Izraelio III futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Izraelio III futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Izraelio futbolo taurė 2017–2018 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2018 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2017–2018 m.
https://int.soccerway.com/national/israel/liga-bet/20172018/


North A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Kaukab 28 20 6 2 62 — 19 66
2. Ahva Kafr Manda 28 19 7 2 50 — 21 64
3. Hapoel Bueine 28 13 7 8 39 — 25 46
4. Ironi Bnei Kabul 28 13 7 8 31 — 23 46
5. Tzeirei Kafr Kanna 28 11 8 9 37 — 37 41
6. Beitar Nahariya 28 11 4 13 35 — 40 37
7. Bnei HaGolan VeHaGalil 28 9 8 11 41 — 46 35
8. Ihud Bnei Majd al-Krum 28 9 7 12 38 — 38 34
9. Tzeirei Tamra 28 9 6 13 31 — 32 33
10. Maccabi Tzeirei Shefa-Amr 28 8 8 12 38 — 35 32
11. Maccabi Bnei Nahaf Qasem 28 7 11 10 33 — 41 32
12. Ahi Akko 28 8 6 14 30 — 47 30
13. Ahva Arraba 28 8 5 15 27 — 50 29
14. Maccabi Maalot-Tarshiha 28 6 9 13 24 — 44 27
15. Hapoel Ihud Bnei Sumei 28 6 7 15 25 — 43 25
16. MS Julis 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 6 turų

North B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Bnei Zalafa 28 19 4 5 57 — 20 61
2. Daburiyya Osama 28 18 7 3 55 — 18 61
3. Ihud Bnei Kafr Qara 28 15 7 6 44 — 26 52
4. Hapoel Bnei Fureidis 28 14 5 9 51 — 32 47
5. Maccabi Ahi Iksal 28 14 4 10 62 — 36 46
6. Hapoel Bnei Arara 28 12 6 10 45 — 27 42
7. Maccabi Nujeidat 28 12 3 13 46 — 48 39
8. Elnahada Nazareth 28 12 2 14 51 — 46 38
9. Maccabi Bnei Raina 28 11 5 12 42 — 38 38
10. Hapoel Sandala Gilboa 28 10 4 14 38 — 48 34
11. Hapoel Ramot Menashe 28 10 4 14 43 — 59 34
12. Hapoel Daliyat al-Karmel 28 10 3 15 37 — 56 33
13. Hapoel Tirat HaCarmel 28 8 8 12 51 — 42 32
14. Maccabi Ein Mahil 28 8 5 15 34 — 68 29
15. Beitar Pardes Hanna 28 2 3 23 19 — 111 9
16. Tzeirei Turan 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Shimshon Kafr Qasim 30 22 6 2 91 — 22 72
2. Ironi Or Yehuda 30 18 8 4 80 — 34 62
3. Tzeirei Tayibe 30 18 7 5 60 — 34 61
4. Shimshon Tel Aviv 30 14 10 6 68 — 37 52
5. Hapoel Ihud Bnei Jatt 30 12 13 5 62 — 41 49
6. Shimshon Bnei Tayibe 30 13 10 7 41 — 32 49
7. Hapoel Kafr Qasim Shouaa 30 12 6 12 55 — 35 42
8. Ironi Beit Dagan 30 11 8 11 61 — 53 41
9. Maccabi Ironi Amishav 30 10 8 12 52 — 55 38
10. Bnei Jaffa Ortodoxim 30 8 12 10 41 — 37 36
11. Beitar Petah Tikva 30 10 6 14 37 — 55 36
12. Roei Heshbon Tel Aviv 30 9 9 12 38 — 67 36
13. Hapoel Kiryat Ono 30 7 13 10 28 — 34 34
14. Hapoel Nahlat Yehuda 30 8 4 18 39 — 67 28
15. Hapoel Pardesiya 30 3 9 18 36 — 59 18
16. AS Holon 30 0 1 29 10 — 137 1

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Ashdod 30 25 5 0 84 — 15 80
2. Maccabi Ashdod 30 20 8 2 60 — 15 68
3. Maccabi Kiryat Malakhi 30 18 8 4 62 — 20 62
4. Beitar Ironi Maale Adumim 30 17 4 9 79 — 34 55
5. MS Beer Sheva 30 16 7 7 56 — 25 55
6. Maccabi Ironi Sderot 30 12 7 11 42 — 39 43
7. Hapoel Yeruham 30 11 8 11 41 — 36 41
8. Maccabi Ironi Netivot 30 12 4 14 47 — 45 40
9. Ironi Modiin 30 12 4 14 42 — 41 40
10. MS Shikun HaMizrah 30 11 4 15 47 — 41 37
11. Bnei Yeechalal Rehovot 30 10 7 13 34 — 53 37
12. Bnei Eilat 30 7 11 12 32 — 46 32
13. Beitar Givat Zeev 30 8 5 17 25 — 56 29
14. Tzeirei Rahat 30 6 4 20 23 — 74 22
15. Maccabi Beer Sheva 30 4 8 18 31 — 55 20
16. Ironi Beit Shemesh 30 3 2 25 21 — 131 11

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ironi Or Yehuda Tzeirei Tayibe 3-2 (prat.)
MS Beer Sheva Maccabi Ashdod 1-1 (baud. 4-5)
Maccabi Kiryat Malakhi Beitar Ironi Maale Adumim 4-0
Shimshon Bnei Tayibe Shimshon Tel Aviv 0-3
Daburiyya Osama Maccabi Ahi Iksal 0-4
Ihud Bnei Kafr Qara Hapoel Bnei Fureidis 0-3
Ahva Kafr Manda Ihud Bnei Majd al-Krum 2-3 (prat.)
Hapoel Bueine Ironi Bnei Kabul 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ironi Or Yehuda Shimshon Tel Aviv 3-1 (prat.)
Maccabi Ashdod Maccabi Kiryat Malakhi 0-2
Ironi Bnei Kabul Ihud Bnei Kafr Qara 2-0
Hapoel Bnei Fureidis Maccabi Ahi Iksal 2-0

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ironi Or Yehuda Maccabi Kiryat Malakhi 0-0 (baud. 3-1)
Hapoel Bnei Fureidis Ironi Bnei Kabul 1-0

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Nahlat Yehuda Hapoel Kiryat Ono 3-1
Beitar Givat Zeev Tzeirei Rahat 1-0
Hapoel Tirat HaCarmel Maccabi Ein Mahil 7-1
Ahva Arraba Maccabi Maalot-Tarshiha 1-1 (baud. 4-3)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4891-0=4891 wiki spaudos ženklai).