Austrijos IV futbolo lyga 1981–1982 m.
2. Liga Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SV Antau | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | FC Andau | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | SV Eberau | — |
2. Landesliga Niederösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | ASK Gloggnitz | 28 | 18 | 7 | 3 | 63 — 30 | 43 | ||
2. | SC Melk | 28 | 15 | 10 | 3 | 42 — 20 | 40 | ||
3. | ASV Vosendorf | 28 | 17 | 5 | 6 | 52 — 31 | 39 | ||
4. | SC Zwettl | 28 | 12 | 7 | 9 | 48 — 37 | 31 | ||
5. | ASK Ybbs | 28 | 11 | 9 | 8 | 56 — 48 | 31 | ||
6. | SV Ziersdorf | 28 | 12 | 7 | 9 | 46 — 44 | 31 | ||
7. | SV Wiener Neudorf | 28 | 10 | 8 | 10 | 40 — 36 | 28 | ||
8. | SV Waidhofen-Thaya | 28 | 10 | 7 | 11 | 43 — 39 | 27 | ||
9. | SC Brunn | 28 | 9 | 8 | 11 | 39 — 38 | 26 | ||
10. | ATSV Fischamend | 28 | 8 | 9 | 11 | 31 — 44 | 25 | ||
11. | SVg Pitten | 28 | 9 | 6 | 13 | 40 — 49 | 24 | ||
12. | ASK Ternitz | 28 | 8 | 5 | 15 | 37 — 65 | 21 | ||
13. | WSV Traisen | 28 | 7 | 6 | 15 | 39 — 52 | 20 | ||
14. | GV Sankt Polten | 28 | 4 | 11 | 13 | 37 — 61 | 19 | ||
15. | SC Laa | 28 | 4 | 7 | 17 | 38 — 57 | 15 |
2. Landesliga Oberösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | SV Garsten | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 — 31 | 34 | ||
2. | ATSV Leonding | 26 | 12 | 7 | 7 | 38 — 27 | 31 | ||
3. | SC Horsching | 26 | 13 | 3 | 10 | 42 — 29 | 29 | ||
4. | SK Ernsthofen | 26 | 10 | 9 | 7 | 35 — 28 | 29 | ||
5. | UFC Eferding | 26 | 10 | 9 | 7 | 37 — 32 | 29 | ||
6. | SV Gallneukirchen | 26 | 12 | 5 | 9 | 34 — 30 | 29 | ||
7. | ASK Sankt Valentin | 26 | 9 | 8 | 9 | 30 — 31 | 26 | ||
8. | ATSV Steyr | 26 | 11 | 3 | 12 | 40 — 35 | 25 | ||
9. | SV Aschach-Donau | 26 | 9 | 7 | 10 | 32 — 42 | 25 | ||
10. | Union Vorderweissenbach | 26 | 7 | 10 | 9 | 34 — 37 | 24 | ||
11. | SC Marchtrenk | 26 | 8 | 7 | 11 | 34 — 33 | 23 | ||
12. | Urfahr Linz | 26 | 7 | 8 | 11 | 33 — 46 | 22 | ||
13. | SK Enns | 26 | 6 | 8 | 12 | 25 — 36 | 20 | ||
14. | Blaue Elf Linz | 26 | 6 | 6 | 14 | 30 — 55 | 18 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | Eintracht Wels | 26 | 19 | 2 | 5 | 53 — 30 | 40 | ||
2. | SK Scharding | 26 | 17 | 4 | 5 | 53 — 15 | 38 | ||
3. | ATSV Timelkam | 26 | 14 | 4 | 8 | 38 — 37 | 32 | ||
4. | SV Braunau | 26 | 12 | 6 | 8 | 45 — 34 | 30 | ||
5. | Union Natternbach | 26 | 8 | 11 | 7 | 43 — 44 | 27 | ||
6. | ATSV Scharding | 26 | 7 | 12 | 7 | 29 — 31 | 26 | ||
7. | Hertha Wels | 26 | 9 | 7 | 10 | 36 — 38 | 25 | ||
8. | SV Pichl | 26 | 10 | 5 | 11 | 36 — 46 | 25 | ||
9. | ATSV Ranshofen | 26 | 9 | 6 | 11 | 41 — 49 | 24 | ||
10. | Union Steinerkirchen | 26 | 8 | 8 | 10 | 32 — 46 | 24 | ||
11. | Union Esternberg | 26 | 7 | 8 | 11 | 30 — 35 | 22 | ||
12. | SV Grieskirchen | 26 | 6 | 9 | 11 | 35 — 38 | 21 | ||
13. | Attergau Sankt Georgen | 26 | 4 | 7 | 15 | 24 — 35 | 15 | ||
14. | ATSV Lenzing | 26 | 5 | 5 | 16 | 28 — 45 | 15 |
|