Austrijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2004–2005 m.
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2004–2005 m.,
Austrijos futbolo taurė 2004–2005 m.


2. Liga Burgenland

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. SV Deutschkreutz

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. SC Trausdorf

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. SV Deutsch Tschantschendorf

Kärnten Unterliga

2. Landesliga Niederösterreich

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. BU Neunkirchen 26 17 9 0 70 — 19 60
2. SC Sollenau 26 18 4 4 67 — 24 58
3. ASV Vosendorf 26 16 5 5 53 — 26 53
4. SV Langenlebarn 26 13 5 8 42 — 37 44
5. SC Wolkersdorf 26 11 10 5 47 — 27 43
6. FC Purkersdorf 26 10 8 8 48 — 39 38
7. ASC Leobersdorf 26 10 8 8 37 — 36 38
8. SC Aspang 26 8 10 8 43 — 42 34
9. SC Wiener Neustadt 26 9 6 11 31 — 47 33
10. SC Theresienfeld 26 7 3 16 43 — 65 24
11. SC Enzersfeld-Weinviertiel 26 6 5 15 32 — 53 23
12. SV Zistersdorf 26 4 7 15 24 — 55 19
13. SC Leopoldsdorf 26 5 3 18 25 — 62 18
14. SV Wiener Neudorf 26 4 5 17 27 — 57 17

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. ASV Schrems 26 17 4 5 67 — 36 55
2. ASV Spratzern 26 16 6 4 71 — 42 54
3. SV Karlstetten 26 15 6 5 62 — 40 51
4. SV Zwentendorf 26 13 3 10 74 — 49 42
5. Sturm Sankt Polten 26 11 5 10 59 — 47 38
6. SV Gaflenz 26 10 7 9 55 — 56 37
7. SV Oberndorf 26 11 3 12 47 — 42 36
8. SC Herzogenburg 26 11 3 12 43 — 59 36
9. SV Ziersdorf 26 9 3 14 46 — 69 30
10. SU Hofstetten 26 7 8 11 40 — 51 29
11. SV Waidhofen-Thaya 26 7 6 13 47 — 70 27
12. Oed Zeillern 26 6 8 12 40 — 53 26
13. SV Scheibbs 26 7 4 15 52 — 67 25
14. Sitzenberg Reidling 26 6 6 14 45 — 67 24

Oberösterreich Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. SV Traun 26 16 4 6 65 — 40 52
2. ASKO Schwertberg 26 14 8 4 62 — 34 50
3. TSV Ottensheim 26 14 6 6 54 — 37 48
4. SV Freistadt 26 11 8 7 50 — 36 41
5. Union Naarn 26 12 5 9 52 — 50 41
6. SV Sierning 26 11 7 8 45 — 31 40
7. SC Marchtrenk 26 11 6 9 55 — 46 39
8. Union Pichling 26 10 8 8 48 — 46 38
9. SK Asten 26 8 8 10 44 — 47 32
10. Union Putzleinsdorf 26 9 5 12 41 — 55 32
11. Union Konigswiesen 26 10 2 14 38 — 59 32
12. Union Weisskirchen 26 8 5 13 45 — 50 29
13. Doppl-Hart Leonding 26 4 6 16 34 — 60 18
14. SK Enns 26 3 4 19 26 — 68 13

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. FC Braunau 26 14 7 5 60 — 31 49
2. Union Mondsee 26 12 6 8 49 — 32 42
3. SV Bad Goisern 26 12 6 8 44 — 36 42
4. Union Esternberg 26 12 5 9 49 — 40 41
5. UFC Eferding 26 12 4 10 35 — 40 40
6. Union Gurten 26 10 8 8 51 — 41 38
7. SV Riedau 26 10 6 10 50 — 45 36
8. Blaue Elf Wels 26 9 8 9 30 — 38 35
9. ATSV Stadl-Paura 26 9 6 11 42 — 44 33
10. SV Pichl 26 7 11 8 30 — 33 32
11. US Pettenbach 26 8 7 11 34 — 39 31
12. SV Bad Ischl 26 9 4 13 39 — 48 31
13. SK Scharding 26 8 5 13 34 — 48 29
14. Union Ostermiething 26 5 7 14 27 — 59 22

Salzburg 1. Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Ost)
V
1. SV Grodig 26 20 4 2 76 — 20 64
2. Raiffeisen Thalgau 26 18 4 4 67 — 29 58
3. TSV Neumarkt 26 17 4 5 51 — 26 55
4. Wals-Grunau Salzburg 26 12 7 7 70 — 50 43
5. SC Golling 26 12 6 8 61 — 52 42
6. FC Hallein 26 10 7 9 43 — 36 37
7. USV Sankt Georgen 26 8 9 9 35 — 42 33
8. SK Strobl 26 8 7 11 44 — 46 31
9. USV Kostendorf 26 7 8 11 44 — 51 29
10. SV Anthering 26 6 7 13 25 — 36 25
11. ASV Salzburg 26 6 6 14 46 — 58 24
12. SV Burmoos 26 6 5 15 33 — 59 23
13. USV Lamprechtshausen 26 5 7 14 29 — 52 22
14. USV Abtenau 26 5 3 18 28 — 95 18

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / West)
V
1. SG Saalfelden 26 21 4 1 67 — 9 67
2. SK Bischofshofen 26 15 5 6 55 — 27 50
3. SC Tamsweg 26 14 7 5 56 — 38 49
4. UFC Maria Alm 26 11 8 7 40 — 35 41
5. USC Piesendorf 26 11 5 10 59 — 49 38
6. USK Uttendorf 26 11 5 10 35 — 45 38
7. Muhlbach Bramberg 26 11 3 12 52 — 43 36
8. USV Stuhlfelden 26 9 5 12 45 — 45 32
9. USV Huttschlag 26 9 4 13 48 — 60 31
10. USV Dorfgastein 26 7 9 10 40 — 60 30
11. SC Pfarrwerfen 26 8 3 15 32 — 61 27
12. USK Maishofen 26 7 5 14 34 — 48 26
13. FC Bad Gastein 26 7 5 14 31 — 52 26
14. USK Sankt Michael 26 5 4 17 32 — 54 19

Steiermark Oberliga

Mitte-West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte-West)
V
1. FC Gratkorn-2 26 17 1 8 81 — 36 52
2. SV Wildon 26 15 6 5 61 — 23 51
3. SC Deutschlandsberg 26 12 7 7 55 — 37 43
4. SC Seiersberg 26 9 14 3 49 — 29 41
5. SV Thal 26 12 5 9 55 — 42 41
6. SV Frohnleiten 26 11 6 9 55 — 52 39
7. SV Gossendorf 26 11 4 11 39 — 48 37
8. ATuS Barnbach 26 8 10 8 30 — 29 34
9. SV Gralla 26 10 4 12 44 — 44 34
10. USV Sankt Peter-Sulmtal 26 9 7 10 36 — 42 34
11. SV Frauental 26 10 3 13 35 — 51 33
12. USV Eggersdorf 26 9 3 14 51 — 62 30
13. USV Ragnitz 26 7 5 14 40 — 58 26
14. SV Eibiswald 26 4 1 21 31 — 109 13

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord)
V
1. SC Bruck-Mur 26 19 5 2 72 — 25 62
2. DSV Leoben 26 15 6 5 71 — 31 51
3. ATV Irdning 26 14 6 6 50 — 24 48
4. SV Kapfenberg-2 26 14 6 6 59 — 42 48
5. FC Trofaiach 26 12 8 6 51 — 32 44
6. SC Murzhofen 26 12 6 8 53 — 42 42
7. TuS Kraubath 26 10 7 9 40 — 28 37
8. TUS Spielberg 26 9 7 10 34 — 46 34
9. FC Weisskirchen 26 7 12 7 32 — 32 33
10. FC Schladming 26 8 6 12 40 — 61 30
11. ESV Murzzuschlag 26 6 10 10 30 — 33 28
12. SV Thorl 26 6 9 11 37 — 53 27
13. FC Veitsch 26 3 3 20 24 — 82 12
14. FC Judenburg 26 0 3 23 17 — 79 3

Süd-Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd-Ost)
V
1. ADA Anger 26 20 4 2 67 — 14 64
2. SV Feldbach 26 12 8 6 53 — 35 44
3. SK Furstenfeld 26 12 8 6 42 — 30 44
4. FSC Eggendorf 26 13 3 10 49 — 53 42
5. TSV Pollau 26 10 8 8 54 — 41 38
6. SV Ilz 26 9 9 8 49 — 43 36
7. USV Hartberg-Umgebung 26 9 9 8 45 — 39 36
8. HSV Markt Hartmannsdorf 26 8 11 7 48 — 50 35
9. USV Unterlamm 26 7 8 11 38 — 50 29
10. USV Siebing 26 7 6 13 34 — 55 27
11. SU Riegersburg 26 6 9 11 35 — 58 27
12. SV Pischelsdorf 26 7 5 14 34 — 49 26
13. USV Stubenberg 26 5 9 12 34 — 43 24
14. SV Muhldorf 26 6 5 15 39 — 61 23

Tirol Landesliga

Vorarlberg Landesliga

Wien 2. Landesliga

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+7409-2=7407 wiki spaudos ženklai).