Austrijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2016–2017 m.
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos IX futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos futbolo taurė 2016–2017 m.


Burgenland 2. Liga

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. SC Bad Sauerbrunn 30 23 5 2 86 — 27 74
2. SC Lockenhaus 30 17 8 5 54 — 24 59
3. SC Neudorfl 30 15 10 5 68 — 41 55
4. USC Pilgersdorf 30 15 7 8 57 — 48 52
5. SV Drassmarkt 30 16 3 11 59 — 45 51
6. Mewaldtore Rohrbach 30 15 5 10 58 — 39 50
7. SV Lackenbach 30 14 6 10 52 — 47 48
8. ASK Marz 30 12 9 9 43 — 41 45
9. SC Oberpullendorf 30 12 5 13 68 — 56 41
10. SV Zemendorf-Stottera-Pottelsdorf 30 9 9 12 55 — 54 36
11. SV Oberloisdorf 30 10 6 14 56 — 70 36
12. SV Forchtenstein 30 10 3 17 40 — 53 33
13. SV Loipersbach 30 7 7 16 42 — 69 28
14. SV Sigless 30 5 7 18 28 — 63 22
15. ASK Kaisersdorf 30 1 4 25 23 — 107 7
16. SC Ritzing-2 30 10 4 16 60 — 65 34

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. FC Andau 26 15 8 3 65 — 36 53
2. ASV Siegendorf 26 16 3 7 76 — 32 51
3. USC Wallern 26 13 9 4 41 — 31 48
4. SV Gols 26 14 3 9 47 — 44 45
5. FC Winden 26 11 8 7 39 — 38 41
6. UFC Pama 26 10 9 7 35 — 25 39
7. SC Frauenkirchen 26 11 4 11 50 — 46 37
8. ASV Deutsch Jahrndorf 26 10 5 11 46 — 44 35
9. FC Illmitz 26 9 8 9 40 — 40 35
10. SC Breitenbrunn 26 8 7 11 35 — 43 31
11. SC Trausdorf 26 7 8 11 34 — 48 29
12. SC Apetlon 26 4 11 11 25 — 41 23
13. UFC Sankt Georgen Eisenstadt 26 5 6 15 34 — 63 21
14. UFC Tadten 26 1 7 18 22 — 58 10

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. ASK Kohfidisch 30 18 9 3 66 — 29 63
2. UFC Jennersdorf 30 18 5 7 66 — 31 59
3. SV Gussing 30 17 6 7 69 — 28 57
4. USVS Rudersdorf 30 16 8 6 60 — 34 56
5. ASK Schlaining 30 15 7 8 69 — 33 52
6. SV Rechnitz 30 13 10 7 49 — 33 49
7. SV Stuben 30 13 4 13 66 — 56 43
8. SV Deutsch Kaltenbrunn 30 10 12 8 66 — 53 42
9. Stefri Oberdorf 30 11 5 14 48 — 55 38
10. SV Olbendorf 30 10 7 13 38 — 51 37
11. SV Grosspetersdorf 30 8 11 11 45 — 60 35
12. SV Heiligenbrunn 30 9 7 14 59 — 57 34
13. SV Heiligenkreuz 30 9 7 14 37 — 41 34
14. ASV Sankt Martin an der Raab 30 9 7 14 56 — 65 34
15. SC Buchschachen 30 7 8 15 36 — 55 29
16. UFC Oberschutzen 30 0 1 29 16 — 165 1

Kärnten Unterliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / Ost)
V
1. KAC Klagenfurt 28 18 9 1 64 — 17 63
2. Hirter Kraig 28 18 6 4 65 — 28 60
3. Ulrichsberg Sankt Peter 28 12 8 8 67 — 52 44
4. ASK Klagenfurt 28 13 4 11 45 — 46 43
5. Zadruga Sankt Michael 28 11 8 9 48 — 45 41
6. Sankt Michael Wolfsberg 28 11 7 10 41 — 43 40
7. SK Sankt Andra Lavanttal 28 11 6 11 51 — 56 39
8. SGA Sirnitz 28 10 8 10 54 — 45 38
9. DSG Sele Zell 28 10 7 11 41 — 50 37
10. ASKO Wolfnitz 28 10 5 13 45 — 44 35
11. ASV Sankt Margarethen Lavanttal 28 8 10 10 55 — 47 34
12. SC Globasnitz 28 8 7 13 41 — 43 31
13. FC Eisenkappel 28 7 9 12 48 — 64 30
14. SK Kuhnsdorf 28 4 10 14 21 — 65 22
15. Austria-2 Klagenfurt 28 5 4 19 27 — 68 19

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / West)
V
1. SV Sankt Jakob Rosental 28 18 6 4 77 — 29 60
2. SV Dellach-Gail 28 15 5 8 66 — 42 50
3. TSU Matrei 28 15 5 8 60 — 45 50
4. WSG Radenthein 28 13 6 9 44 — 44 45
5. SC Landskron 28 13 5 10 61 — 37 44
6. SV Sachsenburg 28 12 7 9 59 — 55 43
7. ATUS Notsch 28 12 5 11 57 — 50 41
8. ASKO Ludmannsdorf 28 11 7 10 47 — 49 40
9. ASKO Dellach-Drau 28 11 7 10 40 — 46 40
10. Raika Greifenburg 28 12 2 14 46 — 54 38
11. WR Nussdorf 28 11 4 13 44 — 59 37
12. SV Seeboden 28 11 3 14 53 — 68 36
13. SV Rosegg 28 9 6 13 73 — 67 33
14. Molltal Obervellach 28 6 6 16 44 — 56 24
15. SG Steinfeld 28 1 6 21 24 — 94 9

Niederösterreich 2. Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. USV Scheiblingkirchen 26 16 4 6 50 — 30 52
2. SC Brunn am Gebirge 26 15 4 7 60 — 34 49
3. ASK Eggendorf 26 14 6 6 52 — 30 48
4. ASK Mannersdorf 26 13 7 6 54 — 38 46
5. ASV Vosendorf 26 12 9 5 47 — 29 45
6. SVg Guntramsdorf 26 11 7 8 51 — 51 40
7. ASK Bad Voslau 26 11 4 11 47 — 47 37
8. NeuMed Oberganserndorf 26 9 9 8 46 — 43 36
9. FC Mistelbach 26 9 6 11 35 — 43 33
10. SV Stockerau 26 8 7 11 30 — 43 31
11. SC Leopoldsdorf-Marchfelde 26 8 3 15 38 — 43 27
12. SC Wiener Neustadt-2 26 7 2 17 34 — 57 23
13. Gerin druck Wolkersdorf 26 4 9 13 40 — 64 21
14. SC Lassee 26 5 3 18 25 — 57 18

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. Indat Rohrbach 26 17 6 3 54 — 27 57
2. SK Eggenburg 26 17 4 5 58 — 22 55
3. ASK Ybbs 26 16 6 4 57 — 36 54
4. SCU Kilb 26 14 4 8 55 — 38 46
5. SC Wieselburg 26 13 6 7 44 — 30 45
6. USC Seitenstetten 26 8 8 10 41 — 34 32
7. SC Amaliendorf 26 9 5 12 34 — 41 32
8. SV Sieghartskirchen 26 9 5 12 45 — 59 32
9. ASV Schrems 26 6 11 9 45 — 47 29
10. SC Gmund 26 7 7 12 34 — 42 28
11. SC Herzogenburg 26 8 4 14 32 — 56 28
12. SC Melk 26 7 5 14 37 — 54 26
13. ASK Wilhelmsburg 26 3 11 12 27 — 46 20
14. Atzenbrugg Heiligeneich 26 4 6 16 28 — 59 18

Oberösterreich Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. ASK Sankt Valentin 26 17 6 3 54 — 27 57
2. Union Dietach 26 14 7 5 49 — 30 49
3. SK Sankt Magdalena 26 15 4 7 39 — 22 49
4. ASKO Pregarten 26 11 7 8 37 — 32 40
5. SV Sierning 26 9 11 6 41 — 33 38
6. Union Naarn 26 8 13 5 29 — 20 37
7. Admira Linz 26 10 5 11 49 — 34 35
8. SV Freistadt 26 9 8 9 46 — 44 35
9. Union Katsdorf 26 9 6 11 43 — 41 33
10. UFC Rohrbach-Berg 26 8 6 12 34 — 44 30
11. SV Gallneukirchen 26 7 6 13 31 — 44 27
12. Doppl-Hart Leonding 26 7 6 13 43 — 64 27
13. Union Julbach 26 7 2 17 27 — 59 23
14. ASKO Schwertberg 26 5 5 16 26 — 54 20

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. FC Andorf 26 17 5 4 50 — 30 56
2. US Pettenbach 26 17 4 5 64 — 30 55
3. SC Schwanenstadt 26 13 7 6 56 — 38 46
4. SV Friedburg 26 13 5 8 53 — 38 44
5. Viktoria Marchtrenk 26 14 2 10 50 — 45 44
6. Union Esternberg 26 9 8 9 50 — 41 35
7. SC Marchtrenk 26 10 3 13 43 — 51 33
8. Bamminger Sattledt 26 8 7 11 30 — 34 31
9. FC Braunau 26 9 4 13 42 — 49 31
10. SK Altheim 26 9 4 13 30 — 38 31
11. SK Scharding 26 9 4 13 35 — 44 31
12. Ritterbrau Neumarkt-Potting 26 7 6 13 36 — 50 27
13. UFC Eferding 26 6 6 14 32 — 55 24
14. SK Bad Wimsbach 26 6 5 15 24 — 52 23

Salzburg 1. Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg)
V
1. SK Strobl 26 17 3 6 60 — 32 54
2. SK Adnet 26 14 5 7 58 — 29 47
3. USK Sankt Michael 26 13 6 7 54 — 47 45
4. SV Schwarzach 26 13 4 9 52 — 40 43
5. SV Anthering 26 13 4 9 54 — 48 43
6. SK Oberndorf 26 13 3 10 45 — 34 42
7. Union Henndorf 26 13 2 11 49 — 37 41
8. SC Bad Hofgastein 26 12 3 11 56 — 39 39
9. UFC Maria Alm 26 9 7 10 35 — 45 34
10. SV Grodig-2 26 9 6 11 52 — 57 33
11. ASV Salzburg 26 9 4 13 38 — 49 31
12. USC Piesendorf 26 8 3 15 45 — 65 27
13. SC Tamsweg 26 7 4 15 27 — 47 25
14. USV Fuschl 26 4 2 20 23 — 79 14

Steiermark Oberliga

Mitte-West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte-West)
V
1. GAK Graz 26 14 9 3 65 — 29 51
2. Tondach Gleinstatten 26 14 5 7 61 — 42 47
3. SV Frauental 26 11 9 6 57 — 40 42
4. FC Grossklein 26 12 3 11 48 — 49 39
5. Weinland Gamlitz 26 11 5 10 53 — 43 38
6. FC Gratkorn 26 10 7 9 49 — 43 37
7. ASK Koflach 26 9 10 7 48 — 42 37
8. Thalersee Thal 26 11 4 11 55 — 66 37
9. Rebenland Leutschach 26 10 4 12 38 — 45 34
10. SV Strass 26 10 4 12 45 — 55 34
11. SV Pachern 26 10 2 14 40 — 52 32
12. TuS Rein 26 8 6 12 48 — 65 30
13. SV Gralla 26 6 9 11 42 — 50 27
14. SV Feldkirchen 1974 26 6 3 17 34 — 62 21

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord)
V
1. FC Trofaiach 26 20 2 4 73 — 31 62
2. ESV Sankt Michael 26 18 6 2 76 — 26 60
3. SVU Murau 26 14 5 7 47 — 32 47
4. SV Rottenmann 26 12 6 8 53 — 35 42
5. ATV Irdning 26 11 8 7 38 — 33 41
6. FC Obdach 26 12 3 11 52 — 53 39
7. FC Judenburg 26 10 7 9 61 — 53 37
8. FC Kindberg-Murzhofen 26 10 5 11 44 — 47 35
9. TuS Krieglach 26 9 4 13 46 — 52 31
10. ASV Bad Mitterndorf 26 8 6 12 35 — 48 30
11. ESV Knittelfeld 26 8 4 14 40 — 52 28
12. FC Schladming 26 6 3 17 36 — 63 21
13. SV Thorl 26 6 3 17 41 — 69 21
14. Therme Aqualux Fohnsdorf 26 5 4 17 29 — 77 19

Süd-Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd-Ost)
V
1. FC Bad Radkersburg 26 19 6 1 82 — 24 63
2. SV Feldbach 26 17 4 5 74 — 39 55
3. SV Ilz 26 14 3 9 50 — 31 45
4. TSV Hartberg-2 26 13 6 7 49 — 39 45
5. UFC Fehring 26 10 10 6 53 — 31 40
6. ADA Anger 26 12 3 11 38 — 42 39
7. SV Krottendorf 26 9 8 9 46 — 38 35
8. SV Pischelsdorf 26 10 4 12 45 — 48 34
9. TSV Kirchberg 26 10 3 13 49 — 55 33
10. SV Fladnitz 26 8 7 11 40 — 59 31
11. TUS Bad Waltersdorf 26 7 4 15 36 — 47 25
12. SC Weiz-2 26 7 3 16 29 — 74 24
13. USC Sonnhofen 26 6 4 16 30 — 61 22
14. USV Hartberg-Umgebung 26 5 5 16 31 — 64 20

Tirol Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. SVg Mayrhofen 26 18 7 1 66 — 22 61
2. SK Sankt Johann 26 15 4 7 51 — 40 49
3. SK Hippach 26 14 6 6 59 — 31 48
4. Ager Soll 26 12 4 10 47 — 42 40
5. SPG Sankt Ulrich-Hochfilzen 26 12 4 10 39 — 49 40
6. FC Volders 26 11 5 10 47 — 40 38
7. SV Brixen 26 11 2 13 49 — 53 35
8. SK Jenbach 26 9 7 10 31 — 32 34
9. SVG Stumm 26 9 5 12 42 — 51 32
10. SV Walchsee 26 7 7 12 24 — 43 28
11. FC Bruckhausl 26 7 6 13 39 — 38 27
12. FC Kufstein-2 26 6 8 12 41 — 55 26
13. FC Buch 26 8 2 16 42 — 64 26
14. Kolsass Weer 26 6 7 13 28 — 45 25

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. SV Zams 26 17 4 5 78 — 37 55
2. FC Natters 26 17 3 6 73 — 35 54
3. SC Mils 26 17 2 7 71 — 25 53
4. Schonwies Mils 26 15 3 8 61 — 38 48
5. SV Absam 26 14 4 8 71 — 49 46
6. SV Reutte 26 12 5 9 49 — 46 41
7. SV Axams 26 11 4 11 40 — 33 37
8. FC Oberhofen 26 10 4 12 51 — 67 34
9. SV Oberperfuss 26 10 2 14 47 — 56 32
10. SK Seefeld 26 8 7 11 51 — 63 31
11. Prutz Serfaus 26 7 7 12 38 — 58 28
12. SV Matrei 26 7 5 14 46 — 76 26
13. SPG Pitztal 26 4 4 18 26 — 77 16
14. SV Thaur 26 3 6 17 28 — 70 15

Vorarlberg Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. FC Schwarzach 26 18 3 5 70 — 25 57
2. SC Fussach 26 16 4 6 62 — 34 52
3. Blau-Weiss Feldkirch 26 15 6 5 60 — 36 51
4. SV Lochau 26 15 5 6 57 — 38 50
5. FC Sulzberg 26 10 6 10 51 — 45 36
6. FC Lustenau 26 11 3 12 47 — 48 36
7. SK Meiningen 26 8 9 9 37 — 39 33
8. Brederis Rankweil 26 9 4 13 55 — 57 31
9. SV Gaissau 26 7 10 9 37 — 40 31
10. FC Koblach 26 8 7 11 36 — 48 31
11. FC Schruns 26 10 1 15 43 — 60 31
12. SC Gofis 26 7 5 14 36 — 56 26
13. FC Schlins 26 7 5 14 35 — 64 26
14. FC Thuringen 26 6 2 18 28 — 64 20

Wien 2. Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wien)
V
1. Slovan HAC Wien 30 22 6 2 66 — 23 72
2. Donau Wien 30 18 5 7 70 — 44 59
3. BiH Sussenbrunn 30 17 4 9 63 — 34 55
4. Red Star Penzing 30 16 7 7 64 — 46 55
5. Hellas Kagran 30 16 6 8 65 — 48 54
6. First-2 Wien 30 14 6 10 79 — 62 48
7. ASV 13 Wien 30 12 6 12 63 — 52 42
8. Vorwarts Brigittenau 30 12 5 13 57 — 61 41
9. Fortuna Wien 30 11 7 12 81 — 68 40
10. LAC-Inter Wien 30 10 9 11 46 — 51 39
11. NAC Wien 30 10 5 15 64 — 73 35
12. SV Hirschstetten 30 10 5 15 57 — 73 35
13. A11-Rapid Oberlaa 30 10 1 19 56 — 74 31
14. Helfort Wien 30 9 3 18 51 — 71 30
15. Siemens Grossfeld 30 8 3 19 52 — 82 27
16. Albania Wien 30 4 4 22 38 — 110 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 102% (+13858-251=13607 wiki spaudos ženklai).