43 12
12. CD Fatima 0 0 0 0 0 — 0 0

Série G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Estrela Amadora 22 16 5 1 34 — 12 53
2. Sporting-2 Lisboa 22 14 7 1 33 — 7 49
3. Oriental Dragon Moita 22 11 4 7 30 — 20 37
4. SC Praia 22 8 8 6 25 — 23 32
5. Real Queluz 22 9 5 8 32 — 23 32
6. GD Fontinhas 22 9 5 8 30 — 26 32
7. CD Rabo Peixe 22 7 6 9 17 — 25 27
8. Ideal Ribeira Grande 22 5 8 9 26 — 34 23
9. Belenenses-2 Lisboa 22 5 7 10 16 — 26 22
10. Fabril Barreiro 22 5 6 11 19 — 31 21
11. Oriental Lisboa 22 3 7 12 16 — 27 16
12. Olimpico Montijo 22 4 4 14 19 — 43 16

Série H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vitoria Setubal 20 15 5 0 49 — 20 50
2. FC Amora 20 13 5 2 34 — 13 44
3. SC Olhao 20 10 5 5 27 — 17 35
4. DC Loule 20 8 10 2 30 — 18 34
5. Lusitano Moncarapacho 20 6 7 7 22 — 21 25
6. CD Pinhal Novo 20 7 4 9 26 — 30 25
7. Juventude Evora 20 6 6 8 27 — 36 24
8. Esperanca Lagos 20 6 5 9 25 — 26 23
9. Lusitano Evora 20 6 5 9 19 — 23 23
10. Mineiro Aljustrel 20 4 2 14 12 — 41 14
11. AC Moura 20 0 4 16 17 — 43 4
12. CF Armacao 0 0 0 0 0 — 0 0

Finalas

Norte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Trofa 6 3 2 1 9 — 3 11
3. FC Anadia 6 3 1 2 8 — 7 10
5. SC Pevidem 6 3 0 3 5 — 7 9
7. Sporting-2 Braga 6 1 1 4 6 — 11 4

Sul

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Estrela Amadora 6 3 2 1 9 — 4 11
3. Uniao Torres 6 3 2 1 6 — 5 11
5. Vitoria Setubal 6 2 1 3 7 — 9 7
7. Uniao Leiria 6 1 1 4 5 — 9 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
CD Trofa Estrela Amadora 1-0 (prat.)
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Trofa
2. Estrela Amadora

Išlikimo turnyras

Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CDC Montalegre 6 3 1 2 6 — 5 10
2. FC Felgueiras 1932 6 2 3 1 6 — 5 9
3. Merelinense Sao Pedro 6 2 1 3 5 — 5 7
4. AR Sao Martinho 6 2 1 3 6 — 8 7

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vitoria-2 Guimaraes 6 4 1 1 13 — 6 13
2. AD Fafe 6 2 3 1 6 — 5 9
3. Maria da Fonte Povoa 6 2 1 3 6 — 9 7
4. SC Mirandela 6 1 1 4 5 — 10 4

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Sao Joao Ver 6 2 4 0 4 — 2 10
2. Leca Matosinhos 6 2 3 1 6 — 4 9
3. AD Sao Joao 6 2 1 3 4 — 6 7
4. SC Gondomar 6 1 2 3 4 — 6 5

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CF Canelas 2010 6 3 2 1 10 — 7 11
2. Lusitania Lourosa 6 2 4 0 5 — 2 10
3. Maritimo-2 Funchal 6 2 0 4 7 — 10 6
4. FC Amarante 6 1 2 3 4 — 7 5

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Oliveira Hospital 6 1 5 0 7 — 6 8
2. SC Caldas 6 2 2 2 7 — 7 8
3. GS Loures 6 1 4 1 4 — 4 7
4. Benfica Castelo Branco 6 1 3 2 7 — 8 6

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Alverca 6 3 3 0 12 — 4 12
2. Uniao Santarem 6 2 3 1 8 — 6 9
3. AC Marinha 6 1 2 3 4 — 12 5
4. Clube Condeixa 6 1 2 3 7 — 9 5

Série G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Oriental Dragon Moita 6 3 2 1 7 — 4 11
2. Sporting-2 Lisboa 6 3 2 1 10 — 7 11
3. DC Loule 6 2 0 4 7 — 8 6
4. Lusitano Moncarapacho 6 1 2 3 4 — 9 5

Série H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Amora 6 3 3 0 11 — 6 12
2. Real Queluz 6 2 2 2 6 — 7 8
3. SC Olhao 6 2 1 3 2 — 4 7
4. SC Praia 6 1 2 3 4 — 6 5

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+8113-0=8113 wiki spaudos ženklai).