Izraelio III futbolo lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2014–2015 m.
Varžybos Izraelio III futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2014–2015 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2014–2015 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2014–2015 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2014–2015 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2014–2015 m.,
Izraelio futbolo taurė 2014–2015 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2015 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2014–2015 m.


North A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Kafr Kanna 30 25 2 3 89 — 16 77
2. Bnei Kabul 30 20 4 6 56 — 22 64
3. Maccabi Acre 30 19 6 5 62 — 28 63
4. Ahi Acre 30 17 3 10 54 — 23 54
5. Beitar Haifa 30 15 6 9 60 — 32 51
6. Hapoel Bueine 30 12 7 11 34 — 39 43
7. Ihud Bnei Sumei 30 12 6 12 37 — 48 42
8. Ahva Kafr Manda 30 11 7 12 47 — 47 40
9. Hapoel Shefa-Amr 30 12 5 13 34 — 43 39
10. Nahda Nazareth 30 11 5 14 37 — 44 38
11. Hapoel Ironi Safed 30 9 10 11 40 — 58 37
12. Hapoel Sakhnin 30 10 4 16 36 — 51 34
13. Hapoel Kaukab 30 8 5 17 26 — 41 29
14. Ahva Arraba 30 7 8 15 29 — 42 29
15. Bnei Maghar 30 8 1 21 28 — 68 25
16. Hapoel Ironi Bnei Ibillin 30 2 5 23 22 — 89 11

North B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Baqa al-Gharbiyye 28 20 5 3 64 — 19 65
2. Hapoel Daliyat al-Karmel 28 19 5 4 56 — 26 62
3. Hapoel Iksal 28 17 6 5 58 — 24 57
4. Maccabi Ein Mahil 28 16 4 8 54 — 28 52
5. Maccabi Ahi Iksal 28 15 4 9 49 — 40 49
6. Tzeirei Turan 28 13 8 7 49 — 37 47
7. Ihud Bnei Kafr Qara 28 11 7 10 42 — 42 40
8. Maccabi Sulam 28 11 6 11 48 — 55 39
9. Hapoel Sandala Gilboa 28 10 3 15 45 — 53 33
10. Hapoel Ramot Menashe Megiddo 28 9 5 14 39 — 51 32
11. Hapoel Umm al-Fahm 28 7 11 10 33 — 34 32
12. Maccabi Ironi Yafa 28 7 4 17 36 — 65 25
13. Hapoel Bnei Nujeidat 28 5 7 16 25 — 59 22
14. FC Pardes Hanna-Karkur 28 4 7 17 23 — 58 19
15. FC Daburiyya 28 3 4 21 32 — 62 13
x. Hapoel Umm al-Ghanem Nein pašalintas dėl neatvykimų į rungtynes

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Bikat HaYarden 30 21 3 6 73 — 29 66
2. Hapoel Tzafririm Holon 30 18 3 9 52 — 41 57
3. Hapoel Kafr Qasim Shouaa 30 17 6 7 52 — 30 57
4. Hapoel Kiryat Ono 30 17 5 8 54 — 31 56
5. Beitar Ramat Gan 30 15 7 8 46 — 39 52
6. Maccabi Ironi Kfar Yona 30 14 6 10 44 — 34 48
7. Hapoel Nahlat Yehuda 30 13 8 9 55 — 41 47
8. Bnei Jaffa Ortodoxim 30 13 8 9 52 — 32 46
9. Roei Heshbon Tel Aviv 30 11 11 8 59 — 45 44
10. Hapoel Ramat Israel 30 13 4 13 57 — 47 43
11. FC Tira 30 11 6 13 54 — 56 39
12. Tzeirei Tayibe 30 9 8 13 44 — 40 35
13. Beitar Petah Tikva 30 8 9 13 37 — 47 33
14. Ironi Or Yehuda 30 10 1 19 42 — 63 31
15. Maccabi Bnei Jaljulia 30 4 2 24 31 — 91 14
16. Otzma Holon 30 1 3 26 21 — 107 6

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bnei Eilat 28 20 5 3 67 — 23 65
2. Ironi Modiin 28 19 7 2 61 — 22 64
3. Maccabi Ironi Netivot 28 17 3 8 68 — 23 54
4. Beitar Maale Adumim 28 17 3 8 61 — 48 54
5. Hapoel Merhavim 28 15 5 8 61 — 37 50
6. Bnei Yeechalal Rehovot 28 15 5 8 45 — 27 50
7. FC Dimona 28 14 3 11 65 — 52 45
8. FC Beer Sheva 28 12 6 10 57 — 49 42
9. Beitar Givat Zeev 28 10 7 11 55 — 39 37
10. AS Holon 28 11 1 16 54 — 65 34
11. Tzeirei Rahat 28 9 6 13 45 — 53 33
12. Hapoel Rahat 28 7 5 16 38 — 62 25
13. Beitar Yavne 28 6 2 20 21 — 60 20
14. Ironi Beit Shemesh 28 4 4 20 42 — 78 16
15. Bnei Raanana 28 0 0 28 22 — 124 0
x. Hapoel Arad iširo po 14 turų

Patekimo turnyras

North

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Hapoel Daliyat al-Karmel 2              
Maccabi Ahi Iksal 1          
          Hapoel Daliyat al-Karmel 1  
        Hapoel Iksal 3  
Hapoel Iksal 2              
Maccabi Ein Mahil 1              
                   
                 
Ironi Bnei Kabul 1              
Beitar Haifa 0          
          Ironi Bnei Kabul 0  
        Maccabi Ironi Acre 2  
Maccabi Ironi Acre 2              
Ahi Acre 1              
                   
    Finalas  
                   
     
    Hapoel Iksal Maccabi Ironi Acre  
   
Generic football.png
4
Generic football.png
2
 
     


South

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Hapoel Tzafririm Holon 1              
Beitar Ramat Gan 2          
          Beitar Ramat Gan 0  
  11 m     Hapoel Kiryat Ono 1  
Hapoel Kafr Qasim Shouaa 2 1              
Hapoel Kiryat Ono 2 3              
                   
                 
Ironi Modiin 1              
Hapoel Merhavim 0          
          Ironi Modiin 2  
  11 m     Beitar Maale Adumim 1  
Maccabi Ironi Netivot 1 3              
Beitar Maale Adumim 1 4              
                   
    Finalas  
                   
     
    Hapoel Kiryat Ono Ironi Modiin  
   
Generic football.png
0
Generic football.png
0
 
     
    11 m baudinių serija  
   
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 5
3 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
 


Išlikimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Sakhnin Bnei Maghar 5-2
Hapoel Kaukab Ahva Arraba 1-0
Maccabi Ironi Yafa FC Daburiyya 5-2
Bnei Nujeidat FC Pardes Hanna-Karkur 1-3
Tzeirei Tayibe Bnei Jaljulia 2-1
Beitar Petah Tikva Ironi Or Yehuda 1-0
Hapoel Rahat Bnei Raanana 5-1
Beitar Yavne Ironi Beit Shemesh 2-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Bnei Maghar Ahva Arraba 2-1
FC Daburiyya Bnei Nujeidat 6-0
Bnei Jaljulia Ironi Or Yehuda 0-1
Bnei Raanana Beitar Yavne 1-1 (baud. 2-4)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 99% (+4473-0=4473 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+43-0=43 wiki spaudos ženklai).