Portugalijos II futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Portugalijos II futbolo lyga
Sezonas Portugalijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Portugalijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Portugalijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Portugalijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Portugalijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Portugalijos futbolo supertaurė 2016 m.,
Portugalijos futbolo lygos taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/portugal/ii-divisao/20152016/


Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GD Braganca 18 9 7 2 32 — 14 34
2. FC Vila Verde 18 9 6 3 28 — 18 33
3. CRJ Pedras Salgadas 18 9 5 4 25 — 16 32
4. SC Mirandela 18 8 5 5 32 — 17 29
5. Limianos Ponte 18 7 7 4 22 — 20 28
6. Maritimo-2 Funchal 18 7 4 7 20 — 17 25
7. AD Camacha 18 4 7 7 20 — 23 19
8. SC Viana 18 3 8 7 15 — 23 17
9. Minas Argozelo 18 3 6 9 19 — 34 15
10. FC Neves 18 3 1 14 20 — 51 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série A)
V
3. Maritimo-2 Funchal 14 10 3 1 29 — 10 46
4. SC Mirandela 14 4 6 4 9 — 9 33
5. CRJ Pedras Salgadas 14 4 5 5 18 — 21 33
6. Limianos Ponte 14 4 4 6 16 — 18 30
7. AD Camacha 14 4 6 4 16 — 16 28
8. SC Viana 14 5 3 6 13 — 15 27
9. FC Neves 14 6 4 4 20 — 16 27
10. Minas Argozelo 14 2 3 9 13 — 29 17

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AD Fafe 18 11 5 2 35 — 15 38
2. FC Vizela 18 10 5 3 24 — 13 35
3. Oliveirense Santa Maria 18 9 4 5 25 — 15 31
4. CD Trofa 18 8 2 8 24 — 22 26
5. FC Felgueiras 1932 18 6 7 5 15 — 18 25
6. AR Sao Martinho 18 5 8 5 22 — 19 23
7. Uniao Sao Torcato 18 5 5 8 17 — 28 20
8. SC Aroes 18 4 6 8 16 — 23 18
9. FC Mondim 18 5 2 11 22 — 32 17
10. Varzim-2 Povoa 18 4 2 12 20 — 35 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série B)
V
3. Oliveirense Santa Maria 14 7 5 2 18 — 10 42
4. Uniao Sao Torcato 14 6 6 2 19 — 13 34
5. AR Sao Martinho 14 6 4 4 23 — 18 34
6. FC Felgueiras 1932 14 3 7 4 12 — 16 29
7. SC Aroes 14 5 3 6 19 — 20 27
8. CD Trofa 14 2 8 4 17 — 23 27
9. Varzim-2 Povoa 14 5 3 6 20 — 18 25
10. FC Mondim 14 3 2 9 16 — 26 20

Série C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Gondomar 18 9 6 3 25 — 16 33
2. FC Pedras Rubras 18 7 8 3 31 — 19 29
3. Salgueiros Porto 18 8 4 6 24 — 18 28
4. CD Cinfaes 18 7 6 5 25 — 16 27
5. SC Vila Real 18 7 6 5 22 — 22 27
6. FC Amarante 18 5 6 7 23 — 24 21
7. Tirsense Santo Tirso 18 4 8 6 18 — 25 20
8. Sousense Foz 18 4 7 7 15 — 25 19
9. CD Sobrado 18 4 6 8 15 — 26 18
10. Coimbroes Vila Nova 18 4 5 9 19 — 26 17

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série C)
V
3. Salgueiros Porto 14 7 5 2 16 — 6 40
4. CD Cinfaes 14 5 4 5 14 — 9 33
5. Sousense Foz 14 7 3 4 19 — 17 33
6. FC Amarante 14 5 6 3 14 — 11 32
7. SC Vila Real 14 5 1 8 19 — 28 30
8. Coimbroes Vila Nova 14 5 6 3 17 — 14 30
9. Tirsense Santo Tirso 14 4 6 4 14 — 15 28
10. CD Sobrado 14 2 1 11 11 — 24 16

Série D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Estarreja 18 13 5 0 38 — 14 44
2. FC Anadia 18 9 4 5 36 — 26 31
3. AD Sao Joao 18 8 5 5 27 — 20 29
4. Lusitano Vildemoinhos 18 8 5 5 33 — 23 29
5. FC Cesar 18 5 7 6 26 — 24 22
6. GD Oliveira de Frades 18 5 5 8 21 — 32 20
7. Lusitania Lourosa 18 4 7 7 22 — 28 19
8. FC Mortagua 18 4 7 7 22 — 36 19
9. CD Gafanha 18 2 9 7 18 — 26 15
10. Bustelo Sao Roque 18 3 4 11 19 — 33 13

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série D)
V
3. AD Sao Joao 14 9 4 1 27 — 11 46
4. FC Cesar 14 8 3 3 20 — 14 38
5. Lusitano Vildemoinhos 14 5 4 5 16 — 10 34
6. FC Mortagua 14 6 1 7 13 — 16 29
7. CD Gafanha 14 5 4 5 14 — 17 27
8. Lusitania Lourosa 14 4 5 5 13 — 16 27
9. GD Oliveira de Frades 14 3 3 8 15 — 22 22
10. Bustelo Sao Roque 14 3 2 9 10 — 22 18

Série E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Praia 18 11 2 5 36 — 22 35
2. SC Angra 18 9 4 5 30 — 20 31
3. Operario Lagoa 18 9 3 6 32 — 19 30
4. AD Nogueira 18 9 2 7 29 — 33 29
5. Ideal Ribeira Grande 18 6 7 5 27 — 20 25
6. FC Oliveira Hospital 18 5 8 5 25 — 31 23
7. FC Pampilhosa 18 6 3 9 23 — 30 21
8. GD Touriz 18 4 7 7 15 — 26 19
9. Academica-2 Coimbra 18 5 3 10 25 — 38 18
10. SC Sabugal 18 4 5 9 25 — 28 17

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série E)
V
3. Operario Lagoa 14 9 2 3 23 — 10 44
4. Ideal Ribeira Grande 14 6 2 6 17 — 13 33
5. Academica-2 Coimbra 14 7 2 5 19 — 19 32
6. GD Touriz 14 5 6 3 13 — 11 31
7. AD Nogueira 14 5 1 8 20 — 24 31
8. FC Pampilhosa 14 6 2 6 19 — 19 31
9. FC Oliveira Hospital 14 4 3 7 13 — 21 27
10. SC Sabugal 14 4 2 8 15 — 22 23

Série F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uniao Leiria 18 13 4 1 29 — 6 43
2. Benfica Castelo Branco 18 10 4 4 20 — 12 34
3. SC Caldas 18 8 7 3 25 — 11 31
4. GD Peniche 18 8 2 8 19 — 22 26
5. AC Alcanena 18 7 5 6 17 — 19 26
6. Naval Figueira 18 5 6 7 14 — 15 21
7. Vitoria Sernache 18 5 5 8 18 — 26 20
8. FC Serta 18 5 5 8 19 — 19 20
9. Aguias do Moradal Estreito 18 3 6 9 20 — 33 15
10. FC Crato 18 2 4 12 11 — 29 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série F)
V
3. SC Caldas 14 7 5 2 21 — 12 42
4. AC Alcanena 14 8 5 1 17 — 6 42
5. Vitoria Sernache 14 5 4 5 14 — 17 29
6. Naval Figueira 14 4 5 5 20 — 24 28
7. FC Serta 14 4 6 4 19 — 14 28
8. Aguias do Moradal Estreito 14 3 7 4 13 — 16 24
9. GD Peniche 14 2 4 8 10 — 22 23
10. FC Crato 14 4 2 8 15 — 18 19

Série G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Casa Pia Lisboa 18 10 5 3 28 — 12 35
2. 1 Dezembro Sintra 18 8 9 1 23 — 8 33
3. GS Loures 18 9 5 4 16 — 15 32
4. Real Queluz 18 9 3 6 24 — 23 30
5. Atletico Malveira 18 8 4 6 24 — 21 28
6. SU Sintra 18 8 4 6 22 — 21 28
7. Uniao Torres Vedras 18 7 5 6 20 — 14 26
8. SG Sacavem 18 3 7 8 21 — 27 16
9. GD Coruche 18 3 3 12 18 — 31 12
10. Electrico Ponte 18 2 1 15 9 — 33 7

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série G)
V
3. SU Sintra 14 6 6 2 21 — 14 38
4. GS Loures 14 6 3 5 19 — 17 37
5. Atletico Malveira 14 6 5 3 11 — 10 37
6. Real Queluz 14 5 4 5 16 — 13 34
7. Uniao Torres Vedras 14 3 7 4 11 — 12 29
8. SG Sacavem 14 4 7 3 11 — 11 27
9. Electrico Ponte 14 3 6 5 9 — 10 19
10. GD Coruche 14 2 4 8 9 — 20 16

Série H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Cova Piedade 18 10 5 3 26 — 13 35
2. AC Moura 18 8 5 5 25 — 17 29
3. Atletico Reguengos 18 8 4 6 19 — 19 28
4. FC Barreiro 18 6 7 5 25 — 20 25
5. Lusitano Vila Real 18 7 3 8 21 — 23 24
6. DC Loule 18 7 2 9 26 — 25 23
7. SR Almancil 18 5 7 6 16 — 25 22
8. Juventude Evora 18 4 8 6 21 — 28 20
9. FC Castro Verde 18 4 7 7 20 — 25 19
10. CD Pinhal Novo 18 4 6 8 20 — 24 18

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Série H)
V
3. SR Almancil 14 10 3 1 28 — 14 44
4. FC Barreiro 14 5 5 4 14 — 14 33
5. CD Pinhal Novo 14 6 4 4 20 — 16 31
6. Lusitano Vila Real 14 6 1 7 23 — 21 31
7. DC Loule 14 5 4 5 15 — 17 31
8. Atletico Reguengos 14 3 5 6 14 — 17 28
9. FC Castro Verde 14 2 7 5 15 — 19 23
10. Juventude Evora 14 2 5 7 16 — 27 21

Finalas

Norte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Vizela 14 9 4 1 20 — 11 31 1
3. AD Fafe 14 8 6 0 16 — 5 30 2
5. GD Braganca 14 7 2 5 19 — 16 23 3
7. CD Estarreja 14 5 4 5 14 — 14 19 4
9. FC Vila Verde 14 4 4 6 14 — 17 16 5
11. SC Gondomar 14 4 2 8 14 — 22 14 6
13. FC Anadia 14 3 3 8 12 — 18 12 7
15. FC Pedras Rubras 14 1 5 8 11 — 17 8 8

Sul

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CD Cova Piedade 14 8 3 3 21 — 14 27 1
4. Casa Pia Lisboa 14 6 5 3 19 — 11 23 2
5. Benfica Castelo Branco 14 5 7 2 19 — 10 22 3
7. Uniao Leiria 14 5 6 3 23 — 15 21 4
9. SC Praia 14 6 3 5 21 — 23 21 5
11. 1 Dezembro Sintra 14 6 1 7 12 — 19 19 6
13. SC Angra 14 3 2 9 13 — 26 11 7
15. AC Moura 14 2 3 9 12 — 22 9 8

Finalas

Dėl 1-osios vietos FC Vizela CD Cova Piedade 0-0 (baud. 0-2)
Dėl 3-osios vietos Casa Pia Lisboa AD Fafe 0-1 0-0

Išlikimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Viana Aguias do Moradal Estreito 0-0 2-5
AD Nogueira Atletico Reguengos 2-0 2-2
SC Vila Real SC Aroes 2-1 1-3
Lusitania Lourosa SG Sacavem 1-1 1-2 (prat.)

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Aroes AD Nogueira 1-1 0-0 (baud. 4-5)
Aguias do Moradal Estreito SG Sacavem 0-0 3-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+9742-25=9717 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).