Austrijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2018–2019 m.
Varžybos Austrijos IV futbolo lyga
Sezonas Austrijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Austrijos futbolo taurė 2018–2019 m.


Burgenland 2. Liga

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. FSG Oberpetersdorf-Schwarzenbach 30 19 7 4 60 — 27 64
2. SV Schattendorf 30 15 7 8 52 — 40 52
3. SC Neudorfl 30 14 9 7 58 — 38 51
4. USC Pilgersdorf 30 15 6 9 51 — 32 51
5. SV Rohrbach 30 15 5 10 44 — 37 50
6. Lockenhaus Rattersdorf 30 13 9 8 64 — 45 48
7. SV Forchtenstein 30 13 7 10 61 — 51 46
8. SC Oberpullendorf 30 12 9 9 58 — 57 45
9. Zemendorf Stottera Pottelsdorf 30 12 5 13 37 — 46 41
10. SV Steinberg 30 11 5 14 45 — 50 38
11. SV Sigless 30 9 9 12 27 — 37 36
12. SV Drassmarkt 30 9 6 15 44 — 57 33
13. SV Oberloisdorf 30 8 8 14 46 — 60 32
14. SV Lackenbach 30 9 5 16 38 — 52 32
15. ASK Marz 30 7 6 17 35 — 55 27
16. SC Nikitsch 30 5 5 20 30 — 66 20

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. ASKO Klingenbach 26 16 4 6 65 — 28 52
2. FC Winden 26 13 8 5 55 — 45 47
3. SK Pama 26 12 7 7 39 — 33 43
4. ASV Deutsch Jahrndorf 26 12 5 9 55 — 50 41
5. SC Apetlon 26 12 5 9 40 — 37 41
6. USC Wallern 26 11 5 10 56 — 50 38
7. UFC Pama 26 11 5 10 41 — 44 38
8. SC Trausdorf 26 10 6 10 67 — 58 36
9. SC Gattendorf 26 10 6 10 44 — 37 36
10. SC Kittsee 26 10 5 11 55 — 52 35
11. UFC Pamhagen 26 10 4 12 46 — 53 34
12. FC Andau 26 10 2 14 48 — 59 32
13. FC Illmitz 26 6 5 15 46 — 59 23
14. SC Frauenkirchen 26 3 5 18 26 — 78 14

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. SV Gussing 30 19 5 6 70 — 39 62
2. SV Eberau 30 18 4 8 86 — 34 58
3. USV Rudersdorf 30 16 3 11 64 — 45 51
4. SpG Edelserpentin 30 13 11 6 44 — 36 50
5. UFC Jennersdorf 30 14 7 9 56 — 36 49
6. SV Muhlgraben 30 13 6 11 42 — 38 45
7. SV Neuberg 30 11 9 10 60 — 51 42
8. ASK Schlaining 30 12 5 13 48 — 50 41
9. SC Grafenschachen 30 11 8 11 48 — 59 41
10. SV Olbendorf 30 11 5 14 49 — 53 38
11. SV Heiligenbrunn 30 9 10 11 39 — 50 37
12. ASK Rotenturm 30 9 10 11 39 — 51 37
13. SV Rechnitz 30 11 4 15 41 — 61 37
14. SV Heiligenkreuz 30 9 7 14 37 — 54 34
15. SV Grosspetersdorf 30 7 10 13 43 — 51 31
16. SV Deutsch Kaltenbrunn 30 4 2 24 29 — 87 14

Kärnten Unterliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / Ost)
V
1. SV Kraig 30 19 8 3 80 — 34 65
2. SV Eberstein 30 19 8 3 74 — 29 65
3. TSV Grafenstein 30 17 9 4 71 — 37 60
4. SF Ruckersdorf 30 13 8 9 63 — 58 47
5. Donau Klagenfurt 30 13 7 10 68 — 54 46
6. ASKO Gurnitz 30 13 7 10 55 — 53 46
7. SK Sankt Andra Lavanttal 30 12 6 12 62 — 53 42
8. FC Sankt Michael Lavanttal 30 11 9 10 57 — 54 42
9. SV Ruden 30 12 6 12 62 — 60 42
10. ASK Klagenfurt 30 11 5 14 51 — 60 38
11. ASKO Ludmannsdorf 30 10 8 12 48 — 57 38
12. Sele Zell 30 9 8 13 51 — 67 35
13. SV Gallizien 30 9 8 13 51 — 77 35
14. FC Eisenkappel 30 7 7 16 43 — 69 28
15. ASV Sankt Margarethen Lavanttal 30 5 4 21 42 — 75 19
16. SC Globasnitz 30 3 6 21 40 — 81 15

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kärnten / West)
V
1. SV Dellach-Gail 28 19 4 5 100 — 40 61
2. SC Landskron 28 14 9 5 73 — 32 51
3. DSG Ledenitzen 28 14 7 7 57 — 39 49
4. URC Thal-Assling 28 14 5 9 46 — 39 47
5. FC Nussdorf 28 12 7 9 52 — 41 43
6. BW Sachsenburg 28 11 7 10 49 — 44 40
7. ASV Klagenfurt 28 10 10 8 50 — 51 40
8. SGA Sirnitz 28 11 5 12 46 — 68 38
9. WSG Radenthein 28 9 10 9 36 — 42 37
10. SV Greifenburg 28 9 8 11 54 — 57 35
11. SV Seeboden 28 10 5 13 41 — 55 35
12. Rapid Lienz 28 9 7 12 41 — 51 34
13. ATUS Notsch 28 7 9 12 38 — 47 30
14. SV Penk 28 9 3 16 41 — 59 30
15. SK Kirchbach 28 3 2 23 19 — 78 11
16. ASKO Furnitz 0 0 0 0 0 — 0 0

Niederösterreich 2. Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Ost)
V
1. ASK Mannersdorf 26 18 5 3 56 — 17 59
2. ASK Bad Voslau 26 14 5 7 54 — 38 47
3. SC Wolkersdorf 26 12 7 7 31 — 29 43
4. ASK Eggendorf 26 11 7 8 46 — 37 40
5. SC Brunn-Gebirge 26 10 8 8 39 — 29 38
6. ASV Vosendorf 26 12 2 12 46 — 41 38
7. SV Gloggnitz 26 10 8 8 38 — 38 38
8. SV Sierndorf 26 10 6 10 37 — 38 36
9. FC Mistelbach 26 10 5 11 37 — 44 35
10. SC Leopoldsdorf-Marchfelde 26 7 10 9 37 — 39 31
11. SV Stockerau 26 7 7 12 28 — 43 28
12. ASC Korneuburg 26 6 9 11 28 — 41 27
13. TSU Oberganserndorf 26 6 5 15 25 — 47 23
14. SVg Guntramsdorf 26 5 4 17 28 — 49 19

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. ASV Schrems 26 18 5 3 54 — 16 59
2. SV Haitzendorf 26 15 5 6 61 — 31 50
3. SC Amaliendorf 26 12 7 7 53 — 44 43
4. SC Herzogenburg 26 13 2 11 44 — 41 41
5. ASK Ybbs 26 10 10 6 42 — 31 40
6. SV Wurmla 26 9 10 7 34 — 34 37
7. SC Melk 26 11 3 12 57 — 52 36
8. SC Rabenstein 26 9 8 9 43 — 42 35
9. SK Eggenburg 26 10 5 11 45 — 51 35
10. USC Seitenstetten 26 9 6 11 35 — 40 33
11. SC Wieselburg 26 8 8 10 25 — 30 32
12. SV Sieghartskirchen 26 7 4 15 38 — 60 25
13. USV Langenlois 26 4 8 14 35 — 65 20
14. USC Weissenkirchen 26 4 5 17 30 — 59 17

Oberösterreich Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. SV Bad Schallerbach 26 16 6 4 48 — 19 54
2. UFC Rohrbach-Berg 26 13 4 9 57 — 44 43
3. Union Katsdorf 26 13 4 9 40 — 35 43
4. Viktoria Marchtrenk 26 12 6 8 57 — 35 42
5. Vortuna Bad Leonfelden 26 13 3 10 56 — 38 42
6. SK Sankt Magdalena 26 12 4 10 35 — 35 40
7. USV Sankt Ulrich 26 11 6 9 39 — 33 39
8. Wohnbau Dietach 26 12 3 11 47 — 46 39
9. Admira Linz 26 11 3 12 46 — 44 36
10. DSG Naarn 26 9 8 9 30 — 25 35
11. SV Traun 26 9 4 13 44 — 43 31
12. Union Vorderweissenbach 26 7 5 14 38 — 67 26
13. SV Gallneukirchen 26 1 5 20 17 — 76 8
14. ASV Sankt Marienkirchen 26 8 9 9 27 — 41 33

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. SV Friedburg 26 14 7 5 64 — 29 49
2. Union Mondsee 26 14 7 5 36 — 19 49
3. SK Scharding 26 13 7 6 53 — 34 46
4. FC Andorf 26 12 8 6 41 — 30 44
5. SV Schalchen 26 12 7 7 47 — 37 43
6. SK Bad Wimsbach 26 10 8 8 39 — 40 38
7. SC Schwanenstadt 26 10 6 10 40 — 45 36
8. UFC Ostermiething 26 11 3 12 43 — 49 36
9. Union Esternberg 26 10 4 12 45 — 46 34
10. US Pettenbach 26 9 6 11 44 — 38 33
11. ATSV Sattledt 26 8 8 10 28 — 35 32
12. FC Braunau 26 7 7 12 43 — 48 28
13. SK Altheim 26 6 5 15 39 — 70 23
14. ASKO Vorchdorf 26 1 7 18 26 — 68 10

Salzburg 1. Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg)
V
1. FC Bergheim 26 19 5 2 62 — 25 62
2. UFC Hallwang 26 17 3 6 76 — 27 54
3. UFC Siezenheim 26 15 6 5 69 — 40 51
4. USV Berndorf 26 15 2 9 57 — 41 47
5. SC Muhlbach-Pinzgau 26 12 2 12 41 — 46 38
6. SV Anthering 26 10 7 9 57 — 48 37
7. SC Bad Hofgastein 26 10 5 11 53 — 39 35
8. Union Henndorf 26 9 6 11 37 — 42 33
9. USK Sankt Michael 26 9 6 11 40 — 49 33
10. SV Schwarzach 26 9 3 14 32 — 44 30
11. SV Grodig-2 26 9 0 17 27 — 76 27
12. SC Tamsweg 26 7 5 14 35 — 42 26
13. SC Pfarrwerfen 26 7 5 14 44 — 64 26
14. FC Hallein 26 6 1 19 35 — 82 19

Steiermark Oberliga

Mitte-West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte-West)
V
1. Weinland Gamlitz 26 14 7 5 55 — 35 49
2. SV Gossendorf 26 13 8 5 34 — 18 47
3. TuS Rein 26 13 6 7 62 — 42 45
4. Tondach Gleinstatten 26 13 6 7 48 — 29 45
5. USV Gabersdorf 26 14 3 9 43 — 26 45
6. FC Grossklein 26 12 7 7 57 — 47 43
7. ASK Koflach 26 11 7 8 48 — 36 40
8. SV Pachern 26 11 5 10 45 — 44 38
9. SU Rebenland 26 8 8 10 28 — 44 32
10. SV Strass 26 9 3 14 47 — 60 30
11. FC Gratkorn 26 7 6 13 43 — 56 27
12. SV Tobelbad 26 6 7 13 39 — 54 25
13. USV Mooskirchen 26 4 9 13 30 — 49 21
14. SV Peggau 26 2 8 16 28 — 67 14

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord)
V
1. SV Rottenmann 26 21 2 3 76 — 30 65
2. ASV Bad Mitterndorf 26 13 6 7 42 — 25 45
3. FC Judenburg 26 13 5 8 51 — 35 44
4. FC Schladming 26 12 6 8 55 — 36 42
5. SVU Murau 26 11 5 10 53 — 51 38
6. FC Kindberg-Murzhofen 26 9 8 9 49 — 43 35
7. SV Kapfenberg-2 26 10 4 12 49 — 47 34
8. FC Trofaiach 26 10 4 12 41 — 48 34
9. Unzmarkt Frauenburg 26 10 3 13 47 — 53 33
10. FC Obdach 26 9 3 14 31 — 54 30
11. ESV Knittelfeld 26 6 10 10 34 — 49 28
12. SV Hinterberg 26 7 7 12 32 — 48 28
13. ATV Irdning 26 7 6 13 37 — 64 27
14. SC Pernegg 26 5 9 12 32 — 46 24

Süd-Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd-Ost)
V
1. SV Ilz 26 19 4 3 69 — 31 61
2. UFC Fehring 26 17 5 4 78 — 33 56
3. FSC Hartberg-2 26 14 5 7 55 — 41 47
4. TSV Kirchberg 26 14 4 8 61 — 44 46
5. SV Anger 26 12 6 8 47 — 36 42
6. FC Gleisdorf-2 26 13 2 11 56 — 66 41
7. SV Krottendorf 26 10 5 11 56 — 53 35
8. SVH Waldbach 26 9 7 10 44 — 46 34
9. SV Fladnitz 26 9 6 11 44 — 43 33
10. SV Feldbach 26 8 5 13 32 — 43 29
11. TUS Bad Waltersdorf 26 7 7 12 43 — 55 28
12. SV Pischelsdorf 26 6 4 16 34 — 59 22
13. SU Hof 26 3 9 14 25 — 57 18
14. SV Rohrbach 1950 26 4 5 17 29 — 66 17

Tirol Landesliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. SV Fugen 26 19 4 3 68 — 26 61
2. SK Ebbs 26 18 3 5 55 — 28 57
3. SVg Mayrhofen 26 17 4 5 74 — 26 55
4. FC Buch 26 12 8 6 58 — 35 44
5. FC Kufstein-2 26 11 3 12 43 — 45 36
6. FC Schwoich 26 11 3 12 43 — 52 36
7. SV Kolsass-Weer 26 7 10 9 47 — 45 31
8. SVG Stumm 26 8 7 11 54 — 60 31
9. SV Brixen 26 8 7 11 48 — 59 31
10. SK Hippach 26 8 6 12 42 — 40 30
11. SV Angerberg 26 7 4 15 43 — 67 25
12. FC Bruckhausl 26 6 7 13 30 — 54 25
13. SPG Sankt Ulrich-Hochfilzen 26 6 6 14 30 — 69 24
14. SV Walchsee 26 5 6 15 30 — 59 21

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. Silz Motz 26 20 3 3 81 — 32 63
2. SC Mils 26 19 5 2 94 — 40 62
3. SV Absam 26 18 5 3 74 — 33 59
4. Schonwies Mils 26 14 6 6 55 — 37 48
5. West Innsbruck 26 11 5 10 69 — 56 38
6. SSV Neustift 26 11 4 11 66 — 57 37
7. SV Oberperfuss 26 10 6 10 55 — 61 36
8. SV Thaur 26 10 5 11 61 — 67 35
9. SV Matrei 26 8 3 15 37 — 76 27
10. Prutz Serfaus 26 7 5 14 45 — 57 26
11. SV Reutte 26 7 5 14 43 — 60 26
12. Plateau Seefeld 26 6 4 16 42 — 79 22
13. FC Vils 26 6 3 17 43 — 58 21
14. SV Fritzens 26 3 5 18 33 — 85 14

Vorarlberg Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. FC Lustenau 30 22 5 3 98 — 34 71
2. FC Schruns 30 18 4 8 68 — 34 58
3. SC Gofis 30 17 6 7 72 — 43 57
4. VfB Bezau 30 15 8 7 52 — 38 53
5. FC Hard 30 16 4 10 64 — 44 52
6. SV Ludesch 30 16 3 11 65 — 37 51
7. SK Meiningen 30 15 3 12 59 — 47 48
8. FC Kennelbach 30 15 2 13 53 — 52 47
9. TSV Altenstadt 30 13 4 13 50 — 53 43
10. FC Sulzberg 30 11 4 15 44 — 57 37
11. FC Koblach 30 10 5 15 45 — 58 35
12. SV Frastanz 30 9 7 14 58 — 65 34
13. FC Schlins 30 10 3 17 35 — 60 33
14. FC Horbranz 30 9 5 16 27 — 54 32
15. Brederis Rankweil 30 7 4 19 46 — 91 25
16. FC Schwarzach 30 2 3 25 21 — 90 9

Wien 2. Landesliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wien)
V
1. First Wien 30 25 3 2 124 — 23 78
2. Simmering Wien 30 22 4 4 94 — 25 70
3. Red Star Penzing 30 14 9 7 67 — 32 51
4. Helfort Wien 30 15 6 9 59 — 46 51
5. FAC Wien-2 30 13 10 7 65 — 47 49
6. Hellas Kagran 30 14 5 11 64 — 56 47
7. LAC-Inter Wien 30 14 3 13 51 — 60 45
8. Stadlau-2 Wien 30 13 5 12 54 — 58 44
9. Fortuna Wien 30 12 5 13 62 — 65 41
10. Gersthof Wien 30 12 5 13 51 — 54 40
11. Rapid Oberlaa 30 11 7 12 46 — 62 39
12. Siemens Grossfeld 30 11 5 14 52 — 55 38
13. NAC Wien 30 9 7 14 47 — 67 34
14. Riverside Wien 30 6 6 18 38 — 77 24
15. Ankerbrot Wien 30 3 6 21 35 — 90 15
16. Hirschstetten Wien 30 2 2 26 24 — 116 8

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+13728-0=13728 wiki spaudos ženklai).