Austrijos IV futbolo lyga 1978–1979 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
1978–1979 m.
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 1978–1979 m.,
Austrijos I futbolo lyga 1978–1979 m.,
Austrijos II futbolo lyga 1978–1979 m.,
Austrijos III futbolo lyga 1978–1979 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 1978–1979 m.,
Austrijos futbolo taurė 1978–1979 m.


2. Liga Burgenland

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. UFC Purbach

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. USV Jennersdorf

Oberliga Niederösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. SC Sarasdorf 30 15 11 4 60 — 33 41
2. SV Leobendorf 30 19 1 10 60 — 36 39
3. SC Lassee 30 15 7 8 62 — 36 37
4. Marathon Korneuburg 30 15 5 10 56 — 40 35
5. ASK Gloggnitz 30 13 8 9 43 — 29 34
6. ATSV Fischamend 30 13 8 9 46 — 40 34
7. ASK Eggendorf 30 12 9 9 42 — 36 33
8. Enzesfeld Hirtenberg 30 11 9 10 43 — 46 31
9. PH Wiener Neudorf 30 14 3 13 53 — 63 31
10. SVSF Pottschach 30 9 12 9 41 — 34 30
11. SC Marchegg 30 10 9 11 31 — 42 29
12. SC Lichtenworth 30 9 9 12 35 — 32 27
13. SC Neusiedl-Zaya 30 7 9 14 37 — 45 23
14. SC Berndorf 30 5 10 15 30 — 56 20
15. SC Reyersdorf 30 6 7 17 33 — 68 19
16. SVg Pottendorf 30 6 5 19 30 — 64 17

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. Union Amstetten 26 16 9 1 48 — 12 41
2. VSE Sankt Polten 26 13 6 7 61 — 39 32
3. SC Lilienfeld 26 14 4 8 66 — 47 32
4. ASK Ybbs 26 14 3 9 64 — 38 31
5. SV Horn 26 12 6 8 38 — 47 30
6. SV Sieghartskirchen 26 11 5 10 50 — 42 27
7. ASK Hausmening 26 12 2 12 42 — 44 26
8. Avanti Krems 26 10 5 11 33 — 44 25
9. SC Traismauer 26 7 9 10 38 — 52 23
10. SC Nagelberg 26 8 7 11 35 — 56 23
11. SC Melk 26 8 7 11 40 — 36 23
12. SV Blindenmarkt 26 8 4 14 38 — 52 20
13. SC Mautern 26 6 7 13 32 — 48 19
14. SV Langenrohr 26 5 2 19 24 — 52 12

2. Landesliga Oberösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. Chemie Linz 26 17 8 1 54 — 19 42
2. GW Micheldorf 26 16 7 3 61 — 30 39
3. SK Enns 26 13 8 5 53 — 33 34
4. ATSV Sattledt 26 10 9 7 36 — 29 29
5. SV Sierning 26 10 9 7 40 — 36 29
6. ATSV Steyr 26 11 7 8 34 — 38 29
7. SC Horsching 26 11 6 9 50 — 45 28
8. SV Gallneukirchen 26 8 9 9 37 — 39 25
9. Admira Linz 26 9 6 11 48 — 45 24
10. SC Marchtrenk 26 8 6 12 38 — 41 22
11. Nettingsdorf Ansfelden 26 5 10 11 29 — 45 20
12. TuS Kremsmunster 26 5 6 15 33 — 51 16
13. Vorwarts Neuzeug 26 6 4 16 31 — 58 16
14. SV Freistadt 26 4 3 19 19 — 54 11

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. SV Gmunden 26 17 6 3 70 — 20 40
2. SV Grieskirchen 26 16 5 5 65 — 27 37
3. Attergau Sankt Georgen 26 14 9 3 59 — 37 37
4. ATSV Scharding 26 14 7 5 40 — 22 35
5. ATSV Bad Schallerbach 26 15 4 7 55 — 35 34
6. SK Scharding 26 9 11 6 49 — 29 29
7. BW Stadl-Paura 26 9 5 12 43 — 55 23
8. SV Antiesenhofen 26 7 9 10 42 — 55 23
9. SV Braunau 26 8 6 12 61 — 53 22
10. SV Pichl 26 5 10 11 40 — 62 20
11. Eintracht Wels 26 6 6 14 44 — 68 18
12. SC Gallspach 26 6 6 14 27 — 59 18
13. SC Schwanenstadt 26 7 3 16 41 — 59 17
14. ATSV Ebensee 26 2 7 17 26 — 81 11

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3165-0=3165 wiki spaudos ženklai).