Izraelio III futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Izraelio III futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio futbolo taurė 2018–2019 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2019 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
https://int.soccerway.com/national/israel/liga-bet/20182019/


North A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Ironi Tamra 26 20 4 2 60 — 16 64
2. Hapoel Bueine 26 19 3 4 59 — 19 60
3. Ahva Kafr Manda 26 17 6 3 67 — 24 57
4. Beitar Nahariya 26 12 6 8 40 — 33 42
5. Ihud Bnei Majd al-Krum 26 12 5 9 37 — 31 41
6. Bnei HaGolan VeHaGalil 26 12 4 10 44 — 43 40
7. Maccabi Maalot-Tarshiha 26 10 5 11 49 — 43 35
8. Ironi Bnei Kabul 26 9 4 13 30 — 34 31
9. Tzeirei Tamra 26 8 6 12 31 — 31 30
10. Ahi Akko 26 8 4 14 28 — 56 28
11. Maccabi Bnei Nahaf Qasem 26 6 7 13 24 — 52 25
12. Tzeirei Kafr Kanna 26 6 6 14 27 — 41 24
13. Maccabi Ahva Yarka 26 5 3 18 22 — 59 18
14. Elnahada Nazareth 26 4 5 17 17 — 53 17
15. Maccabi Tzeirei Shefa-Amr 0 0 0 0 0 — 0 0
16. Ahva Arraba 0 0 0 0 0 — 0 -2

North B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Daburiyya Osama 26 20 4 2 71 — 15 64
2. Hapoel Bnei Arara 26 17 4 5 55 — 22 55
3. Hapoel Bnei Fureidis 26 15 6 5 50 — 26 51
4. Hapoel Tirat HaCarmel 26 14 6 6 41 — 30 48
5. Hapoel Bnei Musmus 26 14 4 8 52 — 35 46
6. Maccabi Nujeidat 26 12 8 6 33 — 25 44
7. Maccabi Bnei Raina 26 13 4 9 44 — 20 43
8. Hapoel Sandala Gilboa 26 12 4 10 46 — 38 40
9. Maccabi Ahi Iksal 26 8 3 15 31 — 46 27
10. Ihud Bnei Baqa 26 6 6 14 27 — 48 24
11. Ihud Bnei Kafr Qara 26 5 5 16 28 — 55 19
12. Hapoel Beit Shean 26 6 7 13 38 — 49 16
13. Hapoel Daliyat al-Karmel 26 5 1 20 28 — 90 16
14. Hapoel Ramot Menashe 26 3 2 21 35 — 80 11
15. Maccabi Ein Mahil 0 0 0 0 0 — 0 0
16. Tzeirei Ironi Baqa 0 0 0 0 0 — 0 0

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ironi Or Yehuda 30 22 7 1 77 — 22 73 1–2
2. Shimshon Tel Aviv 30 22 7 1 74 — 16 73 1–2
3. Beitar Ramat Gan 30 15 1 14 54 — 40 46
4. Ironi Beit Dagan 30 15 1 14 62 — 47 46
5. Hapoel Kiryat Ono 30 13 6 11 41 — 32 45
6. Maccabi Ironi Amishav 30 12 9 9 53 — 54 45
7. Hapoel Kafr Qasim Shouaa 30 11 8 11 38 — 40 41
8. Hapoel Ihud Bnei Jatt 30 11 7 12 47 — 52 40
9. Hapoel Hod HaSharon 30 11 6 13 46 — 45 39
10. Beitar Petah Tikva 30 10 7 13 39 — 55 37
11. Bnei Jaffa Ortodoxim 30 10 7 13 50 — 61 37
12. Shimshon Bnei Tayibe 30 8 13 9 39 — 45 37
13. Tzeirei Tayibe 30 9 7 14 39 — 52 34
14. Hapoel Kafr Bara 30 8 10 12 31 — 50 34
15. Hapoel Nahlat Yehuda 30 9 4 17 32 — 57 31
16. Roei Heshbon Tel Aviv 30 3 2 25 24 — 78 11
Dėl 1-osios vietos Ironi Or Yehuda Shimshon Tel Aviv 1-1 (baud. 3-0)

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Ashdod 30 23 3 4 70 — 17 72
2. Maccabi Kiryat Malakhi 30 23 2 5 75 — 25 71
3. Maccabi Ironi Sderot 30 22 4 4 66 — 14 70
4. MS Dimona 30 19 6 5 74 — 28 63
5. Hapoel Yeruham 30 19 6 5 70 — 31 63
6. Shikun HaMizrah Rishon LeZion 30 14 3 13 46 — 34 45
7. Ironi Modiin 30 11 5 14 48 — 51 38
8. Maccabi Ironi Netivot 30 11 3 16 44 — 53 36
9. MS Beer Sheva 30 10 6 14 33 — 33 36
10. Beitar Ironi Maale Adumim 30 11 2 17 36 — 45 35
11. Bnei Eilat 30 10 4 16 37 — 56 34
12. Ironi Kuseife 30 10 4 16 42 — 58 34
13. Beitar Ironi Kiryat Gat 30 8 9 13 33 — 54 33
14. Hapoel Lod 30 7 6 17 32 — 82 27
15. Bnei Yeechalal Rehovot 30 6 4 20 22 — 67 22
16. Beitar Givat Zeev 30 1 3 26 12 — 92 3

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Maccabi Kiryat Malakhi Hapoel Yeruham 2-3
Maccabi Ironi Sderot MS Dimona 0-0 (baud. 4-2)
Hapoel Bueine Ihud Bnei Majd al-Krum 1-0
Ahva Kafr Manda Beitar Nahariya 3-0
Hapoel Bnei Fureidis Hapoel Tirat HaCarmel 2-0
Beitar Ramat Gan Ironi Beit Dagan 0-0 (baud. 4-2)
Shimshon Tel Aviv Hapoel Kiryat Ono 1-0
Hapoel Bnei Arara Hapoel Bnei Musmus 2-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Bueine Ahva Kafr Manda 1-3
Maccabi Ironi Sderot Hapoel Yeruham 2-0
Hapoel Bnei Arara Hapoel Bnei Fureidis 0-0 (baud. 4-3)
Shimshon Tel Aviv Beitar Ramat Gan 1-3 (prat.)

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Bnei Arara Ahva Kafr Manda 2-1
Maccabi Ironi Sderot Beitar Ramat Gan 1-0

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Maccabi Ahva Yarka Elnahada Nazareth 1-1 (baud. 3-1)
Hapoel Daliyat al-Karmel Hapoel Ramot Menashe 2-4
Tzeirei Tayibe Hapoel Kafr Bara 1-1 (baud. 3-4)
Beitar Ironi Kiryat Gat Hapoel Lod 0-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5019-0=5019 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-0=0 wiki spaudos ženklai).