Austrijos IV futbolo lyga 1979–1980 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
1979–1980 m.
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 1979–1980 m.,
Austrijos I futbolo lyga 1979–1980 m.,
Austrijos II futbolo lyga 1979–1980 m.,
Austrijos III futbolo lyga 1979–1980 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 1979–1980 m.,
Austrijos futbolo taurė 1979–1980 m.


2. Liga Burgenland

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. ASK Deutschkreutz

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. ASV Siegendorf

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. SV Ollersdorf

Oberliga Niederösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. SV Modling 28 17 8 3 67 — 22 42
2. ASK Gloggnitz 28 16 5 7 48 — 30 37
3. ATSV Fischamend 28 13 10 5 63 — 36 36
4. SV Wiener Neudorf 28 15 6 7 55 — 28 36
5. Enzesfeld Hirtenberg 28 12 8 8 52 — 38 32
6. ASK Eggendorf 28 11 10 7 43 — 34 32
7. Marathon Korneuburg 28 13 6 9 46 — 40 32
8. SC Lassee 28 9 9 10 41 — 48 27
9. SV Leobendorf 28 10 6 12 40 — 51 26
10. SC Berndorf 28 10 5 13 38 — 54 25
11. SVSF Pottschach 28 9 6 13 30 — 40 24
12. ATSV Hollabrunn 28 7 9 12 41 — 51 23
13. SC Marchegg 28 7 4 17 33 — 70 18
14. SC Neusiedl-Zaya 28 4 8 16 37 — 60 16
15. SC Lichtenworth 28 4 6 18 32 — 64 14

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. SC Melk 26 16 6 4 45 — 30 38
2. ASK Ybbs 26 16 5 5 83 — 37 37
3. SC Lilienfeld 26 11 11 4 52 — 31 33
4. GV Sankt Polten 26 12 8 6 48 — 30 32
5. SV Sieghartskirchen 26 11 8 7 34 — 27 30
6. VSE Sankt Polten 26 10 8 8 48 — 38 28
7. ASK Hausmening 26 9 8 9 46 — 34 26
8. SC Herzogenburg 26 11 4 11 37 — 45 26
9. SC Amaliendorf 26 9 4 13 38 — 44 22
10. SV Blindenmarkt 26 7 6 13 48 — 70 20
11. Avanti Krems 26 6 7 13 43 — 58 19
12. SC Nagelberg 26 6 7 13 36 — 59 19
13. SV Horn 26 5 8 13 31 — 56 18
14. SC Traismauer 26 7 2 17 27 — 57 16

2. Landesliga Oberösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. GW Micheldorf 26 14 9 3 54 — 24 37
2. SC Marchtrenk 26 13 6 7 35 — 29 32
3. Nettingsdorf Ansfelden 26 12 7 7 49 — 34 31
4. SC Horsching 26 11 8 7 52 — 48 30
5. Admira Linz 26 10 9 7 55 — 38 29
6. UFC Eferding 26 10 9 7 46 — 35 29
7. ASK Sankt Valentin 26 10 8 8 41 — 39 28
8. ATSV Steyr 26 9 9 8 28 — 35 27
9. SK Ernsthofen 26 7 12 7 40 — 42 26
10. SK Enns 26 10 4 12 46 — 41 24
11. SV Sierning 26 10 4 12 41 — 41 24
12. SV Gallneukirchen 26 5 12 9 27 — 34 22
13. ATSV Sattledt 26 5 9 12 31 — 53 19
14. TuS Kremsmunster 26 1 4 21 16 — 68 6

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. ATSV Bad Schallerbach 26 17 5 4 69 — 32 39
2. SV Braunau 26 14 5 7 51 — 36 33
3. SK Scharding 26 12 8 6 49 — 32 32
4. ATSV Lenzing 26 12 8 6 48 — 41 32
5. ATSV Scharding 26 12 5 9 36 — 26 29
6. SV Grieskirchen 26 11 5 10 39 — 31 27
7. BW Stadl-Paura 26 9 9 8 45 — 52 27
8. SV Antiesenhofen 26 10 6 10 50 — 41 26
9. Eintracht Wels 26 11 2 13 55 — 48 24
10. Attergau Sankt Georgen 26 8 6 12 33 — 41 22
11. Union Esternberg 26 8 6 12 37 — 47 22
12. SV Pichl 26 8 6 12 34 — 51 22
13. SC Gallspach 26 9 4 13 33 — 50 22
14. SC Schwanenstadt 26 3 1 22 17 — 68 7

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3203-0=3203 wiki spaudos ženklai).