Izraelio III futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2013–2014 m.
Varžybos Izraelio III futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Izraelio futbolo taurė 2013–2014 m.


North A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ihud Bnei Majd al-Krum 30 22 5 3 64 — 14 71
2. Hapoel Kafr Kanna 30 22 5 3 64 — 25 71
3. Maccabi Sektzia Maalot-Tarshiha 30 16 4 10 54 — 31 52
4. Ahva Kafr Manda 30 15 6 9 45 — 43 51
5. Hapoel Shefa-Amr 30 15 4 11 54 — 52 49
6. Bnei Kabul 30 13 5 12 37 — 33 44
7. Hapoel Bueine 30 13 5 12 47 — 42 44
8. Hapoel Kaukab 30 12 2 16 35 — 48 372
9. Beitar Haifa 30 11 4 15 53 — 62 37
10. Maccabi Acre 30 10 7 13 42 — 46 37
11. Ahi Acre 30 10 6 14 43 — 47 36
12. Hapoel Ihud Bnei Sumei 30 10 5 15 45 — 58 35
13. Bnei Maghar 30 10 5 15 43 — 49 35
14. Maccabi Tamra 30 7 8 15 32 — 55 29
15. Hapoel Sakhnin 30 7 5 18 28 — 61 26
16. Bnei Arraba 30 7 4 19 27 — 47 25

North B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ironi Nesher 28 20 3 5 64 — 27 63
2. Hapoel Baqa al-Gharbiyye 28 19 5 4 73 — 30 62
3. Hapoel Iksal 28 18 5 5 57 — 28 59
4. Maccabi Ahi Iksal 28 17 4 7 49 — 40 55
5. Maccabi Kafr Qara 28 13 7 8 46 — 33 46
6. Maccabi Sulam 28 10 9 9 42 — 34 39
7. Maccabi Ein Mahil 28 10 5 13 40 — 45 35
8. Hapoel Umm al-Fahm 28 9 7 12 29 — 35 34
9. FC Daburiyya 28 9 7 12 41 — 39 34
10. Bnei Nujeidat 28 9 5 14 42 — 50 32
11. Hapoel Ramot Menashe Megiddo 28 8 6 14 38 — 48 30
12. Hapoel Isfiya 28 8 5 15 34 — 51 29
13. Tzeirei Turan 28 7 6 15 34 — 48 27
14. Hapoel Yoqneam 28 7 5 16 44 — 67 26
15. Hapoel Umm al-Ghanem Nein 28 5 3 20 30 — 88 18

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Morasha Ramat HaSharon 30 22 5 3 82 — 31 71
2. Hapoel Hod HaSharon 30 20 7 3 79 — 28 67
3. Maccabi Kfar Yona 30 19 2 9 72 — 44 59
4. Hapoel Kiryat Ono 30 15 6 9 55 — 42 51
5. Hapoel Bikat HaYarden 30 14 9 7 55 — 30 51
6. Beitar Ramat Gan 30 13 10 7 50 — 38 49
7. FC Tira 30 13 9 8 51 — 44 48
8. Hapoel Ramat Israel 30 14 4 12 64 — 61 46
9. Bnei Jaffa Ortodoxim 30 12 5 13 58 — 47 41
10. Otzma Holon 30 12 2 16 55 — 64 38
11. Maccabi Bnei Jaljulia 30 11 5 14 57 — 68 38
12. Ironi Or Yehuda 30 8 9 13 44 — 49 33
13. Beitar Petah Tikva 30 7 6 17 43 — 66 27
14. Tzafririm Holon 30 6 6 18 37 — 57 24
15. Maccabi HaSharon Netanya 30 5 3 22 40 — 90 18
16. Shimshon Bnei Tayibe 30 2 6 22 31 — 114 12

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Shikun HaMizrah 30 19 7 4 57 — 24 64
2. Maccabi Netivot 30 19 5 6 70 — 29 62
3. Beitar Givat Zeev 30 17 7 6 71 — 31 58
4. Ironi Modiin 30 16 9 5 74 — 39 57
5. Hapoel Rahat 30 17 4 9 60 — 43 54
6. FC Dimona 30 14 7 9 58 — 44 49
7. Hapoel Nahlat Yehuda 30 14 5 11 55 — 45 47
8. Tzeirei Rahat 30 11 6 13 51 — 70 39
9. FC Beer Sheva 30 12 2 16 56 — 65 38
10. Bnei Yichalel Rehovot 30 11 4 15 43 — 44 37
11. Tzeirei Tayibe 30 9 10 11 41 — 40 37
12. Ironi Beit Shemesh 30 10 5 15 45 — 47 35
13. Hapoel Arad 30 9 4 17 35 — 54 31
14. Beitar Maale Adumim 30 7 7 16 38 — 66 28
15. Maccabi Sderot 30 8 3 19 41 — 64 27
16. Hapoel Abirei Bat Yam 30 4 1 25 36 — 126 13

Patekimo turnyras

North

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Hapoel Kafr Kanna 1              
Hapoel Shefa-Amr 4          
          Hapoel Shefa-Amr 1  
  11 m     Maccabi Maalot-Tarshiha 2  
Maccabi Maalot-Tarshiha 0 5              
Ahva Kafr Manda 0 4              
                   
                 
Hapoel Baqa al-Gharbiyye 2              
Maccabi Kafr Qara 1          
          Hapoel Baqa al-Gharbiyye 2  
        Maccabi Ahi Iksal 4  
Hapoel Iksal 0              
Maccabi Ahi Iksal 1              
                   
    Finalas  
                   
     
    Maccabi Maalot-Tarshiha Maccabi Ahi Iksal  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     


South

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Hapoel Hod HaSharon 2              
Hapoel Bikat HaYarden 0          
          Hapoel Hod HaSharon 3  
        Maccabi Kfar Yona 0  
Maccabi Kfar Yona 4              
Hapoel Kiryat Ono 2              
                   
  11 m              
Maccabi Netivot 1 2              
Hapoel Rahat 1 4          
          Hapoel Rahat 1  
        Ironi Modiin 0  
Beitar Givat Zeev 0              
Ironi Modiin 1              
                   
    Finalas  
                   
     
    Hapoel Hod HaSharon Hapoel Rahat  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     


Išlikimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ihud Bnei Sumei Hapoel Sakhnin 5-0
Bnei Maghar Maccabi Tamra 4-0
Hapoel Isfiya Hapoel Umm al-Ghanem Nein 2-3
Tzeirei Turan Hapoel Yoqneam 1-2
Ironi Or Yehuda Maccabi HaSharon Netanya 1-0
Beitar Petah Tikva Tzafririm Holon 2-4
Ironi Beit Shemesh Maccabi Sderot 0-0 (baud. 4-2)
Hapoel Arad Beitar Maale Adumim 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Sakhnin Maccabi Tamra 1-0
Hapoel Isfiya Tzeirei Turan 0-1
Maccabi HaSharon Netanya Beitar Petah Tikva 2-2 (baud. 2-4)
Maccabi Sderot Hapoel Arad 1-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+4486-0=4486 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+19-0=19 wiki spaudos ženklai).