Austrijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2020–2021 m.
'
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos IX futbolo lyga 2020–2021 m.,
Austrijos futbolo taurė 2020–2021 m.


Varžybos nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos.

Burgenland 2. Liga

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. SV Steinberg 8 7 0 1 15 — 6 21
2. SV Schattendorf 8 5 2 1 30 — 15 17
3. SV Forchtenstein 8 4 4 0 15 — 9 16
4. SV Rohrbach 8 4 2 2 18 — 13 14
5. ASKO Neutal 7 4 1 2 15 — 13 13
6. ASK Marz 8 4 1 3 12 — 10 13
7. USC Pilgersdorf 8 3 3 2 14 — 14 12
8. SC Neudorfl 8 4 0 4 13 — 14 12
9. SV Drassmarkt 9 3 3 3 11 — 15 12
10. SC Oberpullendorf 6 2 3 1 11 — 14 9
11. ASKO Kaisersdorf 7 1 5 1 14 — 13 8
12. Zemendorf Stottera Pottelsdorf 7 2 0 5 11 — 14 6
13. SV Lackenbach 8 1 2 5 13 — 17 5
14. SV Sigless 8 1 2 5 8 — 14 5
15. SV Oberloisdorf 8 1 1 6 13 — 24 4
16. Lockenhaus Rattersdorf 8 0 3 5 5 — 13 3

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. SC Kittsee 9 6 1 2 24 — 13 19
2. SV Wimpassing 9 6 0 3 22 — 17 18
3. FC Monchhof 8 5 1 2 19 — 11 16
4. SC Gattendorf 9 4 1 4 17 — 20 13
5. SC Apetlon 7 4 0 3 17 — 16 12
6. FC Andau 8 3 2 3 15 — 12 11
7. UFC Pama 7 3 1 3 12 — 12 10
8. USC Wallern 9 2 3 4 13 — 17 9
9. SK Pama 7 2 2 3 12 — 13 8
10. FC Winden 8 1 4 3 13 — 15 7
11. UFC Tadten 6 2 1 3 9 — 14 7
12. UFC Pamhagen 8 2 1 5 8 — 18 7
13. ASV Deutsch Jahrndorf 7 1 3 3 5 — 8 6

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. ASK Schlaining 9 8 0 1 24 — 9 24
2. SV Eberau 9 7 1 1 26 — 7 22
3. Marsch Neuberg 9 7 1 1 23 — 11 22
4. Rotenturm Oberwart 9 7 0 2 20 — 13 21
5. ASKO Jabing 10 6 1 3 18 — 15 19
6. SV Olbendorf 10 4 3 3 19 — 17 15
7. Speedarena Rechnitz 10 4 2 4 14 — 11 14
8. Edelserpentin Bernstein 10 4 2 4 18 — 26 14
9. Lumitech Jennersdorf 10 4 1 5 19 — 18 13
10. SV Heiligenkreuz 10 4 1 5 20 — 21 13
11. SV Muhlgraben 9 3 2 4 15 — 11 11
12. SV Heiligenbrunn 9 3 0 6 12 — 25 9
13. SV Stegersbach 10 2 1 7 14 — 15 7
14. SC Grafenschachen 8 0 4 4 6 — 19 4
15. Haustechniker Sankt Martin 9 1 1 7 6 — 20 4
16. Hausbaufuhrer Rudersdorf 9 1 0 8 11 — 27 3

Kärnten Unterliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / Ost)
V
1. ASK Klagenfurt 14 11 2 1 48 — 11 35
2. SK Sankt Andra-Lavanttal 14 10 3 1 45 — 11 33
3. TSV Grafenstein 14 10 3 1 38 — 12 33
4. SV Eberstein 14 9 1 4 26 — 16 28
5. ASKO Wolfnitz 14 9 0 5 34 — 17 27
6. Austria-2 Klagenfurt 14 6 3 5 31 — 17 21
7. Donau Klagenfurt 14 6 3 5 25 — 25 21
8. ASKO Ludmannsdorf 14 6 2 6 24 — 28 20
9. SC Sankt Stefan 14 6 1 7 29 — 30 19
10. SV Ruden 14 4 4 6 15 — 22 16
11. Sportfreunde Ruckersdorf 14 4 4 6 22 — 33 16
12. Sele Zell 14 3 4 7 22 — 34 13
13. ASV Klagenfurt 14 3 3 8 13 — 29 12
14. SV Gallizien 14 3 3 8 20 — 37 12
15. Sankt Michael Wolfsberg 14 2 3 9 8 — 26 9
16. ASKO Gurnitz 14 0 1 13 4 — 56 1

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / West)
V
1. Admira Villach 13 8 3 2 33 — 15 27
2. FC Nussdorf 13 8 3 2 28 — 17 27
3. Rapid Lienz 13 6 3 4 15 — 10 21
4. SC Landskron 12 6 2 4 23 — 18 20
5. FC Hermagor 13 5 5 3 30 — 28 20
6. SV Greifenburg 13 5 5 3 22 — 22 20
7. WSG Radenthein 13 6 2 5 21 — 24 20
8. Thal Assling 12 6 1 5 28 — 20 19
9. SGA Sirnitz 13 5 3 5 24 — 25 18
10. SV Sachsenburg 13 5 2 6 19 — 23 17
11. SU Matrei 13 3 5 5 20 — 22 14
12. DSG Ledenitzen 13 4 1 8 26 — 27 13
13. Union Lind 13 2 3 8 10 — 28 9
14. SV Seeboden 13 1 2 10 12 — 32 5

Niederösterreich 2. Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. SV Gloggnitz 9 5 3 1 17 — 10 18
2. ASK Eggendorf 8 5 1 2 22 — 11 16
3. SV Stockerau 8 5 1 2 15 — 8 16
4. SC Brunn-Gebirge 9 5 1 3 20 — 18 16
5. FC Mistelbach 7 4 0 3 16 — 9 12
6. FC Bisamberg 6 3 2 1 9 — 6 11
7. TSU Oberganserndorf 6 2 2 2 7 — 10 8
8. ASV Vosendorf 7 2 2 3 10 — 16 8
9. SV Sierndorf 5 2 1 2 8 — 8 7
10. SC Wolkersdorf 6 1 4 1 8 — 10 7
11. Breitenau Schwarzau 9 1 3 5 8 — 16 6
12. SC Leopoldsdorf 8 1 2 5 6 — 15 5
13. ASK Bad Voslau 5 1 1 3 11 — 11 4
14. ASC Korneuburg 5 0 1 4 6 — 15 1

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. SV Haitzendorf 9 9 0 0 43 — 3 27
2. FC Rohrendorf 9 6 1 2 22 — 12 19
3. ASK Ybbs 9 6 1 2 22 — 15 19
4. SC Wieselburg 7 5 2 0 18 — 5 17
5. UFC Sankt Peter 9 5 2 2 22 — 15 17
6. SVg Purgstall 6 3 1 2 13 — 5 10
7. SV Wurmla 9 3 1 5 16 — 14 10
8. SC Rabenstein 9 2 3 4 10 — 25 9
9. SK Eggenburg 8 2 2 4 10 — 17 8
10. SC Herzogenburg 10 2 0 8 13 — 32 6
11. USC Schweiggers 6 1 2 3 7 — 12 5
12. USC Seitenstetten 8 0 4 4 7 — 18 4
13. SC Amaliendorf 7 1 1 5 10 — 23 4
14. SC Melk 6 0 2 4 2 — 19 2

Oberösterreich Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. Vortuna Bad Leonfelden 11 7 2 2 28 — 15 23
2. Union Katsdorf 12 6 5 1 23 — 12 23
3. Admira Linz 11 7 0 4 21 — 10 21
4. Metallbau Blauensteiner Naarn 12 6 3 3 21 — 14 21
5. Wohnbau Dietach 12 6 1 5 24 — 16 19
6. USV Sankt Ulrich 11 5 2 4 24 — 17 17
7. SK Sankt Magdalena 12 5 2 5 15 — 18 17
8. UFC Rohrbach-Berg 11 5 1 5 18 — 18 16
9. Neuzeug Sierning 11 5 0 6 12 — 14 15
10. Haka Traun 11 3 3 5 14 — 26 12
11. Viktoria Marchtrenk 11 2 4 5 14 — 19 10
12. SC Marchtrenk 10 2 3 5 13 — 22 9
13. ASKO Schwertberg 10 2 1 7 8 — 17 7
14. BW Linz-2 9 2 1 6 7 — 24 7

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. Industrial Services Andorf 12 7 4 1 28 — 13 25
2. SK Bad Wimsbach 12 7 3 2 24 — 11 24
3. US Pettenbach 11 7 2 2 27 — 15 23
4. Stampfl-Bau Ostermiething 12 7 1 4 27 — 11 22
5. Waizenauer Scharding 11 7 1 3 22 — 14 22
6. Milch Gmunden 12 5 3 4 16 — 16 18
7. SV Schalchen 12 5 1 6 16 — 23 16
8. Union Dorf 10 4 2 4 13 — 19 14
9. Union Peuerbach 9 4 1 4 12 — 13 13
10. ATSV Sattledt 11 3 3 5 11 — 18 12
11. SC Schwanenstadt 11 3 2 6 9 — 16 11
12. Union Esternberg 11 3 1 7 17 — 22 10
13. Kammer Schorfling 10 1 3 6 9 — 18 6
14. FC Braunau 10 0 1 9 10 — 32 1

Salzburg 1. Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg)
V
1. USV Plainfeld 11 10 1 0 43 — 10 31
2. ASV Salzburg 12 8 2 2 32 — 14 26
3. SK Strobl 11 6 2 3 30 — 17 20
4. SC Muhlbach-Pinzgau 13 6 2 5 14 — 18 20
5. SV Anthering 11 5 2 4 21 — 16 17
6. SC Leogang 13 5 2 6 20 — 24 17
7. USK Sankt Michael 11 5 1 5 23 — 19 16
8. SV Schwarzach 11 5 1 5 28 — 25 16
9. SC Bad Hofgastein 10 4 3 3 13 — 12 15
10. USV Berndorf 10 3 4 3 17 — 18 13
11. Union Henndorf 11 4 0 7 16 — 21 12
12. USC Piesendorf 11 4 0 7 16 — 27 12
13. SC Tamsweg 11 2 4 5 19 — 23 10
14. SV Grodig-2 12 3 0 9 15 — 38 9
15. SC Pfarrwerfen 12 3 0 9 19 — 44 9

Steiermark Oberliga

Mitte-West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte-West)
V
1. FC Grossklein 10 9 0 1 32 — 8 27
2. Installationen Beranek Rein 10 6 2 2 17 — 13 20
3. Mochart Koflach 9 4 4 1 10 — 4 16
4. Draxler Mooskirchen 9 5 1 3 13 — 8 16
5. Rebenland Leutschach 10 5 1 4 16 — 12 16
6. Karton Frohnleiten 7 4 3 0 14 — 7 15
7. Raiffeisen Gratkorn 10 3 3 4 11 — 15 12
8. Fliesen Klampfer Gabersdorf 10 3 2 5 15 — 18 11
9. SV Pachern 9 3 2 4 13 — 17 11
10. SV Strass 9 3 0 6 15 — 18 9
11. Tondach Gleinstatten 8 2 2 4 7 — 17 8
12. Hotels Gossendorf 9 2 0 7 12 — 19 6
13. Rader Nais Tobelbad 9 1 3 5 5 — 17 6
14. Sadiki Bau Barnbach 7 1 1 5 8 — 15 4

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord)
V
1. Stadtwerke Trofaiach 10 5 5 0 20 — 8 20
2. Stadtwerke Judenburg 10 5 3 2 24 — 11 18
3. SVU Murau 10 5 3 2 22 — 12 18
4. Kindberg Murzhofen 10 6 0 4 31 — 22 18
5. SV Kapfenberg-2 10 5 3 2 23 — 14 18
6. FC Schladming 10 5 2 3 22 — 13 17
7. ESV Knittelfeld 10 5 1 4 18 — 18 16
8. Unzmarkt Frauenburg 10 4 2 4 15 — 21 14
9. ASV Bad Mitterndorf 9 3 4 2 15 — 9 13
10. TuS Krieglach 9 3 2 4 19 — 24 11
11. Gabriel Irdning 10 2 4 4 13 — 17 10
12. FC Obdach 10 3 0 7 18 — 30 9
13. Central Dancing Hinterberg 9 1 1 7 10 — 31 4
14. SV Sankt Lorenzen 9 1 0 8 8 — 28 3

Süd-Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd-Ost)
V
1. UFC Fehring 10 9 1 0 48 — 8 28
2. TSV Hartberg-2 9 6 1 2 21 — 10 19
3. SV Pischelsdorf 9 6 0 3 26 — 19 18
4. Tunnelpersonal Kirchberg 9 6 0 3 21 — 15 18
5. TUS Bad Waltersdorf 10 6 0 4 25 — 27 18
6. SV Anger 9 5 1 3 24 — 14 16
7. Sparkasse Feldbach 10 5 1 4 19 — 17 16
8. Raiffeisen Eichkogl 10 4 2 4 14 — 15 14
9. SV Fladnitz 10 4 1 5 17 — 18 13
10. SV Krottendorf 10 3 3 4 22 — 18 12
11. TSV Pollau 8 3 1 4 13 — 17 10
12. Elektrotechnik Pfeifer Waldbach 9 2 0 7 13 — 19 6
13. SV Ilztal 9 1 1 7 7 — 35 4
14. FC Gleisdorf-2 10 0 0 10 6 — 44 0

Tirol Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. FC Kufstein-2 13 9 3 1 30 — 14 30
2. Munster Kramsach 13 9 2 2 29 — 16 29
3. SV Brixen 13 7 4 2 36 — 17 25
4. SVg Mayrhofen 13 7 4 2 33 — 16 25
5. SK Hippach 13 6 4 3 23 — 21 22
6. FC Buch 13 5 5 3 20 — 18 20
7. SV Thiersee 13 6 2 5 28 — 28 20
8. Raika Kolsass-Weer 13 3 4 6 23 — 28 13
9. FC Bruckhausl 13 3 3 7 23 — 35 12
10. SVG Stumm 13 3 2 8 37 — 39 11
11. FC Schwoich 13 2 5 6 20 — 31 11
12. SV Walchsee 13 3 2 8 16 — 28 11
13. SV Angerberg 13 2 4 7 17 — 29 10
14. Steinbacher Kirchdorf 13 2 4 7 20 — 35 10

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. Prutz Serfaus 13 10 1 2 43 — 13 31
2. AC Innsbruck 13 9 4 0 38 — 10 31
3. Weber Beton Oberperfuss 13 8 2 3 46 — 22 26
4. Schonwies Mils 13 8 2 3 33 — 13 26
5. SV Reutte 13 8 2 3 28 — 15 26
6. Stubai Neustift 13 7 2 4 39 — 16 23
7. SV Absam 13 7 1 5 28 — 17 22
8. SV Thaur 13 6 3 4 34 — 26 21
9. SV Landeck 13 5 1 7 31 — 35 16
10. SV Matrei 13 4 0 9 25 — 34 12
11. FC Vils 13 3 3 7 18 — 29 12
12. West Innsbruck 13 2 1 10 16 — 33 7
13. SV Fritzens 13 1 3 9 12 — 64 6
14. Plateau Seefeld 13 0 1 12 8 — 72 1

Vorarlberg Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. SK Meiningen 12 8 3 1 26 — 10 27
2. Eco-Park Horbranz 12 8 2 2 25 — 9 26
3. Renault Malin Sulz 12 7 3 2 31 — 15 24
4. Brauerei Frastanz 12 7 2 3 31 — 14 23
5. Sport Haschko Sulzberg 12 7 1 4 28 — 18 22
6. Ender Klima Altenstadt 12 5 4 3 20 — 17 19
7. FC Dornbirn-2 12 4 2 6 25 — 25 14
8. Peter Dach Koblach 12 4 1 7 26 — 33 13
9. Hagspiel Hittisau 10 4 0 6 18 — 21 12
10. Reinis Hausgemachtes Kennelbach 10 3 1 6 17 — 23 10
11. Erne Schlins 12 2 4 6 25 — 34 10
12. Elektro Graf Hatlerdorf 11 3 1 7 14 — 35 10
13. Metzler Werkzeuge Brederis 11 1 0 10 10 — 42 3

Wien 2. Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wien)
V
1. Dinamo Helfort 13 10 3 0 42 — 10 33
2. Columbia Floridsdorf 13 9 1 3 34 — 15 28
3. Ostbahn XI Wien 13 9 1 3 30 — 15 28
4. NAC Wien 13 8 2 3 35 — 27 26
5. Simmering Wien 13 8 1 4 30 — 22 25
6. FAC Wien-2 13 6 4 3 26 — 18 22
7. 1980 Wien 13 7 0 6 32 — 21 21
8. Red Star Penzing 12 5 3 4 36 — 25 18
9. LAC-Inter Wien 13 5 3 5 25 — 26 18
10. Hellas Kagran 13 5 2 6 33 — 31 17
11. Siemens Grossfeld 13 5 0 8 21 — 24 15
12. 1210 Wien 13 4 1 8 30 — 46 13
13. Fortuna Wien 13 3 3 7 18 — 36 12
14. A11-Rapid Oberlaa 12 2 2 8 18 — 30 8
15. Riverside Wien 13 2 2 9 13 — 30 8
16. Gersthof Wien 13 0 2 11 12 — 59 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+13390-0=13390 wiki spaudos ženklai).