Austrijos IV futbolo lyga 2006–2007 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2006–2007 m.
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2006–2007 m.,
Austrijos futbolo taurė 2006–2007 m.


2. Liga Burgenland

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. SC Oberpullendorf

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. SC-ESV Parndorf-2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. SV Gussing

Kärnten Unterliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / Ost)
V
1. SV Glanegg 22 15 5 2 86 — 29 50
2. Hirter Kraig 22 14 5 3 85 — 25 47
3. ASKO Ludmannsdorf 22 12 6 4 78 — 30 42
4. Reichenau Patergassen 22 12 5 5 66 — 47 41
5. ASKO Sittersdorf 22 10 3 9 63 — 71 33
6. ASKO Sankt Michael Bleiburg 22 9 4 9 56 — 60 31
7. AC Eberndorf 22 8 4 10 43 — 50 28
8. FC Eisenkappel 22 9 1 12 44 — 72 28
9. SV Ruden 22 7 3 12 47 — 81 24
10. Wietersdorf Klein Sankt Paul 22 7 2 13 38 — 60 23
11. SAK Zell 22 4 2 16 46 — 74 14
12. ASKO Kottmannsdorf 22 3 4 15 43 — 96 13

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / West)
V
1. ASKO Gmund 30 18 5 7 53 — 28 59
2. BW Sachsenburg 30 17 5 8 69 — 45 56
3. SV Penk 30 15 8 7 58 — 32 53
4. Rapid Feffernitz 30 13 8 9 44 — 46 47
5. TSU Matrei 30 13 7 10 64 — 48 46
6. SC Magdalen 30 12 8 10 70 — 56 44
7. SV Treffen 30 13 4 13 47 — 54 43
8. SU Sillian 30 12 4 14 51 — 61 40
9. SV Seeboden 30 10 9 11 44 — 42 39
10. SV Dellach-Gail 30 9 11 10 37 — 43 38
11. SV Rothenthurn 30 10 8 12 42 — 53 38
12. Rapid Lienz 30 9 8 13 38 — 50 35
13. ASKO Furnitz 30 8 10 12 34 — 44 34
14. WSG Radenthein 30 6 13 11 35 — 45 31
15. ASKO Irschen 30 6 9 15 35 — 54 27
16. Admira Villach 30 6 9 15 32 — 52 27

2. Landesliga Niederösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. SC Sollenau 26 19 4 3 89 — 25 61
2. ASK Bad Voslau 26 18 3 5 53 — 31 57
3. SC Wiener Neustadt 26 16 5 5 67 — 25 53
4. SV Absdorf 26 17 2 7 55 — 29 53
5. SC Himberg 26 13 9 4 54 — 33 48
6. ASC Gotzendorf 26 11 6 9 44 — 37 39
7. SC Wolkersdorf 26 10 6 10 44 — 40 36
8. SV Langenlebarn 26 10 5 11 35 — 49 35
9. FC Tulln 26 9 4 13 47 — 54 31
10. FC Purkersdorf 26 8 4 14 36 — 40 28
11. SC Theresienfeld 26 6 4 16 23 — 77 22
12. ASC Leobersdorf 26 5 6 15 27 — 64 21
13. SC Reyersdorf 26 3 8 15 25 — 48 17
14. SC Enzersfeld-Weinviertiel 26 3 2 21 24 — 71 11

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. Sturm Sankt Polten 26 14 5 7 65 — 37 47
2. SV Gaflenz 26 14 5 7 47 — 29 47
3. SV Waidhofen-Thaya 26 13 4 9 59 — 41 43
4. SV Sieghartskirchen 26 11 7 8 52 — 48 40
5. Oed Zeillern 26 10 9 7 48 — 41 39
6. SU Hofstetten 26 12 3 11 49 — 46 39
7. ASV Spratzern 26 10 8 8 55 — 40 38
8. SV Oberndorf 26 11 4 11 55 — 59 37
9. SV Zwentendorf 26 10 4 12 34 — 48 34
10. UFC Sankt Peter 26 10 3 13 39 — 55 33
11. SV Karlstetten 26 9 5 12 36 — 42 32
12. USC Mank 26 9 5 12 38 — 48 32
13. SV Neulengbach 26 8 7 11 45 — 55 31
14. USV Grossriedenthal 26 4 5 17 27 — 60 17

Oberösterreich Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. Union Weisskirchen 26 16 9 1 52 — 30 57
2. Vorwarts Steyr 26 17 4 5 55 — 21 55
3. SV Sierning 26 16 5 5 47 — 22 53
4. SV Gallneukirchen 26 11 5 10 45 — 39 38
5. Union Naarn 26 10 7 9 44 — 43 37
6. SC Marchtrenk 26 8 12 6 41 — 30 36
7. SV Freistadt 26 9 9 8 44 — 35 36
8. Union Putzleinsdorf 26 8 9 9 34 — 40 33
9. ASKO Schwertberg 26 10 2 14 42 — 48 32
10. SK Asten 26 8 5 13 39 — 53 29
11. Union Lembach 26 7 8 11 40 — 55 29
12. Union Baumgartenberg 26 7 7 12 23 — 35 28
13. Union Pichling 26 6 4 16 31 — 58 22
14. TSV Ottensheim 26 5 2 19 26 — 54 17

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. Union Mondsee 26 19 4 3 63 — 30 61
2. UFC Eferding 26 17 8 1 61 — 24 59
3. US Pettenbach 26 16 5 5 56 — 25 53
4. Union Esternberg 26 14 5 7 46 — 34 47
5. SV Bad Goisern 26 11 7 8 53 — 32 40
6. SV Pichl 26 10 7 9 49 — 39 37
7. Union Gurten 26 10 6 10 44 — 45 36
8. FC Andorf 26 8 9 9 45 — 43 33
9. ASV Sankt Marienkirchen 26 8 5 13 34 — 58 29
10. SK Scharding 26 6 8 12 35 — 44 26
11. SK Bad Wimsbach 26 6 7 13 38 — 50 25
12. Blaue Elf Wels 26 6 3 17 29 — 65 21
13. ATSV Zipf 26 6 2 18 27 — 59 20
14. ATSV Stadl-Paura 26 5 4 17 29 — 61 19

Salzburg 1. Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Ost)
V
1. FC Hallein 26 20 3 3 85 — 28 63
2. SV Kuchl 26 16 7 3 69 — 32 55
3. SV Anthering 26 15 5 6 53 — 29 50
4. SC Golling 26 14 3 9 61 — 44 45
5. Wals-Grunau Salzburg 26 12 8 6 56 — 43 44
6. OTSU Oberhofen 26 11 8 7 45 — 31 41
7. USV Kostendorf 26 11 2 13 58 — 52 35
8. UFV Thalgau 26 10 5 11 36 — 44 35
9. SK Strobl 26 9 4 13 51 — 57 31
10. SV Burmoos 26 8 4 14 34 — 52 28
11. USV Sankt Georgen 26 7 4 15 31 — 61 25
12. USV Berndorf 26 5 8 13 32 — 51 23
13. USV Plainfeld 26 6 3 17 26 — 52 21
14. USV Lamprechtshausen 26 4 4 18 28 — 89 16

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / West)
V
1. SK Bischofshofen 26 23 3 0 94 — 13 72
2. SC Mittersill 26 12 9 5 52 — 32 45
3. FC Kaprun 26 14 2 10 48 — 37 44
4. USC Piesendorf 26 13 3 10 54 — 44 42
5. USV Huttschlag 26 12 4 10 51 — 43 40
6. USV Stuhlfelden 26 10 8 8 54 — 59 38
7. SC Pfarrwerfen 26 11 3 12 49 — 50 36
8. SV Schwarzach 26 9 8 9 45 — 48 35
9. SC Tamsweg 26 10 3 13 43 — 50 33
10. UFC Maria Alm 26 8 8 10 37 — 40 32
11. USK Uttendorf 26 7 8 11 33 — 47 29
12. TSU Bramberg 26 8 5 13 27 — 46 29
13. Muhlbach Bramberg 26 5 10 11 36 — 46 25
14. FC Bad Gastein 26 1 4 21 16 — 84 7

Steiermark Oberliga

Mitte-West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte-West)
V
1. SV Wildon 26 18 4 4 59 — 27 58
2. SV Pachern 26 17 5 4 58 — 24 56
3. Flavia Solva Wagna 26 13 8 5 47 — 26 47
4. Hollenegg Schwanberg 26 13 7 6 60 — 37 46
5. USV Mooskirchen 26 11 7 8 30 — 24 40
6. USV Sankt Peter 26 10 7 9 49 — 40 37
7. SV Frohnleiten 26 10 6 10 42 — 39 36
8. SC Seiersberg 26 8 11 7 34 — 36 35
9. SV Lebring 26 8 9 9 36 — 40 33
10. SV Gralla 26 7 9 10 31 — 32 30
11. SV Thal 26 6 9 11 29 — 43 27
12. SV Feldkirchen 1974 26 6 4 16 30 — 66 22
13. SV Frauental 26 3 8 15 33 — 61 17
14. Andritz Graz 26 2 6 18 23 — 66 12

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord)
V
1. SV Kapfenberg 26 19 5 2 69 — 12 62
2. SC Liezen 26 15 8 3 50 — 13 53
3. DSV Leoben 26 14 8 4 63 — 29 50
4. FC Trofaiach 26 14 6 6 50 — 34 48
5. ATS Fohnsdorf 26 12 6 8 38 — 30 42
6. FC Zeltweg 26 12 4 10 70 — 44 40
7. FC Schladming 26 10 8 8 41 — 41 38
8. SC Murzhofen 26 10 6 10 43 — 51 36
9. TuS Kraubath 26 8 9 9 36 — 40 33
10. ESV Murzzuschlag 26 8 7 11 30 — 36 31
11. FC Knittelfeld 26 7 3 16 37 — 67 24
12. SV Thorl 26 5 6 15 37 — 63 21
13. FC Weisskirchen 26 4 7 15 40 — 65 19
14. UFC Mariazell 26 1 3 22 13 — 92 6

Süd-Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd-Ost)
V
1. SK Furstenfeld 26 18 5 3 62 — 24 59
2. SU Straden 26 16 6 4 70 — 37 54
3. TSV Pollau 26 15 4 7 66 — 36 49
4. USV Hartberg-Umgebung 26 13 8 5 56 — 30 47
5. ADA Anger 26 11 9 6 45 — 36 42
6. SV Feldbach 26 13 2 11 51 — 40 41
7. TSV Hartberg-2 26 12 2 12 59 — 52 38
8. SU Greinbach 26 9 7 10 40 — 46 34
9. SV Ilz 26 10 4 12 46 — 57 34
10. TuS Bad Gleichenberg 26 9 6 11 35 — 39 33
11. SV Pischelsdorf 26 8 4 14 36 — 60 28
12. USV Unterlamm 26 7 3 16 37 — 58 24
13. HSV Markt Hartmannsdorf 26 5 2 19 36 — 91 17
14. USV Stubenberg 26 3 4 19 30 — 63 13

Tirol Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. SK Jenbach 26 18 5 3 66 — 24 59
2. Hopfgarten Itter 26 14 5 7 65 — 40 47
3. FC Soll 26 13 5 8 56 — 47 44
4. SV Fugen 26 12 6 8 48 — 39 42
5. FC Kufstein-2 26 12 5 9 60 — 38 41
6. SV Thiersee 26 11 7 8 44 — 51 40
7. SV Rinn 26 10 6 10 52 — 52 36
8. SK Ebbs 26 9 7 10 57 — 69 34
9. SV Thaur 26 8 7 11 57 — 58 31
10. SV Walchsee 26 9 3 14 37 — 51 30
11. FC Kramsach 26 8 5 13 37 — 52 29
12. SV Kirchdorf 26 8 4 14 45 — 65 28
13. SV Niederndorf 26 7 5 14 40 — 51 26
14. SK Zell-Ziller 26 6 4 16 33 — 60 22

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. Union-2 Reichenau 26 17 3 6 82 — 41 54
2. SV Langenfeld 26 16 3 7 77 — 34 51
3. SV Matrei 26 15 4 7 63 — 45 49
4. FC Zirl 26 14 3 9 62 — 49 45
5. SV Reutte 26 14 3 9 44 — 40 45
6. SV Landeck 26 11 5 10 52 — 55 38
7. SV Zams 26 10 6 10 33 — 38 36
8. Veldidena Innsbruck 26 9 4 13 38 — 47 31
9. SV Vols 26 9 4 13 38 — 53 31
10. TSV Fulpmes 26 9 4 13 51 — 71 31
11. SC Imst 26 7 7 12 52 — 52 28
12. SSV Neustift 26 8 4 14 33 — 57 28
13. TS Stams 26 8 3 15 42 — 56 27
14. SV Aldrans 26 5 7 14 34 — 63 22

Vorarlberg Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. SC Rothis 26 15 7 4 36 — 21 52
2. Ratia Bludenz 26 14 8 4 65 — 35 50
3. Austria Meiningen 26 13 8 5 60 — 34 47
4. Brederis Rankweil 26 13 6 7 47 — 33 45
5. FC Schwarzenberg 26 11 5 10 51 — 50 38
6. SV Dornbirn 26 10 7 9 37 — 39 37
7. FC Andelsbuch 26 10 6 10 36 — 27 36
8. FC Gotzis 26 9 7 10 29 — 32 34
9. SC Hatlerdorf 26 8 8 10 41 — 44 32
10. FC Langenegg 26 9 4 13 38 — 46 31
11. Tisis Feldkirch 26 8 6 12 32 — 45 30
12. TSV Altenstadt 26 8 3 15 40 — 62 27
13. SV Ludesch 26 5 8 13 37 — 56 23
14. SC Gofis 26 5 5 16 35 — 60 20

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+10799-18=10781 wiki spaudos ženklai).